خلبانی هواپیما

Estonian Aviation Academy

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خلبانی هواپیما

Estonian Aviation Academy

دوره استاندارد مطالعه چهار سال است. پرواز خدمه صدور مجوز (JAR-FCL 1) - دوره آموزشی خلبانی هواپیما در برنامه مطابق با الزامات حمل و نقل هوایی مشترک توسعه یافته است. در طول دو سال اول تمرکز اصلی بر مطالعات حمل و نقل هوایی اساسی است و در دو سال گذشته به کسب دانش نظری با پرواز خلبانی آموزش به دنبال اختصاص داده است.

در پرواز آموزش هواپیما استفاده می شود یک موتور سسنا-172 و چند موتور پیپر ناواهو. بخشی از آموزش پرواز می گیرد در شبیه ساز مبتنی بر کامپیوتر - FNPT II / MCC (روش های پرواز و ناوبری و چند خدمه مربی همکاری). در مرحله اولیه از عمل پرواز دانش آموزان مراحل اولیه از یک پرواز یاد بگیرند (برخاست، پرواز Level، تبدیل، فرود، و غیره)، به دست آوردن مهارت در مسیر پرواز در شرایط پرواز بصری و با اصول آشنا پرواز ساز.آماده سازی نظری و زمین به طور همزمان با پرواز آموزش همچنان ادامه دارد.

در مراحل بعدی از پرواز آموزش تمرکز اصلی بر روی ابزار در طول روز و شب و در مسیر پرواز، و در پروازهای ابزار در شرایط آب و هوایی پیچیده است. دانش آموزان را به حرکت و زمین در شرایط دید محدود را یاد بگیرند. پروازهای آموزشی به فرودگاه های مختلف، از جمله کشورهای دیگر مانند فنلاند، سوئد، و غیره شبیه ساز آموزش ساخته شده است استفاده می شود برای یادگیری همکاری چند خدمه صلاحیت خواهد شد که در آینده ارائه یک مزیت در پیدا کردن یک شغل در حال حاضر روز حمل و نقل هوایی تجاری .

پس از گذراندن موفقیت آمیز امتحانات نظری دانش و پرواز امتیاز خلبان-کارآموزان دریافت خلبان تجاری لیسانس / ابزار رتبه (CPL (A) / IR).

فارغ التحصیلان در تخصص از طیاره خلبانی می توانند به کار در شرکت های حمل و نقل هوایی هر دو در استونی و خارج از کشور، به عنوان مثال پیدادر استونی نیروی هوایی، پلیس و گارد مرزی حمل و نقل هوایی گروه، استونیایی هوا، دولت استونیایی هوانوردی ملکی و در شرکت های دیگر.

خلبانی هلیکوپتر

دوره استاندارد مطالعه چهار سال است. این آموزش در برنامه به موجب JAR-FCL آموزش خلبانی 2. توسعه بر اساس شامل مطالعات نظری و آموزش پرواز عملی است. در طول دو سال گذشته مطالعات نظری در خارج به طور همزمان با عمل پرواز انجام شده است. هلیکوپتر معاصر جدید رابینسون R22 برای پرواز آموزش استفاده می شود. این یکی از شایع ترین نوع کوچک هلیکوپتر است، اما شده است با توجه به بهترین پویایی و قابلیت اطمینان بالا.

عمل پرواز شامل پرواز آشنایی با سسنا 172 و آموزش همکاری چند خدمه در کامپیوتر مبتنی بر شبیه ساز FNTP II / MCC. آموزش خلبانان هلیکوپتر به شرح زیر است الزامات بین المللی مربوطه است و در روش های مدرن تدریس است.

فارغ التحصیلان در تخصص از هلیکوپتر توسط خلبانی استونیایی نیروی هوایی، پلیس و گارد مرزی حمل و نقل هوایی گروه، استونیایی حمل و نقل هوایی آکادمی و توسط شرکت های خصوصی استخدام شده اند.

این دوره برای مهندسین حمل و نقل هوایی به مدت چهار سال به طول می انجامد و حجم 240 مطالعات اثرات اعتبارات است. روند مطالعه می افتد به سه فاز:

- مطالعات عمومی تاریخ و زمان آخرین سه ترم (90 اثرات). این دوره شامل سخنرانی و آموزش عملی، و به عنوان پایه و اساس یک دوره مرتبه علمی عمل می کند. مطالعات انجام شده در همکاری با دانشگاه تارتو و دانشگاه استونی علوم زندگی انجام شده است.

- مطالعات حمل و نقل هوایی عمومی تاریخ و زمان آخرین برای یک ترم (30 اثرات).

تخصصی پس از اتمام دوره در مطالعات حمل و نقل هوایی پایه شروع می شود و می افتد به دو مرحله است:
1. آموزش حرفه ای و عمومی
2. آموزش تخصصی.دوره های ویژه (تا 120 اثرات) چهار ترم مشروط به طول انجامد. مطالعات انجام شده در همکاری با دانشگاه تالین فناوری و آموزش عملی در همکاری با شرکت های حمل و نقل هوایی مختلف و موسسات در استونی و خارج از کشور انجام شده است.

فارغ التحصیل از آکادمی دانش آموزان به نوشتن یک پایان نامه فارغ التحصیلی و در امتحانات قبول بسته به تخصص انتخاب شده است.

زبان آموزش در EAVA زبان استونیایی به جز دوره های مشترک ارائه شده به دانش آموزان اراسموس که در زبان انگلیسی انجام شده است.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
استونی - Ülenurme, Tartu County
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
استونی - Ülenurme, Tartu County
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات