Read the Official Description

آیا می خواهید از یک کشور شگفت انگیز در دریای بالتیک بازدید کنید؟ لیتوانی، با بسیاری از سواحل زیبای آن در خط ساحلی بالتیک و دریاچه های متعدد، پناهگاه دانشجویان مبادله است! شما می توانید تمام فصل ها را در لیتوانی تجربه کنید - یک تابستان گرم و آفتابی، یک پاییز رنگارنگ، یک زمستان برفی و یک بهار سبز.

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

1 ژوئن 2000 - 1 اوت 2003. دانشجویان کارشناسی: 1 ژوئن 1992 - 1 ژوئن 2001.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای برنامه های دبیرستانی در مورد مورد خاص مورد توجه قرار می گیرند.

 • زبان: لیتوانیایی. مطالعه زبان قبلی لازم نیست
 • قرار دادن خانواده میزبان: دانش آموزان ممکن است در سراسر کشور در شهرهای مانند ویولن، Kaunas، و Klaipeda قرار داده شوند. بیشتر مواقع در مناطق شهری یا حومه قرار دارند.
 • مدرسه: در ماه سپتامبر آغاز می شود و در اواسط ماه ژوئن به پایان می رسد. سقوط، کریسمس و تعطیلات عید پاک وجود دارد.

برنامه های آموزشی

مدرسه: مدارس در لیتوانی دارای دوازده نمره می باشند و بر عملکرد تحصیلی تأکید دارند. شما کلاس های فوق لیسانس را در موضوعات متنوعی از جمله ریاضیات، علوم اجتماعی، ادبیات، زبان خارجی، تاریخ، سیاست، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، علوم رایانه، موسیقی، هنر و ورزش خواهید آموخت. اکثر موضوع ها اجباری هستند، اما شما فرصتی برای انتخاب برخی از موضوعات خاص را دارید که به منافع خاص شما بستگی دارد.

Expeditions فرهنگی: داوطلبان نیز فعالیت های اضافی برای دانش آموزان سازماندهی می کنند - یک جشن کریسمس، کلاس آشپزی یا سایر فعالیت های سرگرم کننده ممکن است در آینده شما باشد! سفر جاده ای YFU نیز برای همه دانش آموزان در ماه نوامبر ارائه می شود - سفر چهار روزه به دانشجویان سراسر کشور و توسط تیمی از داوطلبان برگزار می شود. دانش آموزان در طول راه برای کشف شهرهای، حومه، موزه ها، طبیعت، معماری منحصر به فرد و بسیاری از سایت های فرهنگی دیگر که لیتوانی به آن پیشنهاد می دهند متوقف خواهد شد! این سفر راهی عالی برای دانشجویان ارزشیابی است تا بتوانند خانه جدیدشان را بدانند.

سفرهای اختیاری به سایر کشورهای بلاروس استونی و لتونی - همراه با لیتوانی، این سه زیبایی بلغارستان به عنوان «سه خواهر» شناخته می شود. دانش آموزان در طول سفر به ریگا، پایتخت لتونی و تالین، پایتخت استونی سفر خواهند کرد. این سفر با هزینه اضافی حدود 300 یورو ارائه می شود. دانش آموزان در مورد سفرهای فرهنگی پس از ورود به لیتوانی اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد.

برنامه ورزشی برای درک (SFU)

بازیکن بسکتبال: بدون شک می توان گفت که بسکتبال محبوب ترین ورزش در لیتوانی است - بومیان می گویند که بسکتبال دومین کشور است. برای میلیون ها نفر در سراسر جهان، دقیقا بسکتبال و بازیکنان ستاره ای آن مانند Arvydas Saboni یا Sarunas Marciulionis بود که نام لیتوانی را بر روی نقشه قرار داد. YFU USA ارائه یک برنامه مبادله سالانه را به لیتوانی می دهد که بر تیم بسکتبال تمرکز دارد!

شرکت کنندگان YFU با یک خانواده میزبان با دقت انتخاب شده، در یک مدرسه راهنمایی و ثبت نام در یک مدرسه تخصصی بسکتبال پس از مدرسه زندگی خواهند کرد. دانش آموزانی که برای این برنامه درخواست می کنند، باید 2 یا بیشتر سال تجربه بالتکلی مبتنی بر تیم را داشته باشند. تیم های بسکتبال تیم های رقابتی را 3-6 بار در هفته پس از کلاس های خود تمرین خواهید کرد. علاوه بر این، تیم های پیشرفته در آخر هفته ای که در لیگ های ملی و بین المللی بازی می کنند، بازی ها و مسابقات دارند. آنهایی که کمتر پیشرفته هستند مسابقات کمتری را بازی می کنند و بازی های بیشتری را بین تیم های دیگر در یک مدرسه یا تیم های مشابه از دیگر مدارس به دست می آورند. دانش آموزان در این برنامه مجبورند هزینه یک مدرسه بسکتبال اضافی را بپردازند (حداکثر € 130 در هر ماه). این هزینه به طور مستقیم توسط مشارکت کننده به مدرسه میزبان پرداخت خواهد شد. لیتوانی استانداردهای بسیار بالایی در بسکتبال دارد - اگر شما یک دانش آموز هستید که علاقه مند به بسکتبال هستید، شما آموزش خوبی خواهید داشت! مستندات اضافی برای اثبات مهارت ها و توانایی های فنی لازم است. برای اطلاعات بیشتر، لطفا با info@yfu.org ایمیل کنید تا با نماینده تماس بگیرید.

فن بسکتبال: دانش آموزانی که علاقه مند به بسکتبال هستند، اما نمی خواهند رقابت کنند، همچنین گزینه ای برای رفتن به یک برنامه فن بسکتبال وجود دارد! علاوه بر حضور در دبیرستان محلی و زندگی با یک خانواده میزبان، دانش آموزان در یک باشگاه فنلین یکی از دو تیم محبوب ترین بسکتبال در لیتوانی - Zalgiris (Kaunas) یا لیتوانی (Vilnius) ثبت نام خواهند شد. به عنوان بخشی از این ثبت نام، دانش آموزان بلیط فصل را به تمام بازی های تیم خود در تیم اعطا می کنند. آنها در بازی های بسکتبال در شهر میزبان و اطراف لیتوانی حضور خواهند داشت.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. پس از ورود به لیتوانی، دانش آموزان در سه روز پس از ورود رسمی حضور خواهند یافت، جایی که آنها آموزش زبان و فرهنگ پایه را دریافت خواهند کرد. دانش آموزان سال در یک جهت گیری سه روزه در اواسط سال حضور می یابند و تمام دانش آموزان در یک جهت گیری مجدد سه روزه شرکت می کنند تا تجربیات خود را بازتاب دهند. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

هزینه های اضافی: دانشجویان مسئول پوشش هزینه های یک فرم مدرسه (در صورت لزوم، حدود 50-100 یورو) و حمل و نقل به مدرسه (در صورت لزوم حدود 25 تا 30 یورو در هر ماه). آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU لیتوانی توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه از برنامه خود حدود 100 یورو را برنامه ریزی کنند.

مهلت اعطای برنامه: مهلت درخواست برای همه برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است. مهلت اعطای کمک هزینه تحصیلی در 1 دسامبر است. مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است. برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در دبیرستان محلی لیتوانی
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از یکی از نمایندگان YFU منطقه لیتوانی در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع
Program taught in:
لیتوانیایی

See 22 more programs offered by Youth for Understanding USA »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
13,995 USD
برنامه نیمه کاره
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline