Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 4 دانشنامه ها برنامه ها که در تکنسین ناخن 2024

4 دانشنامه برنامه ها که در تکنسین ناخن 2024

بررسی اجمالی

دیپلم به دانش آموزانی که دوره های تخصصی آموزش و پرورش در یک کالج یا دانشگاه را تکمیل کرده اند تعلق می گیرد. به طور معمول در عنوان بسیاری از چهار سال به پایان، دیپلم اغلب به ادامه تحصیل و یا کار خود را استفاده می شود.

دیپلم تکنسین ناخن چیست؟ این مدرک ممکن است دانش آموزان برای پاسخگویی به هر گونه شرایط دولت لازم برای مشاغل به عنوان تکنسین ناخن آماده کند. دانش آموزان یاد مراقبت از ناخن، از جمله کنترل های عفونی، هنر ناخن، نظریه مربوط و کاربرد عملی. آنها نیز اغلب یاد بگیرند که چگونه برای کمک به ارائه برای سلامت کلی از پا و دست مشتریان خود را. تمرین و مطالعه دانش آموزان اجازه می دهد برای به دست آوردن انواع مختلفی از تکنیک که در تقاضا در استودیو ناخن هستند. دانش آموزان همچنین خدمات به مشتریان و مهارت های کسب و کار لازم را یاد بگیرند به موفقیت به عنوان تکنسین ناخن.

بسیاری از مکان ها نیاز به یک دیپلم در ناخن به منظور عمل در یک سالن و یا کسب و کار.این مدرک ممکن است اجازه می دهد دانش آموزان به آغاز فعالیت به عنوان یک تکنسین ناخن، و یا یادگیری تکنیک های پیشرفته تر.

طول مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دیپلم تکنسین ناخن بسیار متفاوت بسته به نوع موسسه صدور دیپلم و الزامات صدور مجوز که در آن دیپلم است که به دست آورده. برای اطلاعات خاص بیشتر در مورد هزینه، با موسسه آموزشی به طور مستقیم.

پس از دریافت دیپلم در ناخن، دانش آموزان اغلب آماده پیوستن به نیروی کار می باشد. این مشاغل در سالن ناخن، چشمه های معدنی، کشتی کوزه و دیگر مکان های لوکس در دسترس هستند. Estheticians یا آرایشگران به دنبال گسترش مهارت خود همچنین ممکن است این مدرک به دست آورند. دانش خدمات به مشتریان و مدیریت کسب و کار نیز ممکن است دانش آموزان اجازه بالقوه پیشبرد درآمد خود را.

این دیپلم اغلب اجازه می دهد تا دانش آموزان به دنبال یک حرفه ای انعطاف پذیر در یک میدان سرگرم کننده و جذاب.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد که برنامه ممکن است برای شما مناسب، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دانشنامه
 • دانشنامه
 • آرایشگری
 • تکنسین ناخن
رشته های تحصیلی
 • آرایشگری (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه