توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لتونی ممکن است یک نقطه کوچک در نقشه جهان باشد، اما اگر این کشور بالیوود را به عنوان مقصد YFU خود انتخاب کنید، مهمان نوازی، تاریخ، فرهنگ، ماجراجویی و مردم بخش بزرگی از قلب شما را خواهد گرفت.

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 378 - بورس تحصیلی Grand Forks Scheels
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

برنامه های ویژه ای: 1 ژوئیه 2000 - 1 ژوئیه 2003. برنامه زبان روسی: 1 سپتامبر 2000 - 1 اوت 2003.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: روسی و لاتویایی. مطالعه زبان قبلی لازم نیست
 • قرار دادن خانواده میزبان: خانواده های میزبان YFU در شهرهای مانند ریگا، لیپا یا Ventispils زندگی می کنند.
 • مدرسه: در ماه سپتامبر آغاز می شود و در ماه مه به پایان می رسد، با سقوط کوتاه در پاییز، در کریسمس و بهار.

برنامه تابستان: زبان روسی

اگر کشف فرهنگ های جدید و افرادی که به شما تجاوز می کنند، سعی کنید یک خانواده 5 هفته ای در لتونی داشته باشید! دانش آموزان برنامه تابستانی زبان روسی در لتونی در شهر ریگا، پایتخت لتونی زندگی می کنند و با یک خانواده خانوادگی روسی زبان لاتین زندگی می کنند. شما قادر خواهید بود خود را در زبان غوطه ور کنید، فرهنگ رنگارنگ را جذب کنید و دوستان جدید خود را در جامعه محلی خود داشته باشید. شما همچنین یک فرصت منحصر به فرد برای زندگی با یک خانواده محلی میزبان و در یک موسسه زبان روسی تابستانی خواهید داشت. در طول برنامه، دانش آموزان YFU در کلاس های زبان روسی غواصی حضور دارند. کلاس های زبان 3 ساعت در روز، 4 روز در هفته است که دانش آموزان زمان زیادی را برای یادگیری زبان روسی و کشف خانه های مدرسه خود دارند. خارج از کلاسها، دانش آموزان تشویق می شوند که با عضویت در باشگاه ها، ورزش ها و تیم ها در جوامع محلی خود شرکت کنند. پس از ورود به لتونی، دانشجویان در کنار دانشجویان YFU از سراسر جهان که دوام دارند، تصمیم می گیرند که لندن را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنند. در پایان برنامه، دانش آموزان به سویگولدا سفر می کنند تا جایی که آنها شهر را کشف می کنند و تجربیاتشان را بازتاب می دهند.

برنامه های آموزشی

در طول زمان خود در لتونی، شما با یک خانواده میزبان زندگی می کنید و در دبیرستان محلی شرکت می کنید. بخشی از تجربه شما خواهد بود:

مدرسه: مدارس در لتونی بر عملکرد تحصیلی تأکید دارند. فضای کلاس درس رسمی است و انتظار می رود دانش آموزان با احترام بیشتری با معلمان خود برخورد کنند. آموزش متوسطه در لتونی به مدارس متوسطه (مدارس آمادگی دانشگاهی) و مدارس حرفه ای تقسیم می شود. مدارس متوسطه به عنوان مدرسه متوسطه شناخته می شوند. اکثر این مدارس به مدت سه سال ادامه دارد و دانش آموزان حداقل 12 نفر را انتخاب می کنند. شما کلاس های فوق لیسانس را در موضوعات متنوعی از جمله ریاضیات، زبان، تاریخ، زیست شناسی، علوم اجتماعی، موسیقی، هنر و ورزش خواهید آموخت.

بعضی از مدارس متوسطه به نام Gymnasiums ممکن است در گروهی از موضوعات مانند ریاضیات، فیزیک و علوم رایانه، شیمی و زیست شناسی، زبان های خارجی و علوم انسانی و غیره متخصص باشند.

برنامه های ویژه ی لتونی

مدارس هنر و موسیقی محل های متمایز خود را در سیستم آموزش و پرورش لتونی دارند. آنها برای حرفه ای بودن و مدرسه کلاسیک خود شناخته شده اند. در این مدارس، آموزش شدید ویژه با دوره های تخصصی ليبرال مرتبط است. خواسته های شدیدی برای دانش آموزان وجود دارد، به جز کار حرفه ای برنامه ریزی شده یا نیازمند بالاترین تلاش است که دانش آموز قادر به انجام آن است. دانشآموزان در برنامههای علاقه خاص، به گرایشهای مشابه در برنامههای آموزشی سنتی شرکت میکنند.

هنر: در مدارس هنر، دانش آموزان اصول هنر کلاسی را آموزش می دهند. آنها در مداد، رنگ آب و روغن و جوهر کار می کنند. مدارس هنرهای کاربردی کلاس های خود را در سرامیک، منسوجات، چوب، چرم، شیشه و فلزکاری ارائه می دهند. دانش آموزانی که برای این برنامه درخواست می کنند باید حداقل دو سال تجربه در هنر داشته باشند و باید یک توصیه نامه از یک معلم هنر قبلی ارائه دهند.

باله: دانش آموزان در برنامه باله در یک دبیرستان محلی و یک مدرسه محلی باله حرفه ای ثبت نام خواهند شد. دانش آموزان کلاس های باله حداقل دو بار در هفته حضور خواهند داشت. دانش آموزان ملزم به داشتن حداقل دو سال تجربه باله هستند و باید از مدرس یا مدرسه باله خود مدارک خود را تأیید کنند.

موسیقی: دانش آموزانی که در برنامه موسیقی به لتونی شرکت می کنند، در یک دبیرستان که در موسیقی تخصص دارد یا یکی از گزینه های موسیقی فوق العاده قوی ارائه می دهد. در مدارس موسیقی، دانش آموزان آموزش صدای، solfeggio، تئوری و تاریخ موسیقی، آواز کورن، به علاوه پیانو و ابزار دوم، انتخاب شده توسط دانشجو دریافت می کنند. دانش آموزان می توانند در ارکستر مدرسه بازی کنند و در گروه موسیقی آواز بخوانند. دانش آموزانی که برای این برنامه درخواست می کنند باید دارای حداقل دو سال تجربه در موسیقی باشند و باید یک توصیه نامه از یک معلم موسیقی ارائه دهند.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. دانشجویان نیز چند روز پس از ورود به گرایش رسمی و دوره زبان چهار روزه شرکت خواهند کرد. در طی این جهت گیری، دانش آموزان در کلاس های زبان سه تا چهار ساعت در روز برای شروع به تحصیل در لتونی قبل از شروع مدرسه پایه گذاری می کنند. YFU لتونی یک سفر آخر هفته به تالین، استونی را برای یک جهت گیری در اواسط سال، که در طول تعطیلات آخر هفته بهار برگزار می شود، سازماندهی می کند. در ماه ژوئن، دانش آموزان تعطیلات آخر هفته را برای تجدید حیات خود در نظر می گیرند. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

اطلاعات ویزا: اطلاعات مربوط به ویزا پس از ثبت نام ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روند، می توانید به سفارت لتونی در اینجا مراجعه کنید.

مهلت اعطای برنامه: مهلت درخواست برای همه برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است. مهلت اعطای کمک هزینه تحصیلی در 1 دسامبر است. مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است. برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در دبیرستان محلی لتونی
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از نماینده YFU لتونی در حالی که بر روی برنامه است
 • بیمه جامع

هزینه های اضافی: آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU لتونی توصیه می کند که دانشجویان هر ماه حدود 150 یورو برنامه ریزی می کنند.

برنامه آموزش در:
روسی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Youth for Understanding USA »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
15,995 USD
برنامه سال تحصیلی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019