اگر شما همه چیز را درباره تولید ویدئو و عکاسی دوست دارید و مایل به کار در آن زمینه هستید، این دوره 3 سطح عالی راه آماده شدن برای کار دانشگاهی یا خلاق است.

PLAN، SHOOT

مفاهیم ویدئویی برنامه ریزی و اسکریپت با همکاری مشتریان در صورت لزوم. فیلم های مستقیم، کار با بازیگران / افراد برجسته برای به دست آوردن بهترین نتایج. ویرایش و تولید ویدیو با استفاده از Adobe Premiere، اضافه کردن گرافیک و جلوه های ویژه در Adobe After Effects.

نمونه کارهای تصویری ساخت

با استفاده از Adobe Photoshop و Lightroom، مجموعه ای از تصاویر چشمگیر را با استفاده از دوربین های DSLR و دستکاری تصویر / سازمان ایجاد کنید. درخواست این را به برنامه های کاربردی وب

مهارت های کسب و کار را توسعه دهید

در مورد بخش ویدئو و عکس و کسب و کار خلاق یاد بگیرید.

شروع به کار خود را ایجاد کنید

انتخاب این سطح تولید ویدیو 3

بخش خلاق یکی از سریعترین مناطق رو به رشد اقتصاد انگلستان و یک محل عالی و هیجان انگیز است که در آن کار می کند.

این تولید ویدئو

 • یک درجه خلاق در دانشگاه که در آن شما می توانید مهارت های بیشتری در آماده سازی برای کار بدست آورید. این ممکن است یک ویدئو / عکاسی یا رسانه دیجیتال / هنر / طراحی درجه، و یا یک موضوع دیگر که فانتزی خود را. شما باید هر ساله دوره را به منظور تولید امتیازات UCAS برای ورود به دانشگاه تکمیل کنید. دسترسی در حال توسعه طیف جدیدی از درجه خلاق است که پیشرفت کامل را از سال 2019 ارائه می دهد.
 • اشتغال یا خود اشتغالی در صنایع خلاق. این ممکن است به عنوان یک تولیدکننده ویدیو و یا عکاس باشد، یا ممکن است به بخش دیگری از صنایع خلاق باشد.
 • یک کارآفرین خلاق به عنوان یک سنگ پله به کار.

کسب تجربه صنعت

در دسترسی، خیلی بیشتر از انجام یک دوره است. شما فرصتی برای دستیابی به تجربه رسانه های رسانه ای و صنایع خلاقانه خواهید داشت.

در اینجا برخی از فرصت هایی که می توانید از مزایای استفاده کنید عبارتند از:

 • رویدادها: فرصت های منحصر به فردی برای نمایش کار خود از طریق نمایشگاه ها خواهید داشت.
 • MASTERCLASSES: دسترسی به استاد کلاس های صنعت حرفه ای رسانه ها را ارتقا می دهد. این کار شما را قادر می سازد تا از کارکنان حرفه ای راهنمایی و راهنمایی دریافت کنید.
 • TWINE: همه دانش آموزان ما عضویت رایگان Twine را می گیرند، که یک پلت فرم آنلاین است که اجازه می دهد افراد خلاق به همکاری در پروژه ها و کسب درآمد!

دریافت گواهینامه

پس از اتمام موفقیت آمیز، یک معاینه شناخته شده دریافت خواهید کرد که می توانید به خلاقیت خلاقیت خود اضافه کنید:

 • دوسال BTEC سطح دیپلم توسعه یافته در تولید رسانه های خلاق دیجیتال. این می تواند تا 168 امتیاز UCAS در تعرفه 2017 تولید کند. لطفا توجه داشته باشید که این امتیازات UCAS برای تمایز * هستند و نمرات پایین تر امتیاز های قابل توجهی کمتر تولید می کنند.
 • دیپلم تمدید به سه سطح A معادل است.

مدت زمان

 • تولید فیلم 3 سطح
 • معمولا از ماه سپتامبر تا ژوئن (روز) به طور روزانه بیش از سه تا چهار روز در هفته ارائه می شود. مدت زمان تحصیل در کالج بستگی به چه جلسات اضافی انگلیسی و ریاضی است که شما برای شرکت در آن نیاز دارید.
 • اگر شما در تاریخ 31 اوت 2018 در سن 16 تا 18 سالگی و یا در ابتدای تولید ویدئوی خود باشید
 • اگر 19 سالگی در 31 اوت 2018 در سن 19 سالگی و یا در ابتدای تولید ویدئوی خود باشید

شرایط ورود

درخواست این تولید ویدئو

همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که فرم درخواست آنلاین ما را پر کنید و ما با برخی از تاریخ های پیشنهادی زمانی که می توانیم جلسات بیشتری را برای بحث در مورد آن بیشتر بگذرانیم، دوباره تماس می گیریم.

 • مجموعه مهارتها: ما بیش از هر چیز دیگر علاقه و مهارت های خلاقانه خود را به ارمغان می آوریم. با این حال، شما همچنین باید نشان دهید که شما قادر به کار در سطح 3 (سطح استاندارد). برای متقاضیان مدرسه، مدارک مورد نیاز خود را از مقیاس های پیش بینی شده و واقعی خود خواهیم گرفت، که توسط مرجع مدرسه پشتیبانی می شود. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما در سن 31 سالگی زیر 16 سالگی ثبت نام نکنید، نمی توانید ثبت نام کنید. برنامه های کاربردی از افراد زیر این سن هنوز خوش آمدید، اما به سال بعد تعلیق خواهند شد.
 • مصاحبه: شما به یک مصاحبه دعوت می شوید. لطفا آماده صحبت در مورد ویدئو و عکاسی باشید و هر کاری را که ممکن است تولید کرده اید نشان دهید. این ممکن است به صورت آنلاین یا به عنوان نمونه کارهای طراحی طراحی شده باشد. در حالت ایده آل، شما باید توضیح دهید که چگونه و چرا این کار را ایجاد کرده اید و مهارت های جدیدی که می خواهید یاد بگیرد را مشخص کنید.
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 9 برنامه دیگر ارائه شده توسط Access Creative College »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
4,670 GBP
در هر سال، اگر شما در 19 اوت سال 2018 در سن 19 سالگی هستید. برای دانش آموزان 16-18 ساله رایگان است.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ