یک ترکیب نادر از قدیمی و جدید، این کشور 1000 ساله به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین مرکز اروپا است. مجارستان یک زمین بازی برای حواس است که با 8 سایت مختلف میراث جهانی یونسکو، از قلعه ها تا دریاچه ها به کلیساها به غارها می رسد.

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

خروج بهار: 1 ژانویه 2000 - 31 دسامبر 2002. خروج پاییز: 1 ژانویه 2001 - 31 دسامبر 2003.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: مجارستانی مطالعه زبان قبلی لازم نیست YFU مجارستان دوره آموزشی زبان اصلی را در حین رسیدن به مقصد و زبان مجارستانی در سراسر برنامه ارائه می دهد.
 • قرار دادن خانواده میزبان: خانواده های میزبان ممکن است در سرتاسر مجارستان در مناطق روستایی، حومه یا شهری واقع شوند.
 • مدرسه: سپتامبر تا ژوئن. مدرسه از ساعت 8:00 صبح روزانه شروع می شود و دانش آموزان معمولا شش کلاس 45 دقیقه ای در روز (با 10 دقیقه تعویض بین هر کلاس، به علاوه یک دوره آزاد برای ناهار). تعطیلات برای کریسمس، بهار و بین ترم هر یک در حدود 3-4 روز طول می کشد.
 • سفرها: برنامه تابستانی شامل یک سفر گشت و گذار به وین است. برنامه های سال و ترم در سفر به پراگ در بهار و بازدید از ساختمان مجلس مجارستان در بوداپست ارائه می شود.
 • گشت و گذار: ورزش، دوستان، خوردن در یک کافه و رفتن به سینما.

برنامه های آموزشی

در طول زمان خود در مجارستان، شما با خانواده میزبان زندگی می کنید و در دبیرستان محلی شرکت می کنید. بخشی از تجربه شما خواهد بود:

مدرسه: شما در یک دبیرستان (دبیرستان تحصیلی) شرکت خواهید کرد. انگلیسی به عنوان زبان دوم اولیه آموزش داده می شود. آلمانی، فرانسوی، روسی و ایتالیایی نیز آموزش داده می شود. مدارس مجارستان بر آموزش فیزیکی، اخلاقیات و آشنایی با هنر تأکید دارند. تمام مدارس دبیرستانی، تاریخ، دستور زبان مجارستانی، ادبیات، ریاضیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، جغرافیا، تربیت بدنی، هنر و موسیقی را آموزش می دهند.

زبان: YFU مجارستان دوره ی ابتدایی مجارستانی را در حین گرایش پس از ورود ارائه می دهد. برنامه های آموزشی شامل برنامه های زبان مجارستانی است. دانش آموزان مواد دستور زبان پیشرفته را در جهت رسیدن به آنها دریافت خواهند کرد و هر 6 هفته یک بار معلم داوطلب خواهند ماند در حالی که در برنامه برای تقویت مهارت های خود هستند.

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. شما همچنین می توانید یک سفر چهار روزه در مجارستان داشته باشید که شامل گفتگوهای آزاد با دانشجویان برنامه تابستانی YFU می باشد، همراه با سه روزه جهت گیری در اواسط سال در ماه ژانویه و جهت گیری سه روزه در پایان برنامه . تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

گشت های اختیاری: در طول سال، YFU مجارستان از لحاظ تاریخی سفرهای اختیاری به پراگ و بوداپست، که دانش آموزان برخی از قدیمی ترین فرهنگ ها در اروپا را تجربه می کنند، سازمان یافته است. این سفرهای گشت و گذار در هزینه های اضافی ارائه می شود و دانشجویان پس از ورود به مجارستان، اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد.

برنامه موسیقی

مجارستان همواره یک کشور با سنت قوی موسیقی بوده است. آهنگسازان و نوازندگان مجارستانی از Liszt و Bartok به ریتم بیداری "Czardas" موسیقی و موسیقی کلاسیک این کشور را در سراسر جهان مشهور کرده اند.

مدرسه: با توجه به جایگاه خانواده میزبان و سطح توانایی های موسیقایی، شما در یکی از دو نوع مدارس موسیقی حضور خواهید یافت. YFU مجارستان حق دارد تصمیم بگیرد که کدام یک از مدرسه موسیقی را می توان با توجه به مواد آزمایشی شما ثبت نام کرد. شما باید دستگاه خود را با شما به مجارستان برسانید.

Szakközépiskola: YFU مجارستان ارائه می دهد گزینه ای برای مطالعه موسیقی علاوه بر مطالعه به طور منظم دانشگاهی. به منظور واجد شرایط بودن برای این نوع خاص از مدرسه، دانش آموزان باید قبلا مطالعه کرده و جدی در مورد کار با مربیان با سطح بالا کار کنند. دو سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد برای واجد شرایط بودن این برنامه لازم است. دانش آموزان نیز باید قادر به خواندن موسیقی و حداقل دو سال مطالعه موسیقی داشته باشند. نوار گوش دادن مورد نیاز است و باید با نرم افزار YFU فرستاده شود. YFU مجارستان نمی تواند تضمین پذیرش در Szakközépiskola را تضمین کند. تمام دانشجویان علاقه مند باید فرم اطلاعاتی ارائه شده توسط YFU مجارستان را برای کمک به تدریس دانش آموزان پر کنند. این یک برنامه عالی برای دانش آموزانی است که در مورد مطالعات موسیقی خود جدی هستند و مایل به ادغام مطالعه موسیقی در دوره های آموزشی خود هستند.

دانشکده موسیقی بعد از ظهر: دانش آموزانی که در این نوع مدرسه شرکت می کنند، در کلاس های دانشگاهی در یک دبیرستان عمومی در صبح و درس های موسیقی در بعد از ظهر درس می خوانند. این نوع مدرسه برای دانش آموزانی که موسیقی را به عنوان یک سرگرمی بازی می کنند توصیه می شود و علاقه مند به توسعه مهارت های خود از طریق یک برنامه موسیقی با کیفیت بالا هستند. دانش آموزان دو بار در هفته به صورت یک درس کاربردی و دو بار در هفته درس های سمیزاسیون اجباری را دریافت می کنند و ممکن است در بازی ها، کنسرت ها و جشنواره ها با ارکستر مدرسه بازی کنند. دانش آموزان هزینه مدرسه موسیقی بعد از ظهر را مستقیما به مدرسه می پردازند، معمولا بین 80 تا 300 یورو در هر ترم.

برنامه غذاخوری غذا

این برنامه به دانشجویان فرصت می دهد تا در یکی از دبیرستان های مجتمع پذیرایی غذا در مجارستان شرکت کنند. این یک برنامه عملی است که به دانش آموزان کمک می کند مهارت های خود را به عنوان سرآشپز یا شیرینی تولید کنند. دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد و کارآموزی را در یک رستوران یا هتل به دست می آورند تا تجربۀ شغلی را تجربه کنند. متقاضیان باید حداقل یک سال تجربه در خدمات غذا یا رستوران داشته باشند. لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای تجربه برای این برنامه با info@yfu.org تماس بگیرید!

برنامه ورزشی

برنامه ورزشی در مجارستان به دانش آموزان اجازه می دهد تا تمرین یک ورزش سطح بالا یا شروع یک ورزش جدید را در محیط فشرده ادامه دهند. شایع ترین ورزش هایی که در مجارستان انجام می شود، اسب سواری، پولو، رقص، و فوتبال هستند، اما اگر یک دانش آموز مایل به تجربه در یک ورزش متفاوت باشد، مطمئنا این امکان وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد فرصت هایی که برای ورزش های مورد علاقه تان در مجارستان انجام دهید، با info@yfu.org تماس بگیرید.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. شما همچنین می توانید یک سفر چهار روزه در مجارستان داشته باشید که شامل گفتگوهای آزاد با دانشجویان برنامه تابستانی YFU می باشد، همراه با سه روزه جهت گیری در اواسط سال در ماه ژانویه و جهت گیری سه روزه در پایان برنامه . تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در دبیرستان محلی مجارستان (یا دبیرستان موسیقی)
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از یک نماینده YFU مجارستان در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع

هزینه های اضافی: دانش آموزان مسئول هزینه های کتاب های درسی و مواد، حمل و نقل به مدرسه (در صورت لزوم) و هزینه های اقامت پس از ورود مسئول هستند. دانش آموزان شرکت کننده در یک مدرسه موسیقی بعد از ظهر مسئول هزینه دانشکده موسیقی هستند، معمولا بین 80 تا 300 یورو در هر ترم. آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU مجارستان توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه برنامه ای برای 150 یورو برنامه ریزی کنند.

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

برنامه آموزش در:
 • مجارستانی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Youth for Understanding USA »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
13,995 USD
برنامه نیمه کاره
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019