Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه دانشنامه های دکترا  (دانشنامه کارشناسی ارشد) برنامه ها که در منبت کاری 2023/2024

1 دانشنامه کارشناسی ارشد برنامه ها که در منبت کاری 2023/2024

بررسی اجمالی

دیپلم کارشناسی ارشد می تواند اهداف چندگانه داشته باشد. برای بعضی از دانش آموزان، ممکن است شکاف بین لیسانس و مدرک کارشناسی ارشد باشد. برای دیگران، ممکن است آموزش های حرفه ای اضافی را ارائه دهد. اکثر دانش آموزان می توانند دیپلم کارشناسی ارشد را در یک سال تکمیل کنند.

دیپلم کارشناسی ارشد در رشته چوب چه است؟ چوبکاری یک روش هنری برای ایجاد مجسمه است. برنامه ها ممکن است دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای بازگرداندن آثار مهم و ساختمان هایی را شامل می شود که شامل کارهای چوبی است. دوره های دقیق مورد نیاز برای این نوع تحصیلات اغلب متفاوت هستند، اما ممکن است شامل تجزیه و تحلیل تاریخی از چوبکاری، تکنیک های نوآوری چوبی، اصول هنری بازسازی، روش های محافظه کارانه برای مجسمه سازی، حکاکی های طراحی و اصول کسب و کار برای گالری های هنری باشد.

دانش آموزانی که در زمینه نجاری مطالعه می کنند، ممکن است خلاقیت هنری قوی، ارتباطات از طریق تصاویر و مهارت های کار گروهی داشته باشند. این توانایی ها می تواند منجر به فرصت های شغلی بهتر، موفقیت های هنری هنری و بهبود روابط شخصی شود.

هزینه یک دیپلم کارشناسی ارشد می تواند تا حد زیادی متغیر باشد که تخمین دقیق آن دشوار است. هر مدرسه ممکن است با نگاه کردن به جنبه های مختلف آموزش و پرورش، مانند موقعیت، نوع کلاس، موضوع و مدت زمان، هزینه داشته باشد. متقاضیان ممکن است بتوانند برآوردهای مستقیما از دانشگاه ها دریافت کنند.

دیپلم کارشناسی ارشد در زمینه نجاری دانش پژوهان را برای فرصت های شغلی منحصر به فرد آماده می کند. بسیاری از فارغ التحصیلان به حوزه هنری به عنوان متخلفان چوب، متخصصان بازسازی بناهای یادبود یا مربیان چوبکاری وارد می شوند. با این حال، بعضی از دانش آموزان می توانند از مهارت کسب و کار خود و دیگر مهارت های قابل انتقال برای تبدیل شدن به مدیران گالری، فروشندگان هنری یا مدیران موزه استفاده کنند. محققان دیگر می توانند از این دیپلم به عنوان پایه ای برای آموزش بیشتر در حوزه چوب و یا مناطق مرتبط استفاده کنند.

دانشگاه های کشورهای مختلف برنامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهند. این که آیا می خواهید در یک مدرسه محلی، یک مدرسه بین المللی یا یک برنامه آنلاین ثبت نام کنید، ممکن است بتوانید دقیقا همان چیزی را پیدا کنید که دنبال آن هستید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دانشنامه کارشناسی ارشد
  • مطالعات هنر
  • هنرهای خلاق
  • منبت کاری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط