Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 14 دانشنامه های دکترا (دانشنامه کارشناسی ارشد) برنامه ها که در مدیریت کسب و کار 2023

14 دانشنامه کارشناسی ارشد برنامه ها که در مدیریت کسب و کار 2023

بررسی اجمالی

دیپلم کارشناسی ارشد یک گزینه عالی برای دانش آموزانی است که مایل به ادامه تحصیلات خود هستند پس از کسب مدرک لیسانس. این برنامه ها با طول متفاوت متفاوت است، اگر چه بسیاری از دانش آموزان قادر به انجام مطالعات خود در عرض دو سال هستند.

دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار چیست؟ کلاس هایی که این دوره کار را تشکیل می دهند متفاوت خواهد بود، هرچند که بسیاری از آنها به سمت ارتقاء توانایی های رهبری دانشجویی استوار است. موضوعات ممکن است شامل مدیریت پروژه، منابع انسانی، ارتباطات تجاری و فلسفه مدیریت باشد. بسته به تمرکز مطالعات فردی، می توان دوره های مالی بین المللی، اقتصاد کسب و کار و بازاریابی شرکت ها را در نظر گرفت. برخی از برنامه ها همچنین ممکن است بر روی نام تجاری و تبلیغات تمرکز کنند.

این دوره ها اغلب فارغ التحصیلان را درک قوی تر از موثر ترین تکنیک های استفاده شده در مدیریت کسب و کار می کنند. درک تاکتیک های رهبری، می تواند دانش آموزان را برای ارتباطات واضح تر و کمک به آنها در یادگیری اهمیت هیأت نمایندگی کند. درآمد یک دیپلم اضافی می تواند بعضی از دانش آموزان را در مدیریت زمان و سازمان نیز بهتر کند.

از آنجا که دوره کار و طول این برنامه ها متفاوت است، هزینه از یک دانشگاه به بعد تغییر خواهد کرد. بهترین روش یادگیری جزئیات در مورد قیمت گذاری، دسترسی به یک مکتب مورد علاقه است.

دیپلم کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار می تواند بسیاری از درها را برای فارغ التحصیلان جوان باز کند. مشاغل دستیار اداری اغلب جایگاه خوب برای کسانی است که این دیپلم دارند و سایر موقعیت های احتمالی شامل مدیر عملیات، مدیریت محصول و هماهنگ کننده برنامه می باشد. برای کسانی که مطالعاتشان تمرکز فناوری کسب و کار دارند، ممکن است بتوانند موقعیتی را با یک شرکت کوچک که نیاز به کمک در زمینه مدیریت و مدیریت دارد، پیدا کنند. همچنین ممکن است فرصت هایی برای مدیریت شرکت یا پروژه در صنایع مختلف وجود داشته باشد.

دانش آموزانی که علاقه مند به مشاغل برای شرکت های بزرگ و کسب و کارهای کوچک و در حال رشد هستند می توانند از درآمد این دیپلم فارغ التحصیلان بهره مند شوند. اگر میخواهید بیشتر بیاموزید، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دانشنامه کارشناسی ارشد
 • مطالعات کسب و کار
 • مدیریت کسب و کار
رشته های تحصیلی
 • مطالعات کسب و کار (14)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه