acting

بررسی اجمالی

شما نیازی به شانس ایرلندی نخواهید داشت تا یک تجربه فراموش نشدنی در خارج از کشور در دوبلین تجربه کنید. با مستقیما در دانشکدۀ ملی تئاتر ملی ایرلند- Gaiety School of Acting (NTSI-GSA) ثبت نام کنید، لذت بردن از دوستیابی ایرلندی که برای مهمان نوازی شما شناخته شده است، خواهید داشت. شما در خانه بیشتر احساس می کنید که دانمارک جمعیت جوان دارد (بیش از نیمی از شهر زیر 25 سال سن دارد).

دانشکده تئاتر ملی ایرلند-گایتی، مدرسه ای که در زمینه بازیگری فعالیت می کند، متخصص است. این برنامه عمدتا برای کسانی که برای چالش سازگاری با یک فرهنگ دانشگاهی کاملا جدیدی که نیاز به کار مستقل مستقل دارد آماده است.

دوبلین نیز کلاس شما خواهد بود. در یک بازی ایرلندی در تئاتر ایبی، تئاتر ملی کشور شرکت کنید. در مورد تاریخ دوبلین با کاوش قلعه دوبلین که در سال 1204 ساخته شده است اطلاعات بیشتری در مورد دیدن کتاب قرن هفتم کاخز مشاهده کنید. نمونه ای از نسخه ی نسخ خطی روشن است که در آرشیو تحت کنترل خود تحت کنترل خود در کتابخانه قدیمی دانشگاه قرار دارد. خوش آمدید به خارج از کشور تحصیل کنید

ثبت نام مستقیما در موسسه ایرلند از طریق IES Abroad فرصتی برای نمونه برداری از فرهنگ دانشگاهی محلی در حالی که هنوز هم از حمایت از IES Abroad مسکن و کارکنان استفاده می کند.

آمار سریع

 • مرکز: IES Abroad دوبلین
 • شهر: دوبلین
 • کشور: ایرلند
 • اعتبار برنامه: 15-19 در هر ترم
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • پیش نیازهای زبان: هیچکدام

تاریخ برنامه

پس از پذیرش، قبل از رزرو سفر، به بخش تاریخ سفر اطلاعات Predeparture در حساب MyJSabroad مراجعه کنید.

پاییز 2018

سپتامبر 3- دسامبر 15

مهلت مقدماتی آینده:

بهار 2019 - اکتبر 01، 2018

دانشگاهیان

مأموریت IES Abroad ساده است: برای ارائه بهترین برنامه تحصیل در خارج از کشور، که شامل بهترین تجربه های علمی و فرهنگی است. به همین دلیل است که ما با دانشکده بازیگری Gaiety - School of theater ملی ایرلند همکاری کردیم.

دانشکده تئاتر ملی ایرلند - دانشکده هنرهای نمایشی

با حضور در NTSI-GSA، شما در شرکتی خوب عمل می کنید: طرفداران معروف مدرسه شامل لیام نیسون، کالین فارل، استوارت تاونسند، روسلین لینهان، میلو اوشایا و برندا فریکر هستند.

مدرسه ملی تئاتر ملی ایرلند-گایتی (NTSI-GSA) مدرسه بازیگری برتر دوبلین است. سیاست NTSI-GSA این است که شما را برای صنایع تئاتر، فیلم و تلویزیون تربیت کنید با ارائه آموزش های حرفه ای مانند آموزش حرفه ای توسط مربیان محلی.

جوزف داولینگ، مدیر تئاتر بین المللی شناخته شده، مدرسه را در سال 1986 تاسیس کرد. علاوه بر کسب 3 اعتبار از طریق دوره IES Abroad ، 12 تا 16 اعتبار اضافی را با تکمیل برنامه آموزشی NTSI-GSA، که در آن شما ممکن است شرکت کنید در دوره های دیگر با دانشجویان ایرلندی و بین المللی.

دوره های آموزشی

ترم پاییز یک برنامه کاملا یکپارچه است و دانش آموزان با دانش آموزان محلی شرکت می کنند. این با یک دوره سه ساله فشرده IES Abroad آغاز می شود (TH352 Soundings from Fringes - 3 اعتبار، نگاه کنید به "دوره ها" در زیر) که ترکیبی از کارگاه های عملکرد با مطالعه انتقادی از نمایشنامه است. این دوره که قبل از شروع دوره های NTSI-GSA برگزار می شود، کار گروهی شما را با جشنواره Fringe سالانه دوبلین در ماه سپتامبر ادغام می کند. شما در اجراهای مختلف در جشنواره شرکت می کنید و به عنوان داوطلب شرکت می کنید. دوره های NTSI-GSA پس از آن زمانی که IES Abroad پایان می رسد در اوایل ماه اکتبر. دوره های NTSI-GSA در اواسط دسامبر به پایان می رسد.

ترم پاییز یک برنامه نیمه جامع است. برخی از ماژول ها با دانش آموزان محلی به اشتراک گذاشته می شود و دیگران برای دانشجویان IES Abroad یکپارچه نیستند. این در اوایل ماه ژانویه با دوره های NTSI-GSA و دوره تئاتر IES Abroad شود (TH362 Exposure شمالی - 3 اعتبار، نگاه کنید به "دوره های" زیر) که در تئاتر ایرلند شمالی، در حال اجرا به طور پیوسته است. پایان کار NTSI-GSA در اواخر ماه مارس پایان می یابد. البته دوره IES Abroad تا اواسط ماه آوریل ادامه پیدا می کند و به یک پروژه عملکردی پایان می دهد.

تجربه دانشگاهی در NTSI-GSA منحصر به فرد است زیرا شما از یک برنامه آموزشی پیروی می کنید که تمام دانش آموزان سال اول در مدرسه کامل می شوند. با این حال، به عنوان برنامه استاندارد در NTSI-GSA تنها دو سال است، دوره های رشته سال اول معادل دوره های متوسط ​​است. موضوعات مختلف در هر رشته مورد بررسی قرار می گیرند.

شما در دوره های زیر در NTSI-GSA ثبت نام می کنید:

 • صدای مرحله (پاییز - 4 اعتبار؛ بهار - 2 اعتبار) - (صدای، آواز): تمرکز بر افزایش آگاهی از عادت هایی که مانع صدای آزاد و کامل صدای شما می شوند.
 • اقدام (پاییز - 4 اعتبار؛ بهار - 2 اعتبار) - (بازیگری، بداههارداری، مانیفست): تکنیکهای عملکرد هر دو به عنوان فردی و به عنوان بخشی از یک گروه از طریق بررسی ویژگیها و متن، با استفاده از احساسات، تخیل و مهارت های فیزیکی دانش آموز
 • جنبش برای مرحله (پاییز - 4 اعتبار؛ بهار - 2 اعتبار) - (جنبش، مبارزه با مرحله، تای چی، رقص، MIME، شیر): این دوره آموزش هسته ای را در مهارت های حرکت جسمانی ارائه می دهد که شما را قادر به انعطاف پذیری، و هماهنگی
 • تاریخچه تئاتر، تجزیه و تحلیل متن، استاگراف و تئاتر بازدید (پاییز - 4 اعتبار؛ بهار - 6 اعتبار، از جمله یک پروژه تحقیقاتی عمل)

دوره های آموزشی

IES Abroad دوره های تئاتر IES Abroad :

 • پاییز - TH 352 Soundings از خطوط
 • بهار - TH 362 نوردهی شمالی

دوره های تئاتر GSA-NTSI (پاییز

 • TH PERF بازیگری
 • TH PERF جنبش برای مرحله
 • TH PERF صدای برای مرحله
 • تاریخچه تئاتر TH PERF، تجزیه و تحلیل متن، سفرهای استاتیک و تئاتر

مشاوره

در یک برنامه ثبت نام مستقیم، به عنوان یک دانش آموز تمام وقت در یکی از موسسات شریک بین المللی شرکت می کنید. حتی اگر موسسه میزبان محلی شما جایی است که کلاس های خود را می گیرید، ما هنوز در اینجا هستیم تا از شما حمایت کامل داشته باشیم.

مشاوره

انتخاب و مستمر ثبت در دوره های خارج از کشور می تواند گیج کننده و غریب باشد. به همین دلیل است که ما پیشاپیش مشاوره ای که به نیازهای شما نیاز داریم پیشنهاد می کنیم. هدف ما ارائه پشتیبانی و راهنمایی در طول درخواست و روند ثبت نام شما است.

اما خدمات مشاوره ما در آنجا متوقف نمی شود. در حالی که شما در دوبلین هستید، کارمندان محلی ما برای کمک به انتقال به خانه جدید شما در دسترس هستند.

حمایت کردن

خدمات پشتیبانی ما IES Abroad مستقیم دانشجویان به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما در رسیدن به اهداف تحصیل خود را در خارج از کشور به عنوان به طور موثر و هموار که ممکن است. ما می دانیم که تحصیل در خارج از کشور یک ماجراجویی است، و گاهی اوقات ممکن است به کمک نیاز داشته باشید یا فقط کسی صحبت کند، به همین دلیل کارکنان ما برای شما در آنجا خواهند بود.

کارکنان سایت

به عنوان یک دانشجوی IES Abroad به طور مستقیم در یک دانشگاه محلی در دوبلین ثبت نام کرده اید، شما می توانید به کارمندان IES Abroad دسترسی داشته باشید که به طور خاص به نیازهای شما اختصاص یافته است. کارکنان سایت ما با شما و موسسه محلی خود برای پاسخگویی به سوالاتی در مورد نیازهای تحصیلی، مسکن، و سلامتی و ایمنی کار می کنند.

مسکن

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بزرگترین چالش شما این است که تصمیم بگیرید که کدام یک از اشیاء برای اولین بار دیدن یا کشف بهترین کافی نت پیدا کنید - پیدا کردن یک مکان برای زندگی که در آن احساس راحتی می کنید. ما بهترین ها را برای یافتن مسکن می دهیم که بازتابی از نحوه زندگی دانشجویان محلی است. هدف ما این است که هنگامی که دوبلین را ترک می کنید، آن را مانند خانه احساس خواهید کرد.

آپارتمان های دانشجویی خصوصی - شما در یک آپارتمان دانشجویی خصوصی واقع در مسکونی دوبلین زندگی خواهید کرد. آپارتمانهای دانشجویی خصوصی با سه تا چهار مترمجموعه به اشتراک گذاشته می شوند و شامل یک آشپزخانه کاملا مجهز، دو اتاق خواب با کمدین های بزرگ و دو حمام و یک منطقه زندگی مشترک است.

آپارتمانهای دانشجویی خصوصی به طور کامل مجهز شده و دسترسی فوری به اینترنت همراه با امکانات دیگر دارند. شما برای وعده های غذایی خود مسئول هستید، می توانید مواد غذایی خود را در خانه تهیه کنید یا در رستوران های ارزان قیمت محلی بخورید.

اقامتگاه دانشجویی خصوصی - شما در محل اقامت دانش آموز خصوصی، مرکز دودویی در دوبلین زندگی خواهید کرد. در مرکز باینری، شما می توانید اتاق خواب و حمام خصوصی خود را به شما داده شود. شما طبقه را با چهار تا صاف کننده دیگر که شامل یک آشپزخانه کاملا مجهز و یک منطقه زندگی مشترک است، به اشتراک می گذارید.

اقامتگاه دانشجویان خصوصی به طور کامل مجهز است و دسترسی فوری به اینترنت همراه با امکانات دیگر دارد. شما برای وعده های غذایی خود مسئول هستید، می توانید مواد غذایی خود را در خانه تهیه کنید یا در رستوران های ارزان قیمت محلی بخورید.

زندگی دانشجویی

گرایش

این برنامه با یک جهت گیری دو روزه آغاز می شود که شما را به کارکنان IES Abroad دوبلین، دانش آموزان همکار شما و شهر دوبلین معرفی می کند. موضوعاتی مانند دانشگاهیان، مسکن، حمل و نقل و بهداشت و ایمنی در این زمان پوشش داده شده است.

شما همچنین بخشی از جهت خود را به اطراف مرکز و مناطق دوبلین هدایت می کنید.

علاوه بر این، CORE ™، IES Abroad

IES Abroad و دانشکده ملی تئاتر ملی ایرلند- Gaiety مدرسه عمل نیز یک جلسه جهت گیری مشترک برگزار می شود.

الزامات واجد شرایط بودن

 • 18 ساله
 • در موقعیت خوب در مدرسه خانه خود
 • 2.75 GPA یا بهتر از مقیاس 4.0 (GPA کمتر از 2.75 بر اساس یک مورد در نظر گرفته می شود)
 • متقاضیان باید در هنرهای تئاتر / درام و یا تجربه تئاتر EXTENSIVE باشند

گذرنامه

یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است.

شهروندان ایالات متحده که دارای یک گذرنامه معتبر هستند نیازی به گرفتن ویزا برای ورود یا تحصیل در ایرلند ندارند. شهروندان غیر آمریکایی ممکن است از قبل از ورود به ویزا دانشجویی بدست آورند. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هزینه

پاییز 2018

 • هزینه تحصیل: 13935 دلار
 • مسکن: 4،185 دلار
 • بیمه: 230 دلار
 • مجموع: $ 18،350

این قیمت ها را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید. ما شما را تشویق می کنیم که با پرداخت هزینه کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، سیاست های مدرسه در خانه و دیگر عوامل خود، هزینه واقعی را برای شما تعیین کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
IES Abroad

مشاهده 128 برنامه دیگر ارائه شده توسط IES Abroad »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
18,350 USD
هزینه برنامه پاییز 2018
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ