Read the Official Description

روستاها و قلعه های تاریخی، دشت های حاصلخیز و کوه های کارپات با شکوه فقط برخی از مواردی است که دانشجویان YFU به رومانی می توانند دیدن و تجربه کنند!

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 378 - بورس تحصیلی Grand Forks Scheels
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

پاییز / سال: 1 اکتبر 2000 - 1 اوت 2003. تابستان: 1 ژوئن 2000 - 1 ژوئن 2003.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: رومانیایی. رومانیایی زبان عاشقانه مربوط به اسپانیایی، رتو رومانی و فرانسوی است. این بسیار شبیه به ایتالیایی است. مطالعه زبان قبلی لازم نیست
 • قرار دادن خانواده میزبان: ممکن است در سرتاسر کشور قرار گیرد، اغلب در شهرهای متوسط ​​با یک خانواده میزبان بومی انتخاب شده بومی رومانیایی.
 • مدرسه: شروع می شود در اواسط سپتامبر و به پایان می رسد در اواسط ماه ژوئن، با تعطیلات کریسمس و عید پاک.

تابستان برنامه

اگر کشف فرهنگ های جدید و افرادی که به شما تجاوز می کنند، سعی کنید یک روستا پنج هفته ای در رومانی! شما با یک خانواده میزبان رومانی زندگی می کنید و فرصتی برای غرق شدن در رومانیایی ها، جذب فرهنگ رنگارنگ و ایجاد دوستان جدید در جامعه محلی خود دارید. از آنجایی که مدرسه در حالی که شما در آن حضور ندارید، دارای انعطاف پذیری بالایی خواهید داشت و اینکه چگونه می خواهید زمان خود را صرف کنید. YFU رومانی فعالیت های خود را برای تمام دانشجویان مبادله YFU از سراسر جهان برگزار می کند که تصمیم به ساخت رومانی برای تابستان خود می کنند. شما همچنین می توانید زمان پیوستن به باشگاه های اضافی، ورزش های محلی، حضور در نمایشگاه ها و رویدادهای محلی و حتی داوطلبانه در جامعه ای که در آن زندگی می کنید را صرف کنید! شما برنامه خود را با جهت گیری رسمی شروع خواهید کرد تا شما را برای تجربیات خود در خارج از کشور آماده سازید و سپس فرصتی برای تفکر در مورد زمان خود را در مسیر ورود دوباره به دریای سیاه خواهید داشت.

برنامه های آموزشی

به عنوان یک دانشجوی YFU در رومانی، شما با خانواده میزبان رومانی زندگی خواهید کرد و در دبیرستان محلی شرکت خواهید کرد. بخشی از تجربه شما خواهد بود:

دانشکده: دانش آموزان تبادل دانش آموزان یوفو در یک دبیرستان عمومی رومانیایی با نام Liceu یا Colegiu (مدرسه ی آمادگی کالج) شرکت خواهند کرد و در یکی از دو رشته تحصیلی: علوم و علوم انسانی شرکت می کنند. یک سیستم درجه بندی ده امتیاز مورد استفاده قرار می گیرد، با بالاترین سطح 10 و 5 نشان دهنده درجه عبور است. مدرسه شما با توجه به سن شما و عملکرد تحصیلی قبلی، معمولا در کلاس 10 یا 11 درجه قرار می گیرد. به احتمال زیاد دانش آموزان Gap در کلاس 12 قرار می گیرند، اگر چه به مدرسه شما بستگی دارد. ثبت نام در کلاسهای دو زبانه انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی یا فرانسوی ممکن است.

کلاس های زبان: یک دوره زبان پایه زبان رومانیایی برای هزینه اضافی تقریبا 500 یورو در دسترس است. این قیمت شامل دو هفته درس زبان پس از ورود و همچنین تکالیف و تدریس توسط کارکنان YFU است. پس از دو هفته دانشجویان با یک بروشور و سی دی ارائه می شوند تا بتوانند کلاس های زبان خود را در شهر میزبان رومانیایی خود ادامه دهند.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در دبیرستان رومانیایی محلی
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از YFU رومانی نماینده منطقه در حالی که در برنامه
 • بیمه جامع

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد.

پس از ورود به رومانی، دانش آموزان در یک سمینار 3 روزه جهت گیری با دانشجویان تبادل یوفا در سراسر جهان شرکت خواهند کرد. دانش آموزانی که در طول سال تحصیلی اقامت دارند، فرصتی برای شرکت در یک سمینار بین المللی جهت گیری بین المللی سالانه YFU رومانی، که شامل تور توریستی و بازدید از فرهنگی است، می توانند حضور داشته باشند. در طول این سمینار، شما فرصت دیدار با دانشجویان بین المللی که در حال حاضر سال های مبادله خود را در بلغارستان، مولداوی و یونان صرف می کنند، خواهید داشت. شما تجربه باور نکردنی خود را در رومانی با یک جهت گیری دوباره دو روزه به پایان رسانید. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

هزینه های اضافی: ممکن است هزینه های تحصیلی برای کتاب های درسی، فعالیت ها، سفر ها و حمل و نقل به مدرسه و یا مدرسه وجود داشته باشد. آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU رومانی توصیه می کند که دانشجویان هر ماه حدود 120 یورو را در نظر می گیرند که در طول تحصیل در این برنامه هستند و 150 یورو در تابستان.

اطلاعات مهم: دانش آموزانی که قبلا در یک دوره مبادله یا ترم در یک کشور دیگر شرکت کرده اند برای برنامه های دوره سالانه و نیمه رومانی واجد شرایط نیستند.

اطلاعات ویزا: لطفا توجه داشته باشید که دانش آموزان باید آماده پرداخت هزینه 130 هزار یورو (تقریبی) اقامت برای اداره ملی امور خارجی برای رومانی باشند. اطلاعات بیشتر درباره ویزا پس از ثبت نام ارائه خواهد شد.

مهلت اعطای برنامه: مهلت درخواست برای همه برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است. مهلت اعطای کمک هزینه تحصیلی در 1 دسامبر است. مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است. برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

Program taught in:
رومانیایی

See 22 more programs offered by Youth for Understanding USA »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
13,995 USD
برنامه نیمه کاره
Deadline
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
درخواست اطلاعات
Winter and Spring departure programs

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
End Date
Application deadline
درخواست اطلاعات
Winter and Spring departure programs
End Date