close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مطالعات دوره ای بهترین را زیست شناسی

دیپلم کارشناسی ارشد ممکن است به دانش آموزان کمک کند تا بر روی حرفه های خود گسترش یابند. این نوع برنامه تمایل بیشتری دارد که تمرکز بیشتری داشته باشد، به دانش آموزان اجازه می دهد بینش یک موضوع خاص را به دست آورند. دیپلم کارش… اطلاعات بیشتر

دیپلم کارشناسی ارشد ممکن است به دانش آموزان کمک کند تا بر روی حرفه های خود گسترش یابند. این نوع برنامه تمایل بیشتری دارد که تمرکز بیشتری داشته باشد، به دانش آموزان اجازه می دهد بینش یک موضوع خاص را به دست آورند.

دیپلم کارشناسی ارشد در زیست شناسی چیست؟ این نوع برنامه دانش آموزان را با اطلاعات جامع تر در مورد موضوعات زیست شناختی فراهم می کند. طبقات معمول ممکن است بر روی زیست شناسی سلولی، میکروب شناسی، نوروبیولوژی، ژنتیک ژنتیک، زیست شناسی مولکولی، فیزیولوژی و ایمونولوژی تمرکز کنند. نمونه هایی از کلاس های اضافی که دانش آموزان می توانند شامل سیستم های زیست شناسی و بیوانفورماتیک، زیست شناسی دهان و فن آوری DNA نوترکیب استفاده شود. بعضی از مدارس ممکن است دانش آموزان ریاضیات بالاتری داشته باشند و کلاس های علمی بیشتری نسبت به دوره کارشناسی خود داشته باشند. این ممکن است شامل کلاس های آمار، حسابداری، فیزیک و شیمی باشد.

مديريت بهتر زمان، موقعيت و سازمان، دانش آموزان مهارتي مي توانند در تمام دوره هاي تحصيلات عالي خود موفق باشند. این مهارت ها می توانند به محل کار منتقل شوند تا دانش آموزان بتوانند در میان متقاضیان دیگر متمایز شوند و به فارغ التحصیلان کمک کنند تا حرفه های خود را حفظ کنند.

دو سال زمان تقریبی برای تکمیل دیپلم فارغ التحصیل زیست شناسی است. مدارس در سراسر جهان وجود دارد که دانش آموزان می توانند این نوع آموزش را دنبال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازها و هزینه ها، دانش آموزان باید با دانشگاه ها تماس بگیرند.

پس از اتمام تحصیلات تکمیلی زیست شناسی، دانش آموزان ممکن است برای تعدادی از فرصت های شغلی در این زمینه و زمینه هایی که مربوط به زیست شناسی هستند واجد شرایط باشند. داشتن یک ایده از شغل های موجود، راه خوبی برای کمک به آماده شدن برای درخواست پس از فارغ التحصیلی است. دانش آموزانی که این نوع برنامه را تکمیل می کنند ممکن است واجد شرایط کارهایی مانند میکروب شناس، داروساز، دانشمند تحقیق در علوم زیست شناختی یا پزشکی، استاد عالی، افسر طبی و متخصص پزشک باشند.

دیپلم کارشناسی ارشد زیست شناسی ممکن است دانش آموزان را برای تعدادی از فرصت ها برای پیشرفت حرفه ای آماده کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
رشته‌های تحصیلی مرتبط
arrow_drop_up arrow_drop_down
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
University of Saskatchewan
ساسکاتون , کانادا

ساسکاچوان به عنوان "بقایای کانادا" شناخته می شود، با توجه به قدرت خود به عنوان تولید کننده اولیه کالاهای کشاورزی و کمک هایش به علوم طبیعی و کاربردی و بیوتکنولوژی. واحد علوم و ... +

ساسکاچوان به عنوان "بقایای کانادا" شناخته می شود، با توجه به قدرت خود به عنوان تولید کننده اولیه کالاهای کشاورزی و کمک هایش به علوم طبیعی و کاربردی و بیوتکنولوژی. واحد علوم و صنایع غذایی Bioproducts دو جریان عمده تحقیق دارد؛ علم مواد غذایی و میکروبیولوژی کاربردی. هر دو این مناطق شامل توسعه و کاربرد علم و فن آوری در کشاورزی پیش و پس از برداشت و اضافه کردن ارزش به محصولات کشاورزی اولیه است. در سال های اخیر، تحقیق بین رشته ای بین دو جریان موجب بهبود ایمنی و ایمنی مواد غذایی شده است که مرزهای تحقیق را فراتر از مواد غذایی و محصولات میکروبی سنتی تحمیل کرده است. واحد علوم و صنایع غذایی Bioproduct با هدف به طور کامل از منابع بیولوژیکی قابل استفاده برای تولید غذاهای سالم و محصولات بیولوژیک قابل قبول مصرف کننده برای حمایت از سلامت، محیط زیست و اقتصاد پایدار استفاده می کند. -
دانشنامه کارشناسی ارشد
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید

رشته‌های تحصیلی مرتبط