Filter
دانشنامه فارغ التحصیلی
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برنامه های دانشنامه کارشناسی ارشد بهترین را آموزش

زن و شوهر از راه پس از رسیدن به درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی به شما باز است. شما می توانید شروع به دنبال یک حرفه، و یا سرمایه گذاری در آموزش و پرورش بیشتر و کسب شرایط خاصی که احتمالا می تواند به شما در به چیزهای بهتر را. هر کدام راه را انتخاب می کنید، دیپلم فارغ التحصیل ممکن است پل کامل بین این مرحله و بعدی.

دیپلم فارغ التحصیل در آموزش و پرورش چیست؟ این برنامه به دانش آموزان آموزش تخصصی آنها باید آنها را به یک مزیت را در هر کجا که بعد بروید. آن را در رهبری و مهارت های فردی آنها در حال حاضر آموخته می سازد و آنها را برای موقعیت های دنیای واقعی آماده. در این دوره، دانش آموزان می توانند تبدیل با روش های تدریس مختلف آشنا و توسعه توانایی های خاص برای موفقیت در سطح آنها تدریس خواهد شد. برنامه برای هر رشته، از آموزش کودکان به کلاس های حرفه ای برای بزرگسالان وجود دارد. دانش آموزان حتی می توانید دست به تجربه در مدارس محلی است.

البته مثل این انتقال خود را از یک مسیر زندگی خود را به دیگری برطرف و به شما کمک می صلاحیت مورد نیاز به عنوان یک معلم به رسمیت شناخته شود به دست آورید. این می تواند شما را با دانش تخصصی بیشتر در مورد درست خود را از انتخاب و بهترین را به تعامل با دانش آموزان خود ارائه می کنند.

هزینه تا حد زیادی از برنامه به برنامه متفاوت است. این همه در جنبه های مختلف چند بستگی دارد، اما با این تنوع، یک حق برای محدوده قیمت خود را مطمئن می شود وجود دارد است.

با دیپلم فارغ التحصیل در آموزش و پرورش، شما می توانید انتظار برای یک حرفه ای در آموزش آماده می شود. تمرکز ممکن است هر چیزی، از ریاضی و علوم به زبان انگلیسی و نوشتن. سایر مشاغل بالقوه شامل کار با کودکان، درگیر شدن با دولت آموزش و پرورش، و یا رفتن به مطالعات آموزش و پرورش. مهارت های شما در اینجا یاد بگیرند در مناطق مختلف مفید خواهد بود.

استفاده از آسان است و می تواند انجام شود فورا آنلاین.سفر به مرحله بعدی در زندگی شما در حال حاضر می تواند شروع می شود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

4نتایج درآموزش

University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

فرصت های شغلی ... [+]

‏ برترین های دانشنامه های کارشناسی ارشد را آموزش 2019‏. فرصت های شغلی [-]
بریتانیا Glasgow
آگوست 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Charles Darwin University

محتوای برنامه درسی و آموزش از این دوره contextualised آماده سازی دانش آموزان برای آموزش مدارس و یا ثانویه، و یا در سال های اولیه و یا اولیه مدارس ابتدایی. دانش آموزان قصد ... [+]

دیپلم در آموزش و یادگیری (GDTL)

موقعیت ها:

پردیس Casuarina مطالعات خارجی

محتوای برنامه درسی و آموزش از این دوره contextualised آماده سازی دانش آموزان برای آموزش مدارس و یا ثانویه، و یا در سال های اولیه و یا اولیه مدارس ابتدایی. دانش آموزان قصد تدریس در تنظیمات اوایل دوران کودکی باید لیسانس در اوایل یادگیری در دوران کودکی در نظر بگیرید.

دوره دانش آموزان به منظور توسعه مهارت ها و دانش را قادر می سازد به تدریس در مدارس معاصر است. این سریع گام، دوره فشرده با فرصت قابل توجهی برای عملی، تجربه کلاس درس است. دانش آموزان تشویق به تشخیص تأثیرات زیست محیطی، اجتماعی و فرهنگی در آموزش و یادگیری برای رسیدن به فقط، معنی دار، نتایج هدفمند و عادلانه برای همه زبان آموزان. فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان شامل آموزش، آموزش و پژوهش.... [-]

استرالیا Darwin Sydney Melbourne
ژانویه 2020
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Asia e University

دیپلم در آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی برنامه (GDipECE) برای تمرین مربیان دوران اولیه کودکی که می خواهند به منظور ارتقاء دانش علمی و حرفه ای خود طراحی شده ... [+]

‏ برترین های دانشنامه های کارشناسی ارشد را آموزش 2019‏.

دیپلم در آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی دیپلم در آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی برنامه (GDipECE) برای تمرین مربیان دوران اولیه کودکی که می خواهند به افزایش دانش و مهارت علمی و حرفه ای خود طراحی شده است. آن است که در مربیان که می خواهند برای به دست آوردن یک مدرک به رسمیت شناخته شده در آموزش و پرورش در اوایل دوران کودکی، اما قادر محل کار خود را ترک می هدف.

برجسته ... [-]

مالزی Kuala Lumpur
ژانویه 2020
پاره وقت
2 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

کسب مدرک شناخته شده در سطح جهانی برای تدریس کودکان در طول حیاتی ترین سال های رشد و توسعه آنها. ... [+]

کسب مدرک شناخته شده در سطح جهانی برای تدریس کودکان در طول حیاتی ترین سال های رشد و توسعه آنها.

دیپلم فارغ التحصیل RMIT در آموزش و پرورش (آموزش در دوران کودکی) درک شما را در مورد اینکه چگونه بچه های کوچک مهارت های لازم برای زندگی را فرا می گیرند، درک می کنند.

این برنامه برای کسانی که دارای مدرک کارشناسی هستند و در حال حاضر مایل به آموزش در زمینه دوران کودکی است طراحی شده است.

آنچه شما از طریق این برنامه به دست آورید... [-]

استرالیا Melbourne
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی