Read the Official Description

هند بیش از سیصد سایت میراث جهانی یونسکو و یکی از هفت معجزه مدرن جهان را در اختیار دارد. دانش آموزان YFU فرصتی هیجان انگیز برای تماس با این خانه سرزمین عجایب فرهنگی!

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

1 اوت 2000 - 1 ژوئیه 2003.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: هندی و انگلیسی. هیچ مطالعه زبان قبلی لازم نیست.
 • قرار دادن خانواده میزبان: همه دانش آموزان در شمال هند با خانواده های با درآمد بالا قرار می گیرند.
 • مدرسه: مدرسه در ماه آوریل آغاز می شود و در اوایل ماه مارس به پایان می رسد. در ماه اکتبر برای دیوالی یک تعطیلات یک هفته ای و تعطیلات زمستانی یک هفته ای در ماه دسامبر وجود دارد.

برنامه های آموزشی

به عنوان یک دانشجوی YFU به هند، شما با یک خانواده میزبان زندگی می کنید و در دبیرستان محلی شرکت می کنید. بخشی از تجربه شما خواهد بود:

مدرسه: مدرسه متوسطه (کلاس های 9-12) برای دانش آموزان بین 14 تا 18 سال است. دانشجویان برای تحصیلات عالی در کالج ها و دانشگاه های هند آماده می شوند. دانش آموزانی که از مدرسه در ایالات متحده فارغ التحصیل شده اند، در کلاس 11 قرار می گیرند، همانطور که دانشجویان سال تحصیلی خود را می گذرانند. هیچ دانش آموزی در کلاس 12 در حالی که در هند قرار نمی گیرد. دوره های ممکن است شامل هندی، انگلیسی، ریاضیات، علوم انسانی، تجارت، کامپیوتر، تاریخ، مطالعات اجتماعی، یوگا، هنر، و تربیت بدنی. اکثر کلاس ها به زبان انگلیسی تدریس می شوند. دانش آموزان در مدارس خصوصی قرار خواهند گرفت، جایی که آنها به طور معمول علوم انسانی و تجارت را مطالعه می کنند. دانش آموزان به دلیل سطح بالای مشکل تحصیل نمی کنند.

اضطراب: دانشجویان YFU تشویق می شوند تا خود را در فعالیت های فوق العاده ارائه شده توسط مدارس و جوامع میزبان خود مشارکت دهند. بعضی از نمونه های فوق العاده فوق العاده محبوب شامل کریکت، تئاتر موسیقی، و دو و میدانی هستند.

گشت های اختیاری: در اواسط ماه مارس، دانشجویان برای شرکت در یک سفر سه روزه فرهنگی با دیگر دانشجویان YFU از سراسر جهان دعوت شده اند. مقصد این سفر از سال به سال متفاوت است، اما سفرهای قبلی به مکان هایی مانند هیمکل، Dehrandun و شیملا رفته اند. دانش آموزان در مورد این سفر اختیاری پس از ورود به هند، اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد. این سفر معمولا به قیمت 300 دلار برای دانش آموزان ارائه می شود.

داوطلب

دانش آموزانی که در برنامه سال داوطلب ثبت نام کرده اند، در مدرسه حضور خواهند داشت و سپس در یک پروژه خدمات اجتماعی برای آخرین ماه مبادله سال شرکت خواهند کرد. پروژه ها ممکن است شامل، اما نه محدود به کار در یتیم خانه، آموزش، کار با سالمندان و یا کار با افراد دارای معلولیت ذهنی. در این برنامه، دانش آموزان همچنان با خانواده های میزبان خود زندگی می کنند، اما به جای حضور در مدرسه، روزانه چندین ساعت داوطلب می شوند. این فرصت داوطلبانه فرصتی عالی برای دانش آموزان برای ایجاد اختلاف در جوامع هندوستان است و حتی بیشتر در فرهنگ میزبان خود غوطه ور می شود.

دانش آموزانی که در برنامه ترم شرکت می کنند، قبل از شروع دوره امتحان در اواخر ماه مارس، در مدرسه شرکت خواهند کرد و به خانه می روند.

گپ سال در خارج از کشور

برنامه های آموزشی سنتی نیز به عنوان گزینه Gap Year Abroad در دسترس هستند. درباره برنامه های دیگر سال شکاف بیشتر بدانید. دانش آموزانی که در سال زراعی در هند شرکت می کنند در کلاس 12 قرار نمی گیرند.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. در هند، دانش آموزان همچنین با دیگر دانشجویان YFU از سراسر جهان در مراحل بعدی، در اواسط سال، و ورود مجدد به تحصیل شرکت خواهند کرد. یک کتاب راهنمای هندی برای دانش آموزان یک ماه قبل از عزیمت به دانشجویان ارائه خواهد شد.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در دبیرستان خصوصی محلی هند
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از یک نماینده منطقه YFU هند در حالی که در برنامه

آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU هند توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه مبلغ 125 دلار برنامه ریزی کنند.

هزینه های اضافی: دانشجویان باید هزینه های مربوط به هزینه های مربوط به مدرسه را شامل لباس های مدرسه تابستانی و زمستانی (تقریبا 160 دلار)، کتاب های درسی (حدود 200 دلار) و حمل و نقل (تقریبا 45 دلار در ماه) بپردازند. دانشجویان همچنین مسئول پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزا هستند. آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU هند توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه مبلغ 125 دلار برنامه ریزی کنند.

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

Program taught in:
هندی
انگلیسی

See 22 more programs offered by Youth for Understanding USA »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
14,495 USD
برنامه نیمه کاره
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline