توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سازمان توسعه (گواهی فارغ التحصیل)

این گواهی فارغ التحصیل برای پزشک توسعه سازمان طراحی شده است، و ترم با مدلهای صلاحیت OD مورد تایید هر دو انجمن مدیریت منابع انسانی و جامعه آمریکایی آموزش و توسعه تراز وسط قرار دارد. دانش آموزان با مهارت، ابزار و روش برای کمک به سازمان منجر شود، طرح، و مقابله با تغییر مجهز شده است. دوره های آموزشی نیاز دانش آموزان به کار در تیم به درخواست مفاهیم OD در سازمان های بخش دولتی و خصوصی بزرگ در منطقه DC.

الزامات گواهی

15 واحد


دوره های آموزشی در رشته توصیه می شود ثبت نام ذکر شده است.

  • MGT 515 پیشرو و تیم مدیریت
  • OD 521 توسعه سازمان و مدیریت تغییر
  • OD 524 مهارت مشاور
  • OD 525 نظریه سازمان و طراحی و یا MBA 515 رفتار سازمان
  • OD 523 مربیگری اجرایی

دانشگاه Marymount

اجازه دهید دانشگاه Marymount شود پنجره خود را در جهان! واقع در آرلینگتون، ویرجینیا - فقط چند دقیقه از واشنگتن، DC - Marymount شما ارائه می دهد فرصت زندگی و در نزدیکی یکی از شهرستانها هیجان انگیز ترین و با نفوذ در جهان یاد بگیرند. اگر شما به دنبال یک آموزش بزرگ را در یک محل سرمایه، این محل می شود!


در سال 1950 توسط مذهبی از قلب مقدس مریم تاسیس شد، Marymount، دانشگاه کاتولیک مختلط مستقل است. MU ارائه می دهد کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا و درجه در یک طیف گسترده ای از رشته های.


Marymount جامعه دانشگاهی متنوع و استقبال با حدود 3600 دانشجو از حدود 40 کشور و 70 کشور جهان است.


دانش آموزان پیدا کردن فرصت های هیجان انگیز برای مشارکت، خدمات، و رهبری در Marymount.در اینجا، کمک، ایده ها، و استعدادهای هر فرد ارزش، و هر کس کمک می کند تا Marymount یک محل عالی برای زندگی و یاد بگیرند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط Marymount University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019