Filter
دانشنامه
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برنامه های دانشنامه برترین را ادبیات

برنامه های دیپلم به دانش آموزان فرصتی برای شیرجه رفتن به عمق یک رشته تحصیلی و تنها یک یا دو سال بعد با آموزش جامع پدیدار شود. به طور کلی، برنامه های دیپلم تمایل به ترکیب هر دو یادگیری علمی و تجربه عملی، ترکیبی از سبک های آموزشی است که اغلب در خدمت حرفه ای در آینده است.

اما آنچه دیپلم ادبیات دقیقا چیست؟ ترم ممکن است شامل اصول ادبیات، ادبیات آن را به عنوان یکی دیگر از زمینه، نوشتن، زبان شناسی، ترکیب، داستان، شعر، خلاق غیر داستانی و ژانرهای مورد مطالعه مربوط است. کسانی را انتخاب کنید به دنبال این نوع درجه احتمال زیاد قادر به تخصص در شاخه های موضوع، مانند تاریخی و ادبیات، ادبیات معاصر، ادبیات بین المللی و یا ادبیات یک زمان خاص، مکان یا نویسنده خواهد بود.

دانش آموزان از برنامه های دیپلم ادبیات دست آوردن مهارت های بسیاری در طول مطالعات خود را، از تکنیک های ارتباط بین فردی به درک درستی از مسائل پیچیده فلسفی و اجتماعی است. رشد شخصی، حرفه ای و دانشگاهی نتایج خاص از برنامه دیپلم مثل این.

اگر شما در مورد هزینه یک برنامه دیپلم ادبیات مربوط می شود، یک چیز را به درک این است که شهریه، هزینه ها و سایر هزینه های مرتبط برای درجه به طور گسترده ای از مدرسه به مدرسه متفاوت خواهد بود. آیا برنامه های خود را در شخص و یا آنلاین، در کشور خود و یا محل دیگری و عوامل دیگر همه به محاسبه هزینه برنامه خود را از انتخاب کمک می کند.

پس از دریافت دیپلم ادبیات، ممکن است واجد شرایط برای مشاغل در بسیاری از رشته های بزرگ، از جمله ادبیات، نویسندگی خلاق، زبان، طراحی کتاب و چاپ و نشر، خرده فروشی، فن آوری و توسعه. بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به نویسندگان، معلمان، پژوهشگران، سردبیران و ناشران.هنوز هم دانش آموزان دیگر به دریافت آموزش پیشرفته بیشتر در مورد این موضوع از ادبیات یا یکی از رشته طاقچه آن است.

آیا شما می خواهید را به کلاس های آنلاین و یا در یک کلاس درس، پاره وقت و یا تمام وقت، آن است که همیشه یک زمان عالی برای شروع بررسی گزینه های خود را. شروع جستجوی خود را برای برنامه خود را در زیر و به طور مستقیم تماس دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

1نتایج درادبیات

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

این برنامه دیپلم شرکت کنندگان با آگاهی از، و یک رویکرد انتقادی به، طیف گسترده ای از شواهد تاریخی در منطقه شمال غرب فراهم می کند. ... [+]

این برنامه دیپلم شرکت کنندگان با آگاهی از، و یک رویکرد انتقادی به، طیف گسترده ای از شواهد تاریخی در منطقه شمال غرب فراهم می کند.

شرکت کنندگان یک طیف وسیعی از مهارت های است که شما را قادر به ردیابی تاریخ خانواده خود، در مورد افسانه هاو روایات قومی، زندگی و اساطیر در منطقه یاد بگیرند توسعه، و تحریک شما را در تم از تاریخ محلی و باستان شناسی است. این برنامه شرکت کنندگان به طیف گسترده ای از منابع اولیه و مواد دیگر، مورد استفاده در تحقیق فرهنگ عامه، شجره نامه، تاریخ محلی و باستان شناسی معرفی. دانش آموزان خواهد شد به طیف وسیعی از آموزش و یادگیری استراتژی های نوآورانه، از جمله کار میدانی و تجربه، همه از آن است که توسط کارشناسان در حوزه های موضوعی تحویل در معرض. دوره شامل 6 ماژول - 3 در سال است. هیچ معاینه نوشته شده به عنوان تمام ماژول یا با انتساب / پروژه کوچک و غیره شش ماژول را در داخل ساختار دیپلم وجود دارد مورد بررسی قرار دارد. دانش آموزان نیاز به تکمیل 3 ماژول در هر سال.... [-]

ایرلند اسلیگو
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی