چرا جزایر گالاپاگوس؟

هیچ جایی در جهان مانند جزایر گالاپاگوس وجود ندارد. این جزایر 3.5 میلیون ساله در حدود 600 مایل در ساحل اکوادور واقع شده و به برخی از گونه های نادر ترین سیاره زندگی می کنند و جایی است که چارلز داروین اولین تئوری انتخاب طبیعی خود را فرموله کرد. مطالعه در خارج از کشور اینجا با ما اجازه می دهد تا شما را به کشف زیبایی های باور نکردنی و تنوع زیستی جزایر گالاپاگوس که دانشمندان مشهور و مسافران جهان را برای دهه ها چیده است.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد؟

این دوره سه ماهه ژانویه مناسب برای دانش آموزان علاقه مند به مطالعات زیست محیطی و محیط زیست است. شما در موسسه علمی هنر و علوم Galápagos (GAIAS) در جزیره San Cristóbal مطالعه خواهید کرد. این پردیس راه دور دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو برای تلاش بیشتر در حفاظت و توسعه پایدار در جزایر گالاپاگوس تاسیس شد.

جزایر گالاپاگوس نیز کلاس شما خواهد بود. در طول زمان خود در اینجا، شما در مورد بوم شناسی زیستگاه های دریایی که در ساحل این جزایر یافت می شوند یاد می گیرید. از طریق خواندن دوره ها، بحث ها و سفرهای مربوط به دوره، شما نیز شروع به کشف اثرات تاثیر انسان بر روی این اکوسیستم های ظریف است. شما در اینجا با درک پیچیده ای از رابطه بین انسان و محیط زیست ترک کنید.

دانشگاهیان

مأموریت ما ساده است: برای شما بهترین برنامه تحصیل در خارج از کشور را فراهم می کنیم که شامل بهترین تجربه های علمی و فرهنگی است. ما یک دوره ی منحصر به فرد ارائه می دهیم که در آن اکوسیستم دریایی و اکوسیستم های جزایر گالاپاگوس را از طریق یک رویکرد عمیق و رو به رو است. استادان کلاس جهانی ما تجربه دانشگاهی شما را افزایش می دهند و هر روز در کلاس به شما فرصت های جدیدی می دهند.

این برنامه دوره ی ژانویه از طریق موسسه ی علمی هنر و علوم گالاپاگوس (GAIAS)، یک دانشگاه دور افتاده دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو (USFQ) واقع در جزیره San Cristóbal، سازماندهی شده است. در حالی که در جزایر گالاپاگوس، شما در یک دوره در مجموع 3 اعتبار ثبت نام کنید.

در کلاس و در سفرهای مختلف مربوط به دوره، شما عمیق در مورد محیط زیست زیستگاه های دریایی که در ساحل این جزایر، از جمله صخره های مرجانی، سواحل سنگی و دریچه های هیدروترمال مشاهده می شود، یاد خواهند گرفت. شما همچنین تاثیری را که تاثیرات انسانی بر روی این اکوسیستم های حساس دارد، کشف خواهید کرد. دوره شما به زبان انگلیسی تدریس می شود و مطالعات قبلی اسپانیا مورد نیاز نیست.

دوره های آموزشی

 • EG 396 محیط زیست دریایی

مؤسسه شریک (ها)

موسسه علمی علوم و هنر گالاپاگوس (GAIAS)

GAIAS یک دانشگاه دور افتاده از دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو (USFQ) است که برای تلاش های بیشتر در حفاظت و توسعه پایدار در جزایر گالاپاگوس تاسیس شد. GAIAS به عنوان یک موسسه آموزشی و پژوهشی در سطح جهانی، دانش آموزان و دانش پژوهان محلی و بین المللی را از سراسر جهان جذب می کند.

زندگی روزمره

ما می خواهیم شما در جزایر گالاپاگو در منزل حس کنید، بنابراین ما همه چیز را می توانیم برای کمک به شما به سرعت در زندگی دانشجویی به کار ببریم. از کارهای خانه نشین با ساکنین محلی به سفرهای حومه ای که از جزایر سان کریستوبال اطراف دیدن می کنند، کار ما این است که اطمینان داشته باشید تجربه واقعی ترین تجربه را داشته باشید. شما برای اکثر وقت خود در اینجا با ساکنین محلی زندگی می کنید، که به شما کمک می کند تا خود را با جزایر گالاپاگوس، مردم آن و فرهنگ آن آشنا کنید.

گرایش

این برنامه با یک قدمت اجباری یک روزه در کویته آغاز می شود که شما را به کارکنان IES Abroad ، دانش آموزان همکار و برنامه شما معرفی می کند. مباحث عبارتند از:

 • نشست IES Abroad دانشجویان و IES Abroad کارکنان
 • بحث درباره درک بین فرهنگی، ایمنی، زندگی خانوادگی اکوادور و جنبه های عملی زندگی
 • کمک در مرور حمل و نقل، بانکداری و خرید

علاوه بر این، CORE ™، IES Abroad

مسکن

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بزرگترین چالش شما این است که تصمیم بگیرید که کدام یک از اشیاء برای اولین بار دیدن یا کشف بهترین کافی نت پیدا کنید - پیدا کردن یک مکان برای زندگی که در آن احساس راحتی می کنید. ما بهترین ها را برای یافتن مسکن می دهیم که بازتابی از نحوه زندگی دانشجویان محلی است. هدف ما این است که هنگام ترک جزایر گالاپاگوس، آن را مانند خانه احساس خواهید کرد.

Homestays - شما یک اتاق خصوصی و مبله در منزل یک خانواده یا سنورا در جزایر گالاپاگوس دارید. میزبانان میزبان صبحانه و شام را ارائه می دهند.

شهر جدید خود را بدانید

1. کاوش ایستگاه تحقیقاتی چارلز داروین

باید برای دانشمندان تازه وارد، مراجعه به مرکز پرورش، و یادگیری در مورد اکولوژی و تاریخ شگفت انگیز جزایر یاد بگیرند.

2. لاک پشت ها را در Turtle Bay ببینید

شما فقط می توانید تخم مرغ هایی که از تخم های آنها ظاهر می شوند را مشاهده کنید و به اقیانوس بروید!

3. Snorkel با شیرهای دریایی

سر به ساحل La Loberia بروید و یک روز در خورشید با این پستانداران دریایی منحصر به فرد صرف کنید.

4. پنگوئن های محلی را ببندید

سفر به Las Tintoreras بروید و با پنگوئن های جزیره نزدیک شوید و شخصی باشید.

5. از بازار ماهی سانتا کروز بازدید کنید

ماهیگیران را تماشا کنید تا از روز به هدر رفته و از غذاهای دریایی تازه تهیه کنید.

جزایر گالاپاگوس ژانویه دوره - الزامات کاربرد اکوسیستم دریایی

الزامات واجد شرایط بودن:

 • 18 ساله
 • در موقعیت خوب در مدرسه خانه خود
 • 2.5 GPA یا بهتر از مقیاس 4.0 (GPA کمتر از 2.5 بر اساس هر مورد مورد توجه قرار می گیرد)
 • یک زیست شناسی عمومی، مطالعات محیطی یا دوره اکولوژی در سطح کالج توصیه می شود
 • هیچ مطالعه قبلی زبان اسپانیایی مورد نیاز نیست
 • تازه واردان ممکن است تا زمانی که آنها 18 ساله هستند شرکت کنند و به الزامات فوق برسند.

درخواست مورد نیاز:

 • درخواست آنلاین: برنامه های کاربردی ممکن است پس از مهلت منتشر شده در فضای موجود در نظر گرفته شود. لطفا توجه داشته باشید که متقاضیان متقاضی میبایست پس از پذیرش، برای تأیید محل مکالمه در برنامه، یک وجه تأییدیه غیر قابل استرداد را ارسال کنند. لطفا پس از مهلت تعیین شده، با سوالات در مورد درخواست ما تماس بگیرید.

بعد از اینکه درخواست آنلاین شما پردازش می شود، در حساب MyJSabroad خود زیر را وارد کنید:

 • مجوز مدرسه در خانه: مجوز تحصیل در خارج از کشور در خارج از کشور، مشاور مجاز می تواند مجوز تحصیل در خانه را به صورت الکترونیکی از طریق سیستم IPS در IES Abroad از طریق PartnerPortal تکمیل کند، یا با پر کردن فرم PDF مرتبط شده در بالا. مشاور خود را در خارج از کشور مشورت کنید تا تعیین کنید که چگونه آنها ترجیح میدهند مجوز مدرسه خانه شما را تکمیل کنند.
 • رونوشت رسمی (ها) برای هر کالج / دانشگاهی که پس از دبیرستان حضور داشته اید. اگر رونویسی چندگانه داشته باشید، IES Abroad ، GPA را برای همه کالج ها / دانشگاه هایی که حضور داده اید را محاسبه می کند و هنگام بررسی درخواست شما از GPA تجمعی استفاده می کند.
 • کپی پاسپورت رنگ (فقط صفحه امضا و صفحه عکس).
 • دانش آموزان در مؤسسات آموزش عالی خارج از ایالات متحده ممکن است نیاز به ارائه امتحان مهارت زبان انگلیسی داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر با نماینده IES Abroad تماس بگیرید.

الزامات اضافی اگر GPA CUMULATIVE زیر 2.5 باشد:

 • پروفسور نامه توصیه: اگرچه نیازی به طول مدت نیست، توصیه باید دیدگاه استاد نسبت به توانایی تحصیلی متقاضی را برای ادامه تحصیل در رشته تحصیل در یک کشور خارجی، علاوه بر هر گونه اطلاعاتی که به IES Abroad کمک می کند درک بهتر از درخواست کننده.
 • مقاله علمی شخصی: اگرچه نیازی به ضرورت نیست، مقاله باید در مورد GPA شما، هر گونه چالش های علمی خاصی که با آن روبرو شده اید، دلایل این برنامه IES Abroad را انتخاب کرده و آن را به کارآموزی دانشگاهی خود برسانید.

گذرنامه

 • یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است. از travel.state.gov برای یافتن آژانس های پاسپورت ایالات متحده در منطقه خود بازدید کنید.
 • یک پاسپورت معتبر برای حداقل شش ماه پس از تاریخ پایان برنامه با حداقل دو صفحه خالی مورد نیاز است. از travel.state.gov برای یافتن آژانس های پاسپورت ایالات متحده در منطقه خود بازدید کنید.
 • شهروندان ایالات متحده که دارای گذرنامه معتبر هستند نیازی به گرفتن ویزا برای ورود به دانشگاه و تحصیل در اکوادور ندارند. شهروندان غیر آمریکایی ممکن است از قبل از ورود به ویزا دانشجویی بدست آورند. لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

در یک نگاه

 • پیش نیازهای زبان: هیچ
 • زبان آموزش: انگلیسی
 • اعتبار: 3 اعتبار
 • مسکن: خانه در منزل
 • هزینه تخمینی: قیمت TBD
 • برنامه های آینده برنامه: بهار 2019: 6 ژانویه - 26 ژانویه
 • مهلت مقدماتی آینده: بهار 2019 - نوامبر 01، 2018
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی
IES Abroad

مشاهده 128 برنامه دیگر ارائه شده توسط IES Abroad »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
- قیمت TBD
Deadline