دسته بندی های پرطرفدار

برنامه های تحصیلی با دانشنامه

انواع مختلفی از دانشنامه هاوجود دارد: از دانشنامه های کارشناسی ارشد تا دکترا و دانشنامه های تحصیلات تکمیلی. دانشجویان مختلف با گذراندن برنامه های تحصیلی منتهی به دانشنامه اهداف متعددی را دنبال می کنند: گاهی می خواهند فاصله میان بخش های مختلف آموزشی در سطح آکادمیک را پر کنند، و گاهی نیز به دنبال کسب آموزش ها و صلاحیت های بیشتر حرفه ای هستند. دانشنامه ها در طیف گسترده ای از رشته های مختلف هنر، علوم انسانی، بازرگانی، زیست شناسی و علوم حیات، مهندسی، فناوری، علوم طبیعی و غیره ارائه می شود. تنوع دانشنامه های گوناگون می تواند بسیار گسترده باشد - پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین دانشنامه ها که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

دانشنامه های تازه اضافه شده

Inscape Education Group  Dubai

دیپلم در طراحی گرافیک

ژوئیه 8, 2018
طراحان جوان گرافیک با این صلاحیت به طور موثر از تکنولوژی طراحی گرافیک مربوطه استفاده می کنند. این شامل طراحی و تهیه طرح برای تولید مثل با استفاده از برنامه های کاربردی نرم افزار و مدیریت پروسه های تولید مثل (مشخصات، هزینه و کنترل کیفیت) است. آنها با سایر طراحان و متخصصان در صنعت طراحی گرافیک همکاری خواهند کرد، به طور موثر در تیم های خلاق کار خواهند کرد… [+]، در زبان طراحی و با راهکارهای مطمئن با ارائه راهکار ارتباط برقرار می کنند. [-]

WITS Language School

دیپلم در تفسیر حقوقی

ژوئیه 17, 2018
دیپلم در تفسیر حقوقی، که توسط SASSETA تأیید شده است، هدف ارتقاء مهارت های زبان آموزان در تفسیر و در نتیجه بهبود چشم انداز شغلی آنها است.

Raffles Design Institute Riyadh

دیپلم پیشرفته در طراحی داخلی (بالا)

ژوئیه 16, 2018
دوره طراحی داخلی BA (Hons) در مقیاس و مقیاس انسانی محیط های فضایی، مقیاس و رابطه انسانی را بررسی می کند.

دیپلم چیست؟