ACADEMICCOURSES

‏ ببینید برنامه های دانشنامه تحصیلات تکمیلی پاره وقت را روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در سنگاپور 2021‏

دانشنامه تحصیلات تکمیلی دانش و مهارت های لازمی که دانشجو به آن نیاز خواهد داشت تا شغلی را در چندین حوزه آغاز نماید، در اختیار وی قرار می دهد و اخذ آن در مقایسه با بیشتر برنامه های تحصیلی زمان کمتری می برد.

روزنامه نگاری حرفه ای رضایت بخش است که ترکیبی از هیجان پوشش خبر با رضایت از یک روش زندگی وظیفه عمومی است. برنامه های درجه تشکیل شده به ارائه فارغ التحصیلان آموزش دیده را به تجزیه و تحلیل و کشف کردن وقایع پیچیده ای از زمان ما و همچنین بالا بردن هنجارهای روزنامه نگاری در همه رسانه ها.

سنگاپور، رسما به جمهوری سنگاپور، جزیره آسیایی شهرستان دولت جنوب شرقی کردن نوک جنوبی شبه جزیره مالایی، 137 کیلومتری شمال خط استوا است. تعدادی از دانشگاه های خارجی، مدارس کسب و کار و موسسات تخصصی نیز راه اندازی دانشگاه آسیایی خود در سنگاپور. سنگاپور یکی از امن ترین شهرستانها عمده در جهان توسط تقریبا هر اندازه گیری است.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید ، برترین دانشنامه های تحصیلات تکمیلی پاره وقت را روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در سنگاپور 2021‏

1نتایج درروزنامه نگاری و ارتباطات جمعی, سنگاپور Filter

دیپلم پیشرفته در ارتباطات جمعی (اعطا شده توسط MDIS و اعتبار توسط دانشگاه شهرستان اوکلاهما، ایالات متحده)

Management Development Institute of Singapore (MDIS)
دانشنامه تحصیلات تکمیلی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
6&nbsp;-&nbsp;9 ماهها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دانش آموزانی که با موفقیت کامل برنامه خواهد شد با دیپلم پیشرفته در ارتباطات جمعی اعطا شده توسط MDIS و اعتبار توسط اوکلاهما دانشگاه شهر، ایالات متحده آمریکا اهدا ... ...

اطلاعات بیشتر