توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما شما را به جنبه های عملی و نظری آموزش مربیگری فوتبال، از جمله چگونگی برنامه ریزی، انجام و ارزیابی جلسات مربیگری فوتبال برای بازیکنان در تمام سنین ارائه می دهیم. این مدرک شامل هشت واحد اجباری است که به شما 20 اعتبار داده می شود.

دوره ی ما به عنوان مدرک استاندارد صنعت 2 برای مربیگری فوتبال توسط هیئت ملی حمایت از فوتبال در انگلستان، انجمن فوتبال شناخته شده است. FA همچنین بدن حرفه ای برای مربیان فوتبال، ارائه خدمات و حمایت از کسانی که این و دیگر مدارک فوتبال.

ما از طیف وسیعی از کارفرمایان - از جمله انجمن های فوتبال، باشگاه ها، مدارس و کالج ها حمایت می کنیم که به عنوان تنها مدرک برای کسانی که به دنبال پیشرفت حرفه خود در مربیگری فوتبال هستند. این مدرک همچنین توسط مربیگری مربیگری، مربی ورزشی انگلستان، به عنوان ملاقات با معیارهای UKCC، تایید شده است.

دوره ی ما برای آماده سازی مربیان برای اشتغال در نقش های پرداخت شده یا داوطلبانه به عنوان مربی فوتبال در باشگاه های جوانان / باشگاه های بزرگسالان محلی، باشگاه های استاندارد فدراسیون FA، مدارس فوتبال، برنامه های فوتبال محلی و فوتبال در برنامه های اجتماعی طراحی شده است.

این دوره ها در آکادمی امکانات ورزشی در London South Bank University و در مکان های نزدیک به فضای باز برای عناصر عملی برگزار می شود.


شرایط ورود

شما باید جوایز سطح 1 را در مربیگری فوتبال تکمیل کنید و شما باید حداقل 16 سال سن داشته باشید. شما همچنین نیاز دارید که ماژول قوانین بازی Online Learning Online را که معمولا به عنوان بخشی از برنامه یادگیری ارائه شده است، برای نگهداری یک گواهینامه اضطراری FA و حضور در کارگاه FA "حفاظت از کودکان در فوتبال" ( دانش آموزان زیر 18 سال واجد شرایط برای جایگزینی برای کارگاه هستند).


هزینه ها و بودجه

لطفا با قیمت آکادمی ورزشی تماس بگیرید.

همه ماژول ها در دانشگاه تغییر می کنند و ممکن است از ماژول هایی که در طول تحصیل شما ارائه می شود متفاوت باشد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 51 برنامه دیگر ارائه شده توسط London South Bank University »

آخرین به روز رسانی June 9, 2018
این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
Price
- لطفا با قیمت آکادمی ورزشی تماس بگیرید.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا

آگوست 2019