london

بررسی اجمالی

در مورد لندن چیزی غیر قابل مقاومت است. شاید این حوادثی مثل Big Ben یا Bridge Tower است که در حال حاضر آشنا هستند. یا شخصیت بین المللی که در هر محله ای ظاهر می شود، جایی که افراد دارای زمینه های مختلف فرهنگی، قومی و اجتماعی و اقتصادی زندگی می کنند و با یکدیگر همکاری می کنند. هر آنچه که در این است که شما را به لندن متصل کرده است، به عقب نگاه نکنید - لندن در انتظار است!

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانشجویان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در دانشگاه کالج لندن ثبت نام می کنند. IES Abroad لندن متعهد است تا تجربه تحصیل در خارج از کشور خود را با خدمات دانشجویان برتر و فرصت های کامل زندگی در لندن تجربه کند. کارکنان ما در لندن به شما کمک خواهند کرد تا بیشترین تجربه خود را در خارج از کشور تجربه کنید. لندن کلاس شما خواهد بود مشارکت در جامعه محلی یا یک باشگاه دانشجویی تجربیات یادگیری خود را غنی می کند و فرصت های عالی برای یکپارچگی فرهنگی را فراهم می آورد. W

می خواهم شما را در خانه در انگلستان احساس کنی، پس ما همه چیز را می توانیم برای کمک به شما در زندگی در لندن ادغام کنیم. گزینه های مسکن ما فرصتی برای ملاقات و ایجاد دوستان جدید فراهم می کند، در حالی که رویدادهای فرهنگی ما را با شهر لندن آشنا می کند.

آمار سریع

 • مرکز: IES Abroad لندن
 • شهر: لندن
 • کشور: انگلستان
 • اعتبار برنامه: 16 در هر ترم
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • پیش نیازهای زبان: هیچکدام

تاریخ برنامه

پس از پذیرش، قبل از رزرو سفر، به بخش تاریخ سفر اطلاعات Predeparture در حساب MyJSabroad مراجعه کنید.

پاییز 2018

13 سپتامبر - 15 دسامبر

بهار 2019

اواخر ماه دسامبر - اوایل ماه ژوئن

مهلت مقدماتی آینده:

بهار 2019 - 14 سپتامبر 2018

دانشگاهیان

مأموریت IES Abroad ساده است: برای ارائه بهترین برنامه تحصیل در خارج از کشور، که شامل بهترین تجربه های علمی و فرهنگی است. به همین دلیل است که ما با دانشگاه کالج لندن همکاری می کنیم.

کالج دانشگاه لندن

دانشگاه کالیفرنیا (UCL) که در سال 1826 تاسیس شد، بیش از 23،000 دانشجو را که بیش از 140 کشور را تشکیل می دهند ثبت نام می کند. یکی از دانشگاه های برتر در سراسر جهان، UCL اولین دانشگاه در انگلستان بود که از دانشجویان بدون در نظر گرفتن مذهب، نژاد، جنسیت یا کلاس درس خوش آمدید. بیش از 21 برنده جایزه نوبل از جامعه UCL است.

دوره های آموزشی

دانش آموزان معمولا به یک یا گاهی دو واحد علمی اعمال می شوند و سپس دوره های آموزشی را از این و یا سایر ادارات انتخاب می کنند. شما در چهار ترم (16 واحد درسی) ثبت نام می کنید. برنامه UCL دوره کارشناسی شامل مجموعه ای از سخنرانی ها، سمینارها، و آموزش (و کلاس های آزمایشگاه در صورت ثبت نام در موضوعات علمی). کلاس های آموزشی بسیار کمتر از دوره های سخنرانی هستند و در برخی از گروه ها به صورت یک به یک آموزش داده می شود. UCL دارای طیف گسترده ای از رشته ها است که دارای نقاط قوت خاصی است:

 • باستان شناسی
 • انگلیسی
 • اقتصاد
 • جغرافیا
 • تاریخ
 • فلسفه

برای فهرست کامل کلاسهای فعلی، فهرست لیست موضوعات UCL را ببینید. UCL همچنین مدالیته هنر و علوم خود را (BASc) را به دانشجویانی که برای یک ترم یا بیشتر ماندند باز می کند. نکته مهم: بعضی از ادارات، مانند مدیریت دانش و نوآوری، فقط برای دانش آموزان سالهای تحصیلی و ترم پایانی در دسترس هستند. همچنین ممکن است بعضی از افراد هزینه اضافی داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر زبانه هزینه ها را ببینید همچنین برخی از موضوعات - مانند مردم شناسی، باستان شناسی، علوم رایانه، مهندسی، هنرهای زیبا، جغرافیا، روانشناسی، علوم مدیریت (شامل امور مالی، بازاریابی و سایر موضوعات کسب و کار) و علوم - هزینه اضافی نیاز دارند. اطلاعات بیشتر در مورد این هزینه در بخش هزینه در سمت چپ است. دانش آموزانی که مطمئن نیستند که آیا موضوع مورد نظر آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت یا خیر، باید راهنمایی آنلاین انضباطی (لینک بالا) را بررسی کند و با مشاور پیشدستی خود تماس بگیرد تا مطمئن شود که آیا هزینه اضافی را متحمل خواهد شد یا خیر.

مشاوره

حتی اگر شما مستقیما در یکی از دانشگاه های همکار ما ثبت نام کنید، هر زمان که به ما نیاز دارید، ما برای شما آنجا خواهیم بود.

مشاوره

انتخاب و مستمر ثبت در دوره های خارج از کشور می تواند گیج کننده و غریب باشد. به همین دلیل است که ما پیشاپیش مشاوره ای که به نیازهای شما نیاز داریم پیشنهاد می کنیم. هدف ما ارائه پشتیبانی و راهنمایی در طول درخواست و روند ثبت نام شما است. اما خدمات مشاوره ما در آنجا متوقف نمی شود. در حالیکه شما در لندن هستید، کارکنان ما برای کمک به انتقال به خانه جدید شما در دسترس هستند.

حمایت کردن

خدمات پشتیبانی ما IES Abroad مستقیم دانشجویان به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما در رسیدن به اهداف تحصیل خود را در خارج از کشور به عنوان به طور موثر و هموار که ممکن است. ما می دانیم که تحصیل در خارج از کشور یک ماجراجویی است، و گاهی اوقات ممکن است به کمک نیاز داشته باشید یا فقط کسی که صحبت کند، به همین دلیل است که کارکنان ما برای شما وجود دارد.

کارکنان سایت

آیا شما در مورد نیازهای دانشگاهی، مسکن، و یا رفاه و ایمنی سوالات دارید، کارکنان IES Abroad مستقر در لندن برای حمایت از شما در دسترس هستند. از آنجا که ارتباط نزدیک ما با دانشگاه های لندن، IES Abroad نیز می تواند به شما فرصت های علمی، اجتماعی و فرهنگی منحصر به فرد ارائه دهد. کارکنان ما در لندن به شما در سراسر جهت گیری، و همچنین در سفرهای IES Abroad و رویدادهای فرهنگی همراه است.

مسکن

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بزرگترین چالش شما این است که تصمیم بگیرید که کدام یک از اشیاء برای اولین بار دیدن یا کشف بهترین کافی نت پیدا کنید - پیدا کردن یک مکان برای زندگی که در آن احساس راحتی می کنید. ما بهترین ها را برای یافتن مسکن می دهیم که بازتابی از نحوه زندگی دانشجویان محلی است. هدف ما این است که هنگامی که شما لندن را ترک می کنید، آن را مانند خانه احساس خواهید کرد. به عنوان بخشی از خدمات ثبت نام مستقیم ما، ما مسکن مناسب و راحت برای همه دانش آموزان ارائه می دهیم، زیرا مسکن مستقل می تواند چالش برانگیز باشد. گزینه های مسکن IES Abroad با استانداردهای ایمنی و امنیتی ما مطابقت دارد. خانه های دانشجویی - UCL ارائه می دهد مسکن خود غذا در خانه های دانشجویی. آشپزخانه هایی که در آنجا غذای خود را تهیه می کنند ارائه می شود و یا می توانید غذا ها را از محل های مختلف غذا در محوطه اصلی UCL خریداری کنید. همه اتاق ها دارای پورتال های کامپیوتری هستند.

زندگی دانشجویی

گرایش

IES Abroad پس از ورود به لندن، شما در جهت گیری مقدماتی با کارکنان IES Abroad لندن شرکت می کنید. برنامه دانشجویان ثبت نام مستقیم، به طور خاص برای دانشجویان ثبت نام طراحی شده است، برنامه IES Abroad شما را به برنامه ثبت نام مستقیم شما، دانش آموزان هموطنان خود و به لندن معرفی می کند. سایر موارد برجسته ممکن است شامل تورهای اتوبوس لندن و سایر فعالیت های فرهنگی باشد. علاوه بر این، شما در مورد روش های تدریس اساتید بریتانیا در موسسه میزبان خود یاد خواهید گرفت. جهت گیری دانشگاه شما همچنین با توجه به SOAS جهت گیری، که در آن شما با تدارکات زندگی دانشجویی آشنا شوید.

فعالیت های فوق برنامه

از طریق رویدادهای فرهنگی ما از طریق زندگی و یادگیری در لندن، مانند:

 • پارک های توریستی، کاخ های سلطنتی و باغ ها
 • شرکت در مسابقات ورزشی محلی، مانند لیگ برتر انگلیس
 • سفرهای مختلف به بازارهای مختلف لندن
 • رفتن به نمایشگاه های جهانی در محل های سرگرمی های مختلف لندن

باشگاه های دانشگاه

اتحادیه دانشجویان UCL یک راه عالی برای دانشجویان بین المللی است تا بیشتر در زندگی دانشجویان محلی ادغام شوند. این اتحادیه بیش از 140 باشگاه و جوامع را حمایت می کند و هر سال حدود 8،000 دانشجو شرکت می کنند.

الزامات واجد شرایط بودن

 • 18 ساله
 • در موقعیت خوب در مدرسه خانه خود
 • 3.3-3.7 GPA یا بهتر از مقیاس 4.0 (3.7 برای اداره اقتصاد، 3.3 برای گروه تاریخ و بخش روانشناسی، 3.5 برای اداره انگلیسی، 3.5 برای اداره مدیریت) GPA درخواست کننده باید برای GPA مورد نیاز برای منطقه / واحد مطالعات در نظر گرفته شده
 • Junior یا senior standing هنگام شروع برنامه.

گذرنامه

یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است. ممکن است ویزای دانشجویی برای ورود به انگلستان مورد نیاز باشد. پس از پذیرش، شما اطلاعات بیشتری در مورد پرونده درخواست و هزینه های مربوطه دریافت خواهید کرد. روند درخواست ویزا برای شهروندان غیر آمریکایی می تواند بسیار طول بکشد، لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. اگر با IES Abroad در IES Abroad در انگلستان تحصیل میکنید، ممکن است واجد شرایط استفاده IES Abroad برنامه ACEeSS IES Abroad باشد. ACCeSS خدمات پردازش ویزا ما است که در آن ما درخواست ویزای خود را ارائه می دهیم و اسناد را به کنسولگری برای شما ارائه می دهیم.

هزینه

پاییز 2018

 • هزینه تحصیل: 15،695 دلار
 • مسکن: 4975 دلار
 • بیمه: 230 دلار
 • مجموع: $ 20،900

سال تحصیلی

 • هزینه تحصیل: 28،235 دلار
 • مسکن: $ 13،475
 • بیمه: 455 دلار
 • مجموع: $ 42،165

این قیمت ها را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید. ما شما را تشویق می کنیم که با پرداخت هزینه کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، سیاست های مدرسه در خانه و دیگر عوامل خود، هزینه واقعی را برای شما تعیین کنید.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
IES Abroad

مشاهده 128 برنامه دیگر ارائه شده توسط IES Abroad »

این دوره واقع در پردیس
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
20,900 USD
هزینه برنامه پاییز 2018
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
ژوئن 30, 2019
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 30, 2019