Read the Official Description

هنگامی که زیبایی نفس از آلپ ها، دریاچه ها، شهرها و قلعه های سوئیس را می بینید، متوجه خواهید شد که چرا فرهنگ سوئیس در اطراف طبیعت و خارج از منزل چرخیده است. یک تجربه تبادل YFU را در یکی از کشورهای اکولوژیک در جهان داشته باشید!

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

1 مارس 2000 - 1 سپتامبر 2002.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: Romansch، ایتالیایی، آلمانی و فرانسوی. 2 سال مطالعه زبان آلمانی و فرانسوی مورد نیاز است. دانش آموزانی که کمتر از 2 سال فرانسوی هستند ممکن است برای برنامه فرانسوی برنامه ثبت نام نکنند. دانش آموزانی که مهارت های فرانسوی خود را کمتر از 2 سال در نظر گرفته اند و دانش آموزانی که نیاز به زبان آلمانی را برآورده نمی کنند، لازم است که در هزینه های خود درس های فراوانی را بخوانند.
 • قرار دادن خانواده میزبان: بیشتر خانواده های میزبان در شهرهای کوچک و روستایی نزدیک به مناطق شهری قرار دارند. خانواده های سوئیس معمولا شام را با هم می خورند. شام فرصت خوبی برای بحث در مورد آنچه که در طول روز اتفاق افتاده است، برای به اشتراک گذاشتن ایده ها، و برنامه هایی برای تعطیلات آخر هفته یا تعطیلات.
 • مدرسه: اوت تا اواسط ماه ژوئیه، با تعطیلات در طول سال. مدرسه معمولا از 8:45 صبح تا 3:00 بعدازظهر است. درس معمولا حدود 45 دقیقه است و با شکست های کوتاه فاصله می گیرد.

برنامه های آموزشی

مطالعه در سوئیس و انتخاب کنید که آیا شما مایل به زندگی و حضور در مدرسه در یک منطقه فرانسوی یا آلمانی زبان!

مدرسه: به عنوان یک دانشجوی ارزشیابی در سوئیس، شما در یک دبیرستان / کالج ثبت نام خواهید کرد، که دبیرستان برای دانشجویان تحصیل کرده است. به عنوان مدارس سوئیس تمایل به تحصیلات به چالش کشیدن، آماده به کار سخت است! سیستم مدرسه سوئیس تقریبا غیر متمرکز است، به این معنی است که تجربه مدرسه شما ممکن است بسته به موقعیت جغرافیایی شما متفاوت باشد. برخی از مدارس سوئیس فعالیت های فوق العاده و رویدادهایی را برای دانش آموزان خود ارائه می دهند و دانش آموزان مبادله ممکن است فرصتی برای پیوستن به بسیاری از رویدادهای خارج از کلاس که ممکن است در جامعه شما اتفاق بیفتد داشته باشند.

جهت گیری شدید زبان: دانش آموزانی که کمتر از دو سال تحصیل در زبان سوئدی آلمانی دارند، در یک دوره آموزش زبان چهار هفته ای، که برای هزینه اضافی تقریبا 10000 CHF در دسترس است، ثبت نام می شود. دانش آموزان تشویق می شوند تا بلافاصله پس از پذیرش برنامه به آلمان بپردازند.

دانش آموزانی که مایل به تحصیل در خارج از کشور در سوئیس فرانسه می باشند، نیاز به زبان دو ساله دارند. پیش از عزیمت، دانش آموزان آزمون زبان را خواهند پذیرفت. پس از ورود، دانش آموزان ممکن است لازم باشد دوره ی زبان فشرده را در صورتی که سطح A2 فرانسوی را برآورده نکنند.

آلمانی در مقابل زبان آلمانی سوئیس: اگر شما واقعا لذت بردن از یادگیری زبان های جدید، پس شما قطعا باید در منطقه آلمانی زبان سوئیس زندگی می کنند! در حالی که همه مطالعات زبان و مدرسه در زبان استاندارد آلمان تدریس می شود، این زبان سخنگویی مردم نیست. آلمانی سوئیس دارای برخی از شباهتهاست اما همچنین از آلمان استاندارد قابل ملاحظه است. خانواده های میزبان YFU خواسته می شوند که در هنگام خانه با دانش آموزانشان به طور استاندارد آلمانی صحبت کنند، اما شما به زودی به گویش های سوئیس-آلمانی در منطقه خود خواهید آموختید زیرا هرکسی خارج از مدرسه و خانواده تان از گویش محلی استفاده می کنند. این یک راه عالی برای یادگیری بیش از یک زبان در طول زمان خود در خارج از کشور است!

گشت های اختیاری: بسیاری از رویدادهای اضافی مانند جلسات خانوادگی و جلسات منطقه ای ممکن است در طول سال به صورت محلی برگزار شود. دانشجویان نیز برای هزینه اضافی برای شرکت در اردوگاه اسکی چهار تا پنج روز در یک اسکی سوئیس شرکت کرده اند. این اردو تا حد زیادی توسط YFU سوئیس یارانه می گیرد، بنابراین انتظار می رود که دانش آموزان مبلغی حدود 200 CHF پرداخت کنند. این هزینه شامل اتاق و هیئت مدیره، گذرنامه اسکی و مسافرت برای دانشجویان به استراحتگاه است.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای یک ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای یک دوره ملی پیش از عزیمت ملی، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. چند هفته پس از ورود به اردوگاه اردوگاه یك هفته ای خواهد بود. در ماه ژانویه، شما در یک جهت گیری کوتاه مدت شرکت خواهید کرد که شامل یک اردوگاه اسکی چهار روزه در آلپ می شود. قبل از بازگشت به خانه، شما با دانشجویان سال سوم در سوئیس یک جهت ورود مجدد خواهید داشت. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

الزامات مورد نیاز اضافی: علاوه بر تمام اسناد درخواست، دانش آموزانی که برای برنامه سوئیس فرانسه زبان درخواست می کنند باید یک نامه خانوادگی میزبان به زبان فرانسه بنویسند و یک نسخه رنگی از صفحه اول پاسپورت خود را ارسال کنند. مهم است که توجه داشته باشید که دانش آموزانی که قبلا در ترم تحصیلی یا سال تحصیلی در خارج از کشور تحصیل کرده اند برای برنامه سوئیس یا سوئیس واجد شرایط نیستند.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با خانواده میزبان با دقت انتخاب شده
 • ثبت نام در دبیرستان محلی سوئیس
 • بیمه درمانی جامع
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از یک نماینده منطقه ای سوئیس YFU در حالی که در برنامه است

هزینه های اضافی: هزینه های اضافی برای دانش آموزانی که در این دوره شامل نمی شوند شامل هزینه های سفر به مدرسه و از مدرسه (حدود 30 CHF در هر ماه)، کتاب های درسی و سایر مواد آموزشی. آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU سوئیس توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه در برنامه CHF250 برنامه ریزی کنند.

مهلت اعطای برنامه: مهلت درخواست برای همه برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است. مهلت اعطای کمک هزینه تحصیلی در 1 دسامبر است. مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است. برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

Program taught in:
فرانسوی
آلمانی

See 22 more programs offered by Youth for Understanding USA »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
15,995 USD
برنامه سال
Deadline
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
درخواست اطلاعات
Winter and Spring departure programs

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
End Date
Application deadline
درخواست اطلاعات
Winter and Spring departure programs
End Date