Keystone logo

40 دانشنامه برنامه ها که در آموزش خردسالان 2024

فیلترها

فیلترها

 • دانشنامه
 • دانشنامه
 • آموزش
 • آموزش خردسالان
رشته های تحصیلی
 • آموزش (40)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  دانشنامه برنامه ها که در آموزش خردسالان

  وقتی یک دانش آموز از یک موسسه آموزش عالی یک دوره مطالعه کامل، او و یا او با دیپلم، که دلالت سطح بالایی از دانش است که بسیاری از کارفرمایان قبل از استخدام هر کسی نیاز به تعلق می گیرد.

  دیپلم در آموزش و پرورش دوران کودکی چیست؟ در این مطالعه از آموزش و پرورش در دوران کودکی به طور خاص در فرایند یادگیری جوانان از طریق در مورد سن هشت سالگی و چگونه به طور موثر به روند درخواست تجدید نظر تمرکز می کند. ترم برای این درجه شباهت های متعدد که مشتاق معلمان در سطوح دیگر از آموزش و پرورش، از جمله کلاس های زبان انگلیسی، رشد کودک و رابطه سازی. علاوه بر روش های تدریس مانند ایجاد طرح درس، دانش آموزان نیز مهارت در مدیریت زمان و استرس و همچنین ارتباط بین فردی را توسعه دهد.

  با دریافت دیپلم در توسعه اوایل دوران کودکی، فارغ التحصیلان به دست آوردن توانایی به کار در موقعیت های تدریس و مراقبت از کودکان که در غیر این صورت در دسترس به آنها نمی شود.بسیاری از مهارت های به دست آمده در این برنامه ها می تواند انتقال به حرفه های دیگر پایین جاده است.

  فقط به عنوان سیستم مدرسه از محل تغییر به جای خود، این کار را انجام قیمت آنها را برای گرفتن برنامه های دیپلم را شارژ کنید. دانش آموزانی که مایل به چهره های بتن تر باید به مواد وب سایت مدرسه نگاه و صحبت با کارگران در دفتر پذیرش.

  کسانی که در بخشی از برنامه های دیپلم برای توسعه اوایل دوران کودکی معمولا یک ایده قوی از زندگی حرفه ای آنها می خواهند به دنبال داشته باشد. کودکستان و همچنین نمرات اولیه مدارس ابتدایی نیاز به افراد به معلمان که توانایی خود را برای کار به خوبی با کودکان در یک محیط یادگیری ثابت کرده اند. با این حال، گزینه های جایگزین که کار شامل چیزهایی مانند مهد کودک نظارت، نگهداری از کودکان و تدریس خصوصی وجود دارد.

  کالج در سراسر جهان در برنامه های دانشگاه و در اینترنت در آموزش و پرورش دوران کودکی ارائه دهد.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم سرب است.