توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه

برنامه تحصیل در خارج از کشور CEFAM دانش آموزان را فرصتی برای یک سال، یک ترم، یا یک ماه در فرانسه برای تحصیل در کالج فراهم می کند.

در CEFAM، تمام دوره ها به زبان انگلیسی توسط استادان با درجه های پیشرفته تحصیلی و تجربه قابل توجه در حرفه حرفه ای خود تدریس می شود. دانش آموزان CEFAM از یک محیط کاری نزدیک و نسبت تماس با استاد و دانش آموز بالا بهره مند می شوند تا شرایط مطلوب برای آموزش کسب و کار در محیط بین المللی فراهم شود.

پس از ورود دانش آموزان به لیون، CEFAM جلسه گرایش را سازماندهی می کند که موضوعات مختلفی از جمله مقررات علمی CEFAM، بیمه درمانی، مسکن، تقویم ترم و تنظیم فرهنگی را پوشش می دهد. جلسه جهت گیری به دنبال یک شام خوش آمدید با کارکنان CEFAM و دانش آموزان است.

هر ترم، دانش آموزان CEFAM داوطلبانه برای تبدیل شدن به یک تحصیل در خارج از کشور برای همکاران جدید برای تحصیل در خارج از کشور دانشجویان. نقش آنها کمک به دانش آموزان در زندگی خود در CEFAM و در فرانسه با کمک به آنها در روال روزانه خود و پاسخ دادن به سوالات خود می باشد.


اطلاعات علمی

برنامه CEFAM به دنبال سنت لیبرال آمریکایی در آموزش و پرورش و ارائه دوره های تجاری و غیر تجاری است. اعتبارات به دست آمده در CEFAM قابل انتقال به دانشگاه های همکار خود در ایالات متحده است.

برنامه تحصیل در خارج از کشور CEFAM شامل کلاس های زبان فرانسه است که بر اساس تلفظ، واژگان، دستور زبان و بیان شفاهی مطابق با سطح دانش آموزان است. همه دانشجویان تحصیل در خارج از کشور نیز از یک دوره فرهنگ و تمدن فرانسوی برای ارائه بینش به فرانسه، مردم و فرهنگ آن استفاده می کنند.

تحصیل تمام وقت دانشجویان خارج از کشور در CEFAM باید حداقل چهار کلاس در هر ترم داشته باشد (بار عادی پنج است) از جمله:

  • 3 کلاس اعتبار فرانسوی
  • کلاس اعتبار فرهنگی فرانسوی 1

CEFAM دانشجویان را برای کلاس های آموزشی بر اساس اطلاعاتی که از طریق دانشگاه های دانشگاهی دانشجویان به ما اطلاع داده می شود، ثبت می کند. هر گونه تغییر پس از آن نقطه باید به CEFAM توسط مشاوران دانشگاهی و یا تحصیل در خارج از کشور به اطلاع.


بروشور


فعالیت ها و بازدید ها

فعالیت ها و دیدارها در طول ترم سازماندهی شده است، به دانشجویان فرصتی می دهد تا در لیون احساس راحتی کنند و در طول اقامتشان با دیگر نقاط فرانسه آشنا شوند.

بازدید کنندگان معمولا شامل یک سفر روزانه به آنسکی شناخته شده برای دریاچه زیبا و یا به Beane، یک شهر زیبا در منطقه شناخته شده شراب سازی بورگوندی است. همچنین، بخشی از این برنامه شامل شراب و شربت های طعم پنیر، تور لیون و یک شام خوش آمدید جمع آوری همه دانش آموزان تازه تحصیل در خارج از کشور است.

هر سال، CEFAM یک مهمانی هالووین و یک شام شکرگذاری را تشکیل می دهد و کارکنان CEFAM، دانشکده ها و دانش آموزان را برای این جشن های سنتی آمریکا برگزار می کند.


اقامت

دانشجویان می توانند از 2 نوع اقامت انتخاب کنند: آپارتمان تک و اقامت در خانه.

آپارتمان های یک نفره در یک مجتمع مدرن واقع شده است که در 10 دقیقه از مرکز شهر لیون قرار دارد و در فاصله 20 دقیقه از CEFAM توسط مترو.

دانش آموزان ممکن است تصمیم بگیرند زندگی خود را در یک خانواده فرانسوی تجربه کنند، اگر واقعا بخواهند در سبک زندگی فرانسوی غوطه ور شوند. آنها با یک خانواده معتبر فرانسوی در لیون زندگی خواهند کرد و زندگی، غذا و زبان خانواده را به اشتراک خواهند گذاشت. بسته ها انعطاف پذیر هستند، ارائه می دهد اقامت علاوه بر 7 صبحانه و شام در هفته.


دانشگاه علمی دانشگاه صفحه اصلی

در حالی که در CEFAM، دانش آموزان دوره هایی را برگزار می کنند که توسط مشاوران دانشگاهی آنها در دانشگاه هایشان پیش از تأیید است. این مسئولیت دانش آموزان در هنگام درخواست به CEFAM و بحث در مورد ثبت نام دوره ی ترم خود در خارج از کشور، با متقاضیان آکادمیک آنها ملاقات می شود. آنها همچنین باید به طور پیش فرض و به صورت کتبی تایید کنند که کدام دوره ها انتخابی هستند و مورد نیاز درجه است.

دانش آموزان نیز توصیه می شود به یاد داشته باشید که حداقل 12 اعتبار دانشگاهی برای حفظ ویزای دانشجویی در فرانسه مورد نیاز است.


هزینه ها

هزینه تحصیل: 260 € / اعتبار آمریکایی

دانش آموزان باید حداقل 12 اعتبار برای دانش آموزان تمام وقت داشته باشند.

مسکن:

  • واحد آپارتمان: 3 240 € / ترم
  • خانواده میزبان: 4 520 € / ترم

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط CEFAM French-American Business School »

آخرین به روز رسانی July 18, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2, 2019
ژانویه 2020
Duration
تمام وقت
Price
3,120 EUR
هزینه تحصیل: 260 € برای اعتبار آمریکایی. دانش آموزان باید حداقل 12 اعتبار داشته باشند تا دانش آموزان تمام وقت باشند.
Deadline
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2, 2019
End Date
دسامبر 13, 2019
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 1, 2019
Start Date
ژانویه 2020
End Date
آپریل 26, 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
ژوئن 1, 2019
End Date
دسامبر 13, 2019

ژانویه 2020

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آپریل 26, 2020