توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تفکر طراحی یک روش نوآورانه مبتنی بر یک رویکرد محور محسوب می شود که در تلاش برای حل مشکلات پیچیده و نامشخص با طراحی است. این تمرکز بر یافتن راه حل های منحصر به فرد برای چالش های روزمره است.


واحدها: 20

مدت زمان: 5 روز (35 ساعت) با یک جزء عملی

کلاس درس در لندن، مادرید و پورتو

به زودی اعلام می شود - از وب سایت LSDM بازدید کنید

بررسی اجمالی


طراحی و ایجاد شده برای خالقان، هنرمندان، مدیران، کارآفرینان و افرادی که علاقه مند به یک آموزش عملی هستند، با کاربرد واقعی در زمینه تفکر طراحی.

برنامه دوره ای تفکر طراحی ما تعاریف و مفاهیم مربوط به خلاقیت و طراحی را ارائه می دهد. این به شرکت کنندگان اجازه خواهد داد که خلاقیت در طراحی را کشف کنند و همچنین به آنها اجازه می دهد روش های خلاقیت را به مفاهیم مختلف، یعنی نیازهای مردم، نیازهای مصرف کننده و رابط کاربر، مرتبط سازند. در طول دوره، شرکت کنندگان انجام کار گروهی و اجرای فرایندهای خلاقانه با استفاده از تکنیک های مختلف مرتبط با توسعه مهارت های خلاقانه را انجام می دهند.

در طول دوره، چند مدل و روش ارائه خواهد شد، که به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا مهارت های خود را در مورد طوفان مغزی، تفکر جانبی و اتصال از ایده برای حل مشکلات طراحی توسعه دهد.


معلم چند زبانه

مقالات دوره ای نوشته شده در زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی موجود است.


برنامه


روز اول

مقدمه ای بر تفکر طراحی - گذشته و حال

اولین مولفه، عناصر کلیدی دانش طراحی را در رویکرد گذشته و حال، معرفی می کند. یک چشم انداز وسیع تر، یعنی دانش در مورد شیوه تفکر و فرایندهای طراحان، ارائه می شود. در پایان روز، شرکت کنندگان به گروه ها تقسیم می شوند و از طریق ایجاد گروه هیئت مدیره در Trello خواسته خواهد شد تا یک چالش عملی را حل کنند.


روز دوم

طراحی به عنوان زمینه سازی و چارچوب مشکل

عنصر شماره دو هدف این است که به شرکت کنندگان درک عمیق تر از ماژول قبلی، تاکید بر ماهیت سیستمیک طراحی و آنچه که از پروسه های طراحی مورد نیاز است، باشد. شرکت کنندگان چالش را از مولفه های قبلی ادامه می دهند، با متصور ساختن مشکل و روش های مختلفی که بر روند طراحی تاثیر می گذارد.


روز 3

مدل ها و فرآیندهای طراحی

پس از درک ماهیت جامع تفکر طراحی، مولفه شماره 3 مدل های مختلفی را معرفی می کند که به ساختار فرآیند طراحی از طریق روش های تحقیق، نمونه های اولیه و آزمایش ها کمک می کند. در بخش دوم این مولفه، رایج ترین روش های مشاهده و مشارکت، مانند روش سفر مشتری، روش های مشارکتی و تجزیه و تحلیل کیفی، مورد توجه قرار می گیرد. مفهوم ایده ها ارائه خواهد شد، به خاطر داشته باشید که چارچوب های مختلف و زمینه های مشکل طراحی باید دانش را از زمینه های مختلف ترکیب کنند.


روز 4

طراحی به عنوان برون سپاری و آزمایش

در جزء شماره چهار، شرکت کنندگان در ادامه کار گروهی خود را ادامه خواهند داد. پس از اتخاذ یک ایده، گروه ها تمرین طراحی را به پایان می رسانند، طرح ها و مدل ها را ایجاد می کنند و در مورد آنها به بحث می پردازند تا نتیجه ی مشترک را بدست آورند. سرانجام، گروه ها تصمیم می گیرند که مناسب ترین ابزار برای ایجاد پروژه نهایی باشد.


روز 5

ایجاد پروژه نهایی

در آخرین روز، گروه ها پروژه های نهایی خود را (با استفاده از تمام مفاهیم، ​​شیوه ها و روش های به دست آمده در طول دوره) به پایان رسانده و به منظور ارائه کار خود، بحث در مورد ایده ها و روش های جدید ایجاد تفکر خلاق به چالش کشیده می شوند.


قیمت

همه چیز شامل: آموزش و پرورش، دوره فشرده، قهوه روزانه روزانه، منابع تحصیلی و گواهی نهایی

شرایط:

1 قیمت تا 30 ماه قبل از تاریخ شروع

2 قیمت تا 15 روز قبل از تاریخ شروع

3 بار تا 7 روز قبل و بعد از تاریخ

پرداخت با انتقال بانک

برنامه آموزش در:
انگلیسی
اسپانیایی
پرتغالی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط London School Of Design And Marketing »

آخرین به روز رسانی April 17, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,000 GBP
1 قیمت تمام شامل: لندن £ 1.000، مادرید £ 890، پورتو: £ 890. قیمت دوم شامل: لندن 1،100 پوند، مادرید 990 پوند، پورتو: 990 پوند. 3 قیمت تمام شامل: لندن 1.250 £، مادرید 1.100 £، پورتو: 1.100 £. همان روز All Inclusive: لندن 1.500 £،
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

سپتامبر 2019

اکتبر 2019

LSDM Presentation

Partnership with University for the Creative Arts

LSDM Student Testimonials