بیا و فراوانی فرهنگ مکزیکی را به عنوان یک توریست می توانید ببینید. یاد بگیرید چگونه تمدن های آزتک، مایان و اولمک، با تاثیرات اسپانیا، ریشه های مدرن جامعه مدرن کشاورزی و صنعتی مکزیکی را تشکیل می دهند.

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

خروج پاییز: 1 فوریه 2000 - 31 ژوئیه 2003. خروج بهار: 1 ژوئیه 2000 - 31 دسامبر 2003.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: اسپانیایی. مطالعه زبان اسپانیایی قبلی لازم نیست، اما به شدت ترجیح داده می شود. جهت گیری ورود به زبان انگلیسی انجام می شود.
 • قرار دادن خانواده میزبان: دانش آموزان ممکن است در خانواده های میزبان در سراسر کشور قرار گیرند. دانش آموزان به ندرت در مراکز بزرگ شهری قرار می گیرند.
 • مدرسه: سال تحصیلی در ماه اوت آغاز می شود و در ماه مه یا ژوئن به پایان می رسد. دانش آموزان باید تلاش های قابل توجهی را در تمام کلاس های خود نشان دهند و انتظار می رود که در طول دوره برنامه بهبود خود را نشان دهند.

برنامه های آموزشی

به عنوان یک دانش آموز در مکزیک، شما می توانید انتخاب دوره ها را از چندین زمینه مورد علاقه مانند علم کامپیوتر، تجارت، گردشگری، بهداشت، علوم طبیعی، و یا دولت. توانایی انتخاب یک رشته دانشگاهی بستگی به سن دانش آموز دارد.

مدرسه: مدرسه به طور معمول حدود 8:00 صبح شروع می شود و در ساعت 2:30 بعد از ظهر به پایان می رسد. بعضی از مدارس نیز فعالیت های اضافی مانند ورزش، شطرنج، زبان و باشگاه های پخت و پز ارائه می دهند. پس از مدرسه، دانش آموزان معمولا چند ساعت مطالعه و انجام تکالیف را صرف می کنند.

فوق لیسانس: بعضی از مدارس نیز فعالیت های اضافی مانند ورزش، شطرنج، زبان، و باشگاه های پخت و پز ارائه می دهند. تجمعات دانشجویان و خانواده های میزبان YFU نیز بدون هزینه به صورت محلی ارائه می شوند.

پیشنهادات ویژه برنامه: YFU مکزیک به دانش آموزان فرصت می دهد تا در دو سفر فرهنگی اختیاری شرکت کنند: یکی در ماه فوریه و یکی در ماه مه. سفر فوریه در مکزیکوسیتی آغاز می شود و سپس در اطراف مکزیک مرکزی حرکت می کند و دانش آموزان را قادر می سازد تا زیبایی طبیعی کشور را درک کنند. فعالیت هایی که در گذشته انجام شده است بازدید از رزرواسیون بوسفولر پروانه پادشاهی در Oyamel، آتشفشان های پیاده روی در Michoacan و قایقرانی رودخانه سان لوئیس پوتسی بود. هزینه این سفر فرهنگی در گذشته 200 دلار بوده است اما قیمت تغییر می کند.

در ماه مه، دانشجویان می توانند سفر خود را به شبه جزیره یوکاتان، جایی که می توانند از برخی از گنجینه های باستان شناسی منطقه و معجزات منظره لذت ببرند! فعالیت هایی که در گذشته انجام شده است، بازدید از زیارتگاه پینک فلامینگو و سفر به ساحل در ساحل کارائیب مکزیک است. هزینه این سفر فرهنگی در گذشته 700 دلار بوده است اما قیمت تغییر می کند.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای یک ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای یک دوره ملی پیش از عزیمت ملی، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. پس از ورود به مکزیک، دانش آموزان در یک جهت گیری سه روزه شرکت خواهند کرد که زمان بیشتری برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ مکزیکی، کانال های باز برای اطلاعات جدید و روابط پایدار و شروع تجربه تحصیلی شما خواهد بود. همچنین در اواسط سال (فقط دانش آموزان ساله) و جهت گیری مجدد وجود خواهد داشت تا اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز قادر است از تجربیات مبادله خود استفاده کند. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

هزینه های اضافی: در حالی که هزینه های ثبت نام مدرسه تحت پوشش YFU است، دانش آموزان باید برای پوشش هزینه های لباس مدرسه (در صورت لزوم)، کتاب ها و لوازم آموزشی و حمل و نقل به و از مدرسه (در صورت لزوم) آماده باشند. دانش آموزان باید پس از ورود به دولت مکزیک برای هزینه های اضافی ثبت نام کنند. آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU مکزیک توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه مبلغ 125 دلار برای برنامه های خود برنامه ریزی کنند.

اطلاعات ویزا: اطلاعات مربوط به ویزا پس از ثبت نام ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روند، می توانید به سفارت مکزیک در اینجا مراجعه کنید.

مهلت اعطای برنامه: مهلت درخواست برای همه برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است. مهلت اعطای کمک هزینه تحصیلی در 1 دسامبر است. مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است. برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در دبیرستان محلی مکزیک
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از نماینده YFU مکزیک در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع
برنامه آموزش در:
 • اسپانیایی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Youth for Understanding USA »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
11,995 USD
برنامه سال
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019