Read the Official Description

سوئد خانه چشم انداز وسیع، تمیز و طبیعی است. شما می توانید از مراحل تالار شهری در استکهلم، پایتخت سوئد، شنا کنید و تقریبا در هر کجای زمین گل ها و انواع توت ها را انتخاب کنید.

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

1 ژانویه 2000 - 31 دسامبر 2002.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: سوئدی. مطالعه زبان قبلی لازم نیست دانش آموزان باید انگیزه ی یادگیری زبان سوئدی را داشته باشند. قبل از خروج، YFU سوئد یک دوره آموزش زبان اجباری خود را از طریق وب سایت خود ارائه می دهد. این دوره زبان معمولا در ماه ژوئن در دسترس می باشد.
 • قرار دادن خانواده میزبان: دانش آموزان معمولا در شهرهای کوچک کشور (حدود 10،000 تا 30،000 نفر) یا شهرهای متوسط ​​(حدود 31،000 تا 125،000 نفر) قرار می گیرند. دانش آموزان به ندرت در مراکز بزرگ شهری قرار می گیرند. شایع است که هر دو والدین در یک خانواده به طور تمام وقت کار می کنند، بنابراین انتظار می رود که دانش آموزان به مسئولیت های خانوادگی کمک کنند.
 • مدرسه: آغاز می شود در اواسط ماه اوت و به پایان می رسد در اواسط ماه ژوئن. دانش آموزان به طور معمول در نمرات 10 تا 12 با توجه به سن آنها قرار می گیرند. دانش آموزان از دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر در مدرسه شرکت خواهند کرد.
 • گیم پلی: فوتبال، هاکی، گلف، تنیس، پیاده روی

برنامه های آموزشی

در طول زمان خود در سوئد، شما با یک خانواده میزبان زندگی می کنید و در دبیرستان محلی شرکت می کنید. بخشی از تجربه شما خواهد بود:

مدرسه: دانش آموزان YFU در سوئد در یک دبیرستان، دبیرستان و در دوره های آموزشی مانند زبان، فن آوری و علوم طبیعی شرکت خواهند کرد. بیشتر دانشجویان دوره ی یوفو در رشته ی علوم اجتماعی یا علوم طبیعی در دبیرستان قرار می گیرند. شما همچنین ممکن است دریابید که مدارس سوئدی غیرمتعهد هستند، به این معنی که انتظار می رود که بتوانید به طور مستقل مطالعه کنید و مسئولیت های بالاتری را در مورد مطالعات خود داشته باشید. اگر چه هیچ ورزش و یا فعالیت های ورزشی بعد از مدرسه توسط مدارس وجود ندارد، دانش آموزان سوئدی در ورزش، باشگاه ها و دیگر فرصت های اضافی در جوامع خود شرکت می کنند.

برنامه های ویژه ای برای هنر / موسیقی

از کشور بیش از 400 موزه هنری، جایزه صلح نوبل و پپی Longstocking فرصتی عالی برای دانش آموزان برای مطالعه هنرهای تجسمی و یا موسیقی در شرکت هنرمندان دیگر به دست می آید! دانشجویان YFU طیف وسیعی از کلاس ها را در هفته در برنامه مورد علاقه خود مطالعه می کنند. بقیه کلاسها به طور کلی موضوعات دانشگاهی مانند ریاضیات، زبان انگلیسی، تاریخ و علوم اجتماعی هستند. دوره های ارائه شده، بسته به مدرسه میزبان متفاوت است.

هنر نقاشی: دانشجویان هنرهای تجسمی در سوئد در یک دبیرستان سوئدی ثبت نام خواهند شد و تمرکز بر موضوعات هنری علاوه بر موضوعات اصلی. دانش آموزان ممکن است موضوعات هنری مانند هنر معاصر و تاریخ هنر را نیز در بر بگیرند. برنامه هنر بصری بر نقاشی و نقاشی تمرکز دارد، اما دانش آموزان نیز به هنر دیجیتال معرفی می شوند. این تخصص باید دانش عمیق از تکنیک های تصویربرداری دو و سه بعدی را فراهم کند. این برنامه همچنین به شما کمک می کند تا توانایی خود را برای بیان خود و ارتباط بصری، و همچنین به شما اجازه می دهد تجربه، تفسیر و منعکس کننده بیان بصری از دیدگاه های مختلف را توسعه دهد.

موسیقی: دانش آموزان تبادل دانش آموزان به سوئد در دبیرستان سوئدی با تمرکز بر موسیقی ثبت نام خواهند شد. برنامه موسیقی نیازمند دانشآموزان در حداقل یک ابزار اصلی است و ترجیحا دوم نیز (صدا می تواند ابزار اصلی باشد) و باید در بازی یا آواز سازنده واجد شرایط باشد. انواع موسیقی علاوه بر آموزش کلاسیک، و تمرکز بر خود بیان از طریق موسیقی آموزش داده می شود. دیگر دوره های موسیقی شامل نظریه موسیقی، تاریخ موسیقی و بازی گروهی است.

گشت های اختیاری: چند سفر اختیاری در طول سال ارائه می شود. در پاییز، YFU سوئد یک سفر سه روزه به استکهلم (تقریبا 2200 کرون سوئد) ارائه می دهد. در حالی که در استکهلم، دانش آموزان از فرصتی برای دیدن موزه واسا و سلطنتی زره ​​پوش، اسکانسن و "Gamla stan"، قدیمی ترین بخش پایتخت، و همچنین در ارتباط با دیگر دانش آموزان مبادله ای که ممکن است در سایر مناطق زندگی کنند، لذت برده اند. بخشی از سوئد دانش آموزان سال نیز در ماه ژوئن به دیدن Lappland، سرزمین آفتاب نیمه شب، (حدود 3800 SEK به اضافه سفر) فرصت دادند. فعالیت های این سفر شامل پیاده روی، تورهای هدایت شده از گیاهان و جانوران، سفر به نورویک (نروژ)، یادگیری در مورد تاریخ نظامی و سامی و البته قدردانی از منظره زیبای منظره است.

هزینه های اضافی: دانش آموزان مسئول هزینه های مدرسه مانند کتاب های درسی یا فعالیت های کلاس می باشند. دانش آموزان می توانند از حمل و نقل عمومی به مدرسه منتقل کنند و هزینه های حمل و نقل بیش از 55 یورو در هر ماه تحت پوشش YFU سوئد باشد. دانش آموزان مسئول تمام هزینه های مربوط به اخذ مجوز اقامت هستند.

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. پس از ورود به سوئد، شما در استکهلم سه روزه می خواهید، که در آن شما آموزش زبان پایه خود را ادامه خواهید داد و دانشجویان را در برنامه های تبادل سال و ترم از سراسر جهان ملاقات خواهید کرد. پس از آنکه دانش آموزان فرصت شان را برای تنظیم (در طول هفته اول ماه اکتبر)، یک یا دو روزه جهت گیری اواسط سالیانه و یک جهت گیری دوباره سه روزه، یک گور زمانی پس از ورود نیز وجود داشت. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در دبیرستان سوئدی محلی
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از YFU نماینده منطقه سوئد در حالی که در برنامه
 • بیمه جامع

آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU سوئد توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه 200 میلیارد یورو برنامه ریزی کنند.

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

Program taught in:
سوئد

See 22 more programs offered by Youth for Understanding USA »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
13,995 USD
برنامه نیمه کاره
Deadline
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
درخواست اطلاعات
Winter and Spring departure programs

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
End Date
Application deadline
درخواست اطلاعات
Winter and Spring departure programs
End Date