ثبت نام مستقیم لندن - ملکه مریم

IES Abroad

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ثبت نام مستقیم لندن - ملکه مریم

IES Abroad

بررسی اجمالی

در مورد لندن چیزی غیر قابل مقاومت است. شاید این حوادثی مثل Big Ben یا Bridge Tower است که در حال حاضر آشنا هستند. یا شخصیت بین المللی که در هر محله ای ظاهر می شود، جایی که افراد دارای زمینه های مختلف فرهنگی، قومی و اجتماعی و اقتصادی زندگی می کنند و با یکدیگر همکاری می کنند. هر آنچه که در این است که شما را به لندن متصل کرده است، به عقب نگاه نکنید - لندن در انتظار است!

این شانس شما برای زندگی و یادگیری در کنار دانشجویان انگلستان و سراسر جهان است که مستقیما در یک دانشگاه لندن ثبت نام می کنند. با هفت موسس معتبر به انتخاب، شما یک مدرسه و برنامه شغلی را پیدا خواهید کرد که با نیازهای شما منطبق است.

IES Abroad لندن متعهد است تا تجربه تحصیل در خارج از کشور خود را با خدمات دانشجویان برتر و فرصت های کامل زندگی در لندن تجربه کند. کارکنان ما در لندن به شما کمک خواهند کرد تا بیشترین تجربه خود را در خارج از کشور تجربه کنید.

لندن کلاس شما خواهد بود مشارکت در جامعه محلی یا یک باشگاه دانشجویی تجربیات یادگیری خود را غنی می کند و فرصت های عالی برای یکپارچگی فرهنگی را فراهم می آورد.

ما می خواهیم شما در انگلستان در خانه احساس کنید، بنابراین ما همه چیز را می توانیم برای کمک به شما در زندگی در لندن بسازیم. گزینه های مسکن ما فرصتی برای ملاقات و ایجاد دوستان جدید فراهم می کند، در حالی که رویدادهای فرهنگی ما را با شهر لندن آشنا می کند.

آمار سریع

 • مرکز: IES Abroad لندن
 • شهر: لندن
 • کشور: انگلستان
 • اعتبار برنامه: 16 در هر ترم
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • پیش نیازهای زبان: هیچکدام

تاریخ برنامه

پس از پذیرش، قبل از رزرو سفر، به بخش تاریخ سفر اطلاعات Predeparture در حساب MyJSabroad مراجعه کنید.

پاییز 2018

 • 13 سپتامبر - 15 دسامبر

بهار 2019

 • اوایل ژانویه - اوایل ژوئن

مهلت مقدماتی آینده:

 • بهار 2019 - 15 اکتبر 2018

دانشگاهیان

مأموریت IES Abroad ساده است: برای ارائه بهترین برنامه تحصیل در خارج از کشور، که شامل بهترین تجربه های علمی و فرهنگی است. به همین دلیل ما با ملکه مریم، دانشگاه لندن همکاری کردیم.

ملکه مریم، دانشگاه لندن

ملکه مری به شما بهترین دو جهان را ارائه می دهد: شهر شلوغ لندن و محوطه ای پرجمعیت و پرجمعیت. QM، واقع در شرق انتهای متنوع، هویت و جامعه خود را حفظ می کند، و در عین حال شما هرگز بیش از یک Tube Tube سوار به مرکز لندن نیستید. QM به عنوان یک نهاد بزرگ (بیش از 16،000 دانش آموز) طیف وسیعی از گزینه های تحصیلی چالش برانگیز را ارائه می دهد. علاوه بر این، کالج دارای سابقه تاریخی بین المللی است: 20 درصد از دانشجویان خارج از انگلستان می آیند و بیش از 100 کشور در دانشجویان بین المللی حضور دارند.

دوره های آموزشی

زندگی علمی در QM شامل طیف وسیعی از سبک های آموزشی (سخنرانی ها، سمینارها، آموزش ها) و همچنین روش های ارزیابی (امتحانات، مقالات، پروژه ها) است. این کالج به طور گسترده ای برای تعالی در هر دو تحقیق و تدریس به رسمیت شناخته شده است و شما انتظار می رود که به محیط آموزشی پر جنب و جوش کمک کنید. شما خوش آمدید به ثبت نام در کلاس ها در هر بخش علمی، اگر چه کلاس های خاص ممکن است پیش نیازها. لیست دوره های کنونی در دایرکتوری ماژول ها در دسترس است. شما در چهار دوره 4 اعتبار در هر ترم ثبت نام می کنید. محدوده قابل توجهی از گزینه های دانشگاهی در QMUL وجود دارد، از جمله اما نه محدود به:

 • انگلیسی
 • فیلم
 • جغرافیا (شامل انسان شناسی، مطالعات محیطی و جامعه شناسی)
 • زبان های اروپایی مدرن
 • علوم طبیعی
 • مهندسی

مشاوره

حتی اگر شما مستقیما در یکی از دانشگاه های همکار ما ثبت نام کنید، هر زمان که به ما نیاز دارید، ما برای شما آنجا خواهیم بود.

مشاوره

انتخاب و مستمر ثبت در دوره های خارج از کشور می تواند گیج کننده و غریب باشد. به همین دلیل است که ما پیش از عزیمت به شما توصیه میکنیم که مخصوص نیازهای شما باشد. هدف ما ارائه پشتیبانی و راهنمایی در طول درخواست و روند ثبت نام شما است. اما خدمات مشاوره ما در آنجا متوقف نمی شود. در حالیکه شما در لندن هستید، کارکنان ما برای کمک به انتقال به خانه جدید شما در دسترس هستند.

حمایت کردن

خدمات پشتیبانی ما IES Abroad مستقیم دانشجویان به طور خاص طراحی شده برای کمک به شما در رسیدن به اهداف تحصیل خود را در خارج از کشور به عنوان به طور موثر و هموار که ممکن است. ما می دانیم که تحصیل در خارج از کشور یک ماجراجویی است، و گاهی اوقات ممکن است به کمک نیاز داشته باشید یا فقط کسی که صحبت کند، به همین دلیل است که کارکنان ما برای شما وجود دارد.

کارکنان سایت

آیا شما در مورد نیازهای دانشگاهی، مسکن، و یا رفاه و ایمنی سوالات دارید، کارکنان IES Abroad مستقر در لندن برای حمایت از شما در دسترس هستند. از آنجا که ارتباط نزدیک ما با دانشگاه های لندن، IES Abroad نیز می تواند به شما فرصت های علمی، اجتماعی و فرهنگی منحصر به فرد ارائه دهد. کارکنان ما در لندن به شما در سراسر جهت گیری، و همچنین در سفرهای IES Abroad و رویدادهای فرهنگی همراه است.

مسکن

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بزرگترین چالش شما این است که تصمیم بگیرید که کدام یک از اشیاء برای اولین بار دیدن یا کشف بهترین کافی نت پیدا کنید - پیدا کردن یک مکان برای زندگی که در آن احساس راحتی می کنید. ما بهترین ها را برای یافتن مسکن می دهیم که بازتابی از نحوه زندگی دانشجویان محلی است. هدف ما این است که هنگامی که شما لندن را ترک می کنید، آن را مانند خانه احساس خواهید کرد. به عنوان بخشی از خدمات ثبت نام مستقیم ما، ما مسکن مناسب و راحت برای همه دانش آموزان ارائه می دهیم، زیرا مسکن مستقل می تواند چالش برانگیز باشد. گزینه های مسکن IES Abroad با استانداردهای ایمنی و امنیتی ما مطابقت دارد.

Village Queen Mary Student Village - در حالی که در ملکه مری قرار دارد، شما در مدرن، برنده جایزه روستای دانش آموز ملکه ماندن بگیرید. شما و پنج دانشجوی دیگر (دانشجویان بین المللی و بریتانیایی) یک آپارتمان امن و مستقل دارند. اتاق تک مجهز و حمام اختصاصی خود را دارید. مناطق آشپزخانه و ناهارخوری در میان شش دانش آموز مشترک است. شما می توانید وعده های غذایی خود را تهیه کنید یا غذا بخورید.

زندگی دانشجویی

گرایش

IES Abroad پس از ورود به لندن، شما در جهت گیری مقدماتی با کارکنان IES Abroad لندن شرکت می کنید. برنامه دانشجویان ثبت نام مستقیم، به طور خاص برای دانشجویان ثبت نام طراحی شده است، برنامه IES Abroad شما را به برنامه ثبت نام مستقیم شما، دانش آموزان هموطنان خود و به لندن معرفی می کند. سایر موارد برجسته ممکن است شامل تورهای اتوبوس لندن و سایر فعالیت های فرهنگی باشد. علاوه بر این، شما در مورد روش های تدریس اساتید بریتانیا در موسسه میزبان خود یاد خواهید گرفت. جهت گیری دانشگاه شما همچنین در جهت ملکه مریم، جایی که شما با تدارک زندگی زندگی دانشجویی آشنا هستید.

فعالیت های فوق برنامه

از طریق رویدادهای فرهنگی ما از طریق زندگی و یادگیری در لندن، مانند:

 • پارک های توریستی، کاخ های سلطنتی و باغ ها
 • شرکت در مسابقات ورزشی محلی، مانند لیگ برتر انگلیس
 • سفرهای مختلف به بازارهای مختلف لندن
 • رفتن به نمایشگاه های جهانی در محل های سرگرمی های مختلف لندن

داوطلبانه دانشگاه، باشگاه ها

درگیر شدن در جامعه محلی، تجربه ی یادگیری شما را غنی می کند و فرصت های عالی برای ادغام فرهنگی را فراهم می آورد، به ویژه هنگامی که با داوطلبان Provide، جامعه داوطلبانه در QM. شما می توانید به همان اندازه که شما دوست دارید با موسسات خیریه یا گروه های داوطلبانه در سراسر لندن کار کنید. اتحادیه دانشجویان QM همچنین بیش از 100 باشگاه را میزبانی می کند و فعالیت های اجتماعی و ورزشی زیادی را حمایت می کند. این امکانات شامل جمع آوری فضاهای (مناطق خوردن، چند بار و یک کلاب شبانه)، منابع تناسب اندام (یک سالن بدنسازی، سونا و دادگاه اسکواش)، فروشگاه راحتی و محاسبات، اتصال و خدمات فتوکپی.

الزامات واجد شرایط بودن

 • 18 ساله
 • در ایستگاه خوب در خانه شما
 • 3.0 GPA یا بهتر از مقیاس 4.0. GPA های زیر 3.0 مورد در نظر گرفته نمی شود.
 • Junior یا senior standing هنگام شروع یک برنامه.

گذرنامه

یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است. ممکن است ویزای دانشجویی برای ورود به انگلستان مورد نیاز باشد. پس از پذیرش، شما اطلاعات بیشتری در مورد پرونده درخواست و هزینه های مربوطه دریافت خواهید کرد. روند درخواست ویزا برای شهروندان غیر آمریکایی می تواند بسیار طول بکشد، لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. اگر با IES Abroad در IES Abroad در انگلستان تحصیل میکنید، ممکن است واجد شرایط استفاده IES Abroad برنامه ACEeSS IES Abroad باشد. ACCeSS خدمات پردازش ویزا ما است که در آن ما درخواست ویزای خود را ارائه می دهیم و اسناد را به کنسولگری برای شما ارائه می دهیم.

هزینه

پاییز 2018

 • هزینه تحصیل: 13،185 دلار
 • مسکن: 5،085 دلار
 • بیمه: 230 دلار
 • مجموع: 18،500 دلار

سال تحصیلی

 • هزینه تحصیل: 23720 دلار
 • مسکن: 13،535 دلار
 • بیمه: 455 دلار
 • مجموع: $ 37،710

این قیمت ها را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید. ما شما را تشویق می کنیم که با پرداخت هزینه کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، سیاست های مدرسه در خانه و دیگر عوامل خود، هزینه واقعی را برای شما تعیین کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
IES Abroad

آخرین به روز رسانی May 21, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
1 - 2 
تمام وقت
Price
قیمت
18,500 USD
هزینه برنامه پاییز 2018
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان ژوئن 30, 2019
Dates
ژانویه 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان ژوئن 30, 2019