جزایر گالاپاگوس ژانویه دوره - اکوسیستم دریایی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

125997_closeup-photo-of-sea-lion-on-brown-rock-1045075.jpg

چرا جزایر گالاپاگوس؟

هیچ مکانی در جهان کاملاً مانند جزایر گالاپاگوس وجود ندارد. این جزایر 3.5 میلیون ساله واقع در 600 مایلی ساحل اکوادور ، محل زندگی برخی از نادرترین گونه های این سیاره است و جایی است که چارلز داروین ابتدا تئوری انتخاب طبیعی خود را تدوین کرده است. تحصیل در خارج از کشور با ما به شما امکان می دهد زیبایی و تنوع زیستی باورنکردنی جزایر گالاپاگوس را کشف کنید که دانشمندان مشهور و مسافران جهان را برای چندین دهه اسیر کرده است.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

این دوره سه ماهه ژانویه مناسب برای دانش آموزان علاقه مند به مطالعات زیست محیطی و محیط زیست است. شما در موسسه علمی هنر و علوم Galápagos (GAIAS) در جزیره San Cristóbal مطالعه خواهید کرد. این پردیس راه دور دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو برای تلاش بیشتر در حفاظت و توسعه پایدار در جزایر گالاپاگوس تاسیس شد.

جزایر گالاپاگوس نیز کلاس شما خواهد بود. در طول زمان خود در اینجا، شما در مورد بوم شناسی زیستگاه های دریایی که در ساحل این جزایر یافت می شوند یاد می گیرید. از طریق خواندن دوره ها، بحث ها و سفرهای مربوط به دوره، شما نیز شروع به کشف اثرات تاثیر انسان بر روی این اکوسیستم های ظریف است. شما در اینجا با درک پیچیده ای از رابطه بین انسان و محیط زیست ترک کنید.

زندگی روزمره

ما می خواهیم شما را در خانه در کویتو و جزایر گالاپاگوس احساس کنید ، بنابراین ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما در ادغام زندگی دانشجویی انجام می دهیم. از مسکن گرفته تا رویدادهای فرهنگی ، کار ما این است که اطمینان حاصل کنید که معتبرترین تجربه ممکن در خارج از کشور را دارید. در زمان اقامت خود در کویتو و گالاپاگوس ، در کنار خانواده ای میزبان یا Señora هستید که به شما کمک می کند تا خود را با گالاپاگوس ، مردم و فرهنگ های آن آشنا کنید.

دانشگاهیان

مأموریت ما ساده است: برای شما بهترین برنامه تحصیل در خارج از کشور را فراهم می کنیم که شامل بهترین تجربه های علمی و فرهنگی است. ما یک دوره ی منحصر به فرد ارائه می دهیم که در آن اکوسیستم دریایی و اکوسیستم های جزایر گالاپاگوس را از طریق یک رویکرد عمیق و رو به رو است. استادان کلاس جهانی ما تجربه دانشگاهی شما را افزایش می دهند و هر روز در کلاس به شما فرصت های جدیدی می دهند.

این برنامه دوره ی ژانویه از طریق موسسه ی علمی هنر و علوم گالاپاگوس (GAIAS)، یک دانشگاه دور افتاده دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو (USFQ) واقع در جزیره San Cristóbal، سازماندهی شده است. در حالی که در جزایر گالاپاگوس، شما در یک دوره در مجموع 3 اعتبار ثبت نام کنید.

در کلاس و در سفرهای متعدد مرتبط با دوره ، با اکولوژی زیستگاه های دریایی که در سواحل این جزایر یافت می شوند ، از جمله صخره های مرجانی ، سواحل صخره ای و دریچه های حرارتی به طور عمیق یاد خواهید گرفت. همچنین تأثیر تأثیرگذاری انسان بر این اکوسیستم های ظریف را کشف خواهید کرد. دوره شما به زبان انگلیسی تدریس می شود و مطالعه قبلی اسپانیایی لازم نیست.

دوره های آموزشی

  • محیط زیست دریایی

مؤسسه شریک (ها)

موسسه علمی علوم و هنر گالاپاگوس (GAIAS)

GAIAS یک دانشگاه دور افتاده از دانشگاه سان فرانسیسکو د کیتو (USFQ) است که برای تلاش های بیشتر در حفاظت و توسعه پایدار در جزایر گالاپاگوس تاسیس شد. GAIAS به عنوان یک موسسه آموزشی و پژوهشی در سطح جهانی، دانش آموزان و دانش پژوهان محلی و بین المللی را از سراسر جهان جذب می کند.

سفرهای میدانی

حتی اگر ماجراجویی شما در سان کریستوبال شروع می شود ، سفر مربوط به دوره ما شما را به سمت این جزیره می برد تا فرهنگ و سنت های کشور میزبان و سایر کشورها را کشف کنید. سفرهای مرتبط با دوره ، سفرهای دانشگاهی است که همراه با دوره ها هستند. آنها برای تکمیل دوره های شما و مشارکت در دانش عمومی درباره موضوعات زیست محیطی ، سیاسی و اقتصادی فعلی سازماندهی شده اند. هزینه این سفرهای مرتبط با دوره در هزینه برنامه گنجانده شده و مشارکت لازم است. در اینجا چند مقصد ممکن وجود دارد.

تالاب الجونکو

1 روز

این دریاچه دهانه واقع در ارتفاعات این جزیره ، محل زندگی بسیاری از گونه های جانوران و گیاهان از جمله گیاه مسخره San Cristóbal و میکونیای گالاپاگوس در معرض خطر است.

کیکر راک

1 روز

این مخروط یک آتشفشان در حال انقراض که به شکل شیر خوابیده شکل می گیرد ، زیستگاه مناسبی برای کوسه ها ، پرتوهای بزرگ ، ماهی های پلاجیک و صخره ها و لاک پشت های دریایی است.

جزیره سانتا کروز

2 روز

سانتا کروز دومین جزیره بزرگ در گالاپاگوس است و دارای پرجمعیت ترین مرکز شهری در همه جزایر ، ایستگاه تحقیقاتی چارلز داروین و خلیج Tortuga است. در اینجا شما قادر خواهید بود ایگواناهای دریایی ، پرندگان ، خرچنگهای galápagos و لاک پشت های غول پیکر galápagos را مشاهده کنید

جزیره بارتولومه

1 روز

جزیره بارتولوم برخی از مناظر زیبا و متفاوت در مجمع الجزایر را ارائه می دهد. این جزیره از یک آتشفشان در حال انقراض تشکیل شده است و در درجه اول به دلیل غرق غرق شدن و نماد Pinnacle Rock و پنگوئن های آن شناخته شده است.

زندگی روزمره

بخشی از ایجاد احساس خانه در جزایر گالاپاگوس تمام تلاش ما را می کند تا به شما در احساس امنیت و مراقبت از شما کمک کند. این که آیا این یک برنامه جهت گیری است که باعث می شود احساس راحتی کنید ، مسکن مناسب و راحتی دارید ، یا سفرهای مرتبط با دوره که شما را به مکان هایی از مسیر مورد ضرب و شتم می برد - همه ما درباره خدمات دانشجویی خود هستیم.

گرایش

این برنامه با یک قدمت اجباری یک روزه در کویته آغاز می شود که شما را به کارکنان IES Abroad ، دانش آموزان همکار و برنامه شما معرفی می کند. مباحث عبارتند از:

  • نشست IES Abroad دانشجویان و IES Abroad کارکنان
  • بحث درباره درک بین فرهنگی، ایمنی، زندگی خانوادگی اکوادور و جنبه های عملی زندگی
  • کمک در مرور حمل و نقل، بانکداری و خرید

علاوه بر این، CORE ™، IES Abroad

مسکن

ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بزرگترین چالش شما این است که تصمیم بگیرید که کدام یک از اشیاء برای اولین بار دیدن یا کشف بهترین کافی نت پیدا کنید - پیدا کردن یک مکان برای زندگی که در آن احساس راحتی می کنید. ما بهترین ها را برای یافتن مسکن می دهیم که بازتابی از نحوه زندگی دانشجویان محلی است. هدف ما این است که هنگام ترک جزایر گالاپاگوس، آن را مانند خانه احساس خواهید کرد.

Homestays - شما یک اتاق خصوصی و مبله در منزل یک خانواده یا سنورا در جزایر گالاپاگوس دارید. میزبانان میزبان صبحانه و شام را ارائه می دهند.

هزینه

این قیمت ها را به عنوان نقطه شروع در نظر بگیرید. ما شما را تشویق می کنیم که با پرداخت هزینه کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، سیاست های مدرسه در خانه و دیگر عوامل خود، هزینه واقعی را برای شما تعیین کنید.

بهار 2020

مدت، اصطلاح شهریه مسکن بیمه جمع
ترم ژانویه 3،290 دلار 900 دلار 60 دلار 4،250 دلار

مرکز ما

IES Abroad Quito

مرکز IES Abroad در نزدیکی منطقه مالی کیتو واقع شده است و در یک ساختمان جدید و مدرن قرار دارد. امکانات شامل:

  • دو کلاس درس مجهز
  • سالن دانشجویی
  • دفاتر کار
  • کتابخانه کوچک
  • آزمایشگاه کامپیوتر
  • دسترسی سریع به اینترنت و چاپگر
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... اطلاعات بیشتر

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. اطلاعات محدود
شیکاگو , آمستردام , آرل , اوکلند , بارسلونا , پکن , برلین , بوینس آیرس , کیپ تاون , کریستچرچ , دوبلین , فرایبورگ , گرانادا , لندن , مادرید , میلان , ناگویا , نانت , نیویورک , خوب , پاریس , آکسفورد , کیتو , رباط , رم , سالامانکا , سانتیاگو , شانگهای , سیینا , سیدنی , توکیو , پورتو آئورا , وین , هنگ کنگ , Puerto Baquerizo Moreno , کمبریج + 35 بیشتر کمتر