ثبت نام مستقیم مستقیم - مدرسه کسب و کار SKEMA

IES Abroad

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ثبت نام مستقیم مستقیم - مدرسه کسب و کار SKEMA

IES Abroad

Nice

بررسی اجمالی

نیس به راحتی بین کن و موناکو واقع شده است، به خاطر آبشارهای نفس گیر و شیوه زندگی عجیب و غریب در روستای فرانسوی مشهور است. اما آیا می دانستید که Nice نیز نزدیک به سوفیا آنتیپولیس، پارک شناخته شده اروپا شناخته شده است که بیش از 1300 شرکت بین المللی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، بیوتکنولوژی و تحقیقات در اختیار دارد؟ این پارک نیز به عنوان دره سیلیکون فرانسوی شناخته شده است.

این فرصت شما برای زندگی و یادگیری همراه با دانش آموزان از فرانسه و در سراسر جهان با مستمر ثبت نام در مدرسه کسب و کار SKEMA است. دانشگاه ایالتی کابینۀ کسب و کار SKEMA در قلب سوفیا آنتیپولیس قرار دارد که در آن شما مستقیما در دوره های خود ثبت نام خواهید کرد. SKEMA، که دارای مجوز AACSB و EQUIS است، با رتبه بندی سالانه Financial Times به عنوان یکی از بهترین مدارس کسب و کار در اروپا رتبه بندی می شود.

IES Abroad Nice به منظور ارتقاء تجربه تحصیلی خود در خارج از کشور با خدمات برتر و فرصت هایی که به طور کامل زندگی در راینوره فرانسه را تجربه می کند اختصاص داده شده است. کارکنان ما در نیس به شما کمک می کند تا بیشترین تجربه خود را در خارج از کشور تجربه کنید.

Riviera فرانسه تبدیل خواهد شد کلاس خود را. مشارکت در جامعه محلی یا باشگاه های دانشجویی SKEMA غنی سازی تجربه های یادگیری شما و ارائه فرصت های عالی برای یکپارچگی فرهنگی است. ما می خواهیم شما در فرانسه در خانه احساس کنید، بنابراین ما هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا به شما در ادغام کمک کنیم.

آمار سریع

 • مرکز: IES Abroad زیبا
 • شهر: خوب
 • کشور: فرانسه
 • اعتبار برنامه: 15-19 در هر ترم
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • پیش نیازهای زبان: هیچکدام

تاریخ برنامه

پس از پذیرش، قبل از رزرو سفر، به بخش تاریخ سفر اطلاعات Predeparture در حساب MyJSabroad مراجعه کنید.

پاییز 2018

اواخر ماه اوت تا اواسط دسامبر

بهار 2019

اوایل ژانویه - اواخر آوریل

مهلت مقدماتی آینده:

بهار 2019 - 15 اکتبر 2018

دانشگاهیان

ماموریت ما ساده است: شما را با بالاترین کیفیت دانشگاهی و تجربه فرهنگی در خارج از کشور فراهم کنید. به همین دلیل ما با مدرسه بازرگانی SKEMA همکاری می کنیم.

مدرسه بازرگانی SKEMA

مدرسه کسب و کار SKEMA (دانشکده اقتصاد دانش و مدیریت دانش) یک مدرسه کسب و کار و پژوهش جهانی برای دانشجویانی است که علاقمند به کارآفرینی و نوآوری و کسب و کار هستند، واقع در سوفیا آنتیپولیس. SKEMA شامل سه موضوع اقتصاد دانش است: بین المللی سازی، عملکرد پایدار، و کارآفرینی و نوآوری. SKEMA سالانه حدود 6،700 دانش آموز دارد که 35 درصد آنها بین المللی هستند و بیش از 100 ملیت در محوطه دانشگاه SKEMA حضور دارند. با رتبه بندی Financial Times بالا (6 در مؤسسات مالی بازارهای مالی

دوره های آموزشی

شما 15 تا 19 اعتبار در هر ترم می گیرید کلاس ها از 1 تا 4 اعتبار در نظر گرفته می شود، بیشتر دوره ها 3 واحد است.

مشاوره

در یک برنامه ثبت نام مستقیم، به عنوان یک دانش آموز تمام وقت در یکی از موسسات شریک بین المللی شرکت می کنید. حتی اگر موسسه میزبان محلی شما جایی است که کلاس های خود را می گیرید، ما هنوز در اینجا هستیم تا از شما حمایت کامل داشته باشیم.

مشاوره

انتخاب و ثبت نام در دوره های خارج از کشور می تواند گیج کننده و غم انگیز باشد - ما پیش از انتشار مشاوره ای که مخصوص نیازهای شما است را پیشنهاد می دهیم. هدف ما ارائه پشتیبانی و راهنمایی در طول درخواست و روند ثبت نام شما است. اما خدمات مشاوره ما در آنجا متوقف نمی شود. در حالی که شما SKEMA هستید، کارکنان ما برای کمک به انتقال به خانه جدید شما در دسترس هستند.

کارکنان سایت

به عنوان یک دانشجوی IES Abroad به طور مستقیم در SKEMA ثبت نام کرده اید، شما به کارکنان IES Abroad دسترسی دارید که به طور خاص به نیازهای شما اختصاص یافته است. کارکنان سایت ما با شما و موسسه محلی خود برای پاسخ به سوالاتی در مورد نیازهای تحصیلی، مسکن، رفاه و ایمنی پاسخ می دهند.

حمایت کردن

خدمات پشتیبانی ما برای دانشجویان ثبت نام مستقیم به طور خاص طراحی شده اند تا به شما در دستیابی به اهداف تحصیلی خود در خارج از کشور به طور موثر و هموار کمک کنند. ما می دانیم که تحصیل در خارج از کشور یک ماجراجویی است، و گاهی اوقات ممکن است به کمک نیاز داشته باشید یا فقط کسی که صحبت کند، به همین دلیل است که کارکنان ما برای شما وجود دارد.

مسکن

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بزرگترین چالش شما این است که تصمیم بگیرید که کدام یک از اشیاء برای اولین بار دیدن یا کشف بهترین کافی نت پیدا کنید - پیدا کردن یک مکان برای زندگی که در آن احساس راحتی می کنید. ما بهترین ها را برای یافتن مسکن می دهیم که بازتابی از نحوه زندگی دانشجویان محلی است. هدف ما این است که هنگامی که فرانسه را ترک کنید، آن را مانند خانه احساس خواهید کرد.

Homestays (Nice) - اقامت در یک خانه فرانسوی در نیس یا اطراف آن. شما صبحانه روزانه و چهار وعده غذای خوبتان را در هفته ارائه می کنید.

آپارتمان ها (Nice) - تعداد محدودی از محل های اقامت در آپارتمان در سراسر شهر در دسترس است. مجهز به آپارتمان های کاملا مجهز دیگر دانشجویان IES Abroad . ماشین لباسشویی در نزدیکی ساختمان یا در دسترس است. هیچ وعده غذایی در این گزینه مسکن ارائه نمی شود.

زندگی دانشجویی

گرایش

این برنامه با یک جهت گیری آغاز می شود که شما را به کارکنان خوب IES Abroad ، دانش آموزان و دانشجویان و شهر و فرهنگ نیس معرفی می کند. جهت گیری موضوعات مهمی مانند دانشگاهیان، مسکن، حمل و نقل و بهداشت و ایمنی را پوشش می دهد. CORE ™، جهت گیری جامع IES Abroad

فعالیت های فوق برنامه

از طریق رویدادهای فرهنگی ما، به نحوی که زندگی می کنید و یاد می گیرید، را دوباره تعریف کنید، مانند:

 • بازدید از موزه هنرهای محلی
 • تور عطر و ادکلن
 • کلاس های آشپزی منطقه ای
 • قایقرانی
 • فرصت های داوطلبانه

باشگاه های دانشگاه

در حالی که شما در فرانسه هستید، درگیر شدن در یک باشگاه اجتماعی یا ورزشی، راهی عالی برای دیدار با دانش آموزان محلی است. SKEMA بیش از 65 انجمن دانشجویان را شامل می شود، از جمله هنر و فرهنگ، محیط زیست، تکنولوژی بالا، بین المللی و باشگاه های ورزشی.

الزامات واجد شرایط بودن

 • 18 ساله
 • در موقعیت خوب در مدرسه خانه خود
 • 3.0 GPA یا بهتر از 4.0 در مقیاس (GPAs زیر 3.0 در مورد مورد هر مورد در نظر گرفته شود)

گذرنامه

یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است. یک ویزای دانشجویی برای ورود به فرانسه لازم است. پس از پذیرش، شما اطلاعات بیشتری در مورد پرونده درخواست و هزینه های مربوطه دریافت خواهید کرد. روند درخواست ویزا برای شهروندان غیر آمریکایی می تواند بسیار طول بکشد، لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

هزینه

پاییز 2018

 • هزینه تحصیل: 12،120 دلار
 • مسکن: 3850 دلار
 • بیمه: 230 دلار
 • مجموع: $ 16،200

سال تحصیلی

 • هزینه تحصیل: 21805 دلار
 • مسکن: 7،700 دلار
 • بیمه: 455 دلار
 • مجموع: 29،960 دلار

این قیمت ها را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید. ما شما را تشویق می کنیم که با پرداخت هزینه کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، سیاست های مدرسه در خانه و دیگر عوامل خود، هزینه واقعی را برای شما تعیین کنید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
IES Abroad

آخرین به روز رسانی May 23, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژانویه 2019
Duration
مدت زمان
1 - 2 
تمام وقت
Price
قیمت
16,200 USD
هزینه برنامه پاییز 2018
Locations
فرانسه - Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur
تاریخ شروع : ژانویه 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آپریل 30, 2019
Dates
ژانویه 2019
فرانسه - Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آپریل 30, 2019