دسته بندی های پرطرفدار

برنامه های تحصیلی با دانشنامه

انواع مختلفی از دانشنامه هاوجود دارد: از دانشنامه های کارشناسی ارشد تا دکترا و دانشنامه های تحصیلات تکمیلی. دانشجویان مختلف با گذراندن برنامه های تحصیلی منتهی به دانشنامه اهداف متعددی را دنبال می کنند: گاهی می خواهند فاصله میان بخش های مختلف آموزشی در سطح آکادمیک را پر کنند، و گاهی نیز به دنبال کسب آموزش ها و صلاحیت های بیشتر حرفه ای هستند. دانشنامه ها در طیف گسترده ای از رشته های مختلف هنر، علوم انسانی، بازرگانی، زیست شناسی و علوم حیات، مهندسی، فناوری، علوم طبیعی و غیره ارائه می شود. تنوع دانشنامه های گوناگون می تواند بسیار گسترده باشد - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین دانشنامه ها که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

دانشنامه های تازه اضافه شده

CSM Academy International

دیپلم پیشرفته در رسانه های دیجیتال

سپتامبر 13, 2018
دیپلم پیشرفته ما در رسانه های دیجیتال یک دوره عملی است که تمرکز بر مهارت های پیشرفته برای افزایش نمونه کارهای دانش آموزان از دیپلم ما در رسانه های دیجیتال، و همچنین از حرفه ای های کار.

Newcastle University

دیپلم فارغ التحصیل در موسیقی

سپتامبر 12, 2018
این Pathway شما در پیشرفت تحصیلات تکمیلی در یکی از بهترین دانشگاههای انگلستان برای مطالعه موسیقی کمک می کند.

Galicia Business School

برنامه پیشرفته در بازاریابی دیجیتال

سپتامبر 8, 2018
دنیای کسب و کار سریعتر از همیشه رشد می کند. تحول دیجیتال بازاریابی را به یک رشته جدید تبدیل کرده است که بیشتر به استفاده از فرصت های ارائه شده توسط دیجیتالی کردن و تکنولوژی های جدید متمرکز شده است.… [+] [-]

دیپلم چیست؟