Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 دانشنامه ها برنامه ها که در تاریخ 2024

4 دانشنامه برنامه ها که در تاریخ 2024

بررسی اجمالی

در مقایسه با یک درجه، یک دیپلم را می توان در مقدار نسبتا کوتاه از زمان به دست آورده. با وجود این واقعیت، یک دیپلم می توانید دانش آموزان با عنوان بسیاری از فرصت ها و مهارت های ارائه. پس از اهداء دیپلم، بسیاری از دانش آموزان ترجیح می دهند به طور مستقیم نیروی کار وارد کنید.

دیپلم در تاریخ چیست؟ دیپلم در تاریخ دانش آموزان با دانش و دیدگاه آنها نیاز به درک تاریخ و منشاء انسان و تمدن فراهم می کند. دوره های آموزشی در تاریخ، اقتصاد، انسان شناسی، و جغرافیا معمولا برای فارغ التحصیلی مورد نیاز خواهد بود، و تاکید سنگین خواهد شد در مقاله نوشتن و تفسیر قرار می گیرد. در پایان این برنامه، دانش آموزان باید تاریخ عمومی مکان های جغرافیایی مختلف جهان و ملت ها را درک کنید.

است بسیاری از مزایای مرتبط با دریافت دیپلم وجود دارد. دانش آموزان دیپلم به طور کلی مطلوب بیش از کارگران غیر دیپلم مشاهده شده است. این اجازه می دهد تا آنها را به فرمان حقوق بالاتر و پیدا کردن کار با سهولت بیشتر.

هزینه دریافت دیپلم در تاریخ چند عامل بستگی دارد منحصر به فرد. موقعیت جغرافیایی، نرخ نهادی، و قیمت مواد درسی را به همه تاثیر هزینه. برای جزئیات مالی گسترده تر، دانش آموزان توصیه برای تماس با مدرسه آینده نگر خود.

پس از دریافت دیپلم تاریخ، بسیاری از دانش آموزان تصمیم به دنبال فرصتهای شغلی در رشته دانشگاهی. این دانش آموزان به عنوان استادان دانشگاه و معلمان مدرسه کار کنند. آنها انجام کلاس، تکالیف موضوع، و دانش آموزان کمک به درک موضوع تاریخ در خود را دارند. تعداد کمی از دانش آموزان تاریخ را انتخاب کنید به کار در سایر تنظیمات حرفه ای به عنوان مشاوران. حتی تعداد کمتری از دانش آموزان تاریخ انتخاب به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان نویسندگان و یا باستان شناسان.

اگر شما می خواهید برای به دست آوردن یک دیپلم تاریخ، شما را پیدا خواهد که شما یک تنوع از گزینه های. دانشجویان غیر سنتی و یا مستقل از تفکر ممکن است بخواهید به در نظر ثبت نام در یک برنامه آنلاین.اگر شما نیاز به اطلاعات اضافی، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دانشنامه
 • دانشنامه
 • مطالعات علوم انسانی
 • تاریخ
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه