Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 11 دانشنامه ها برنامه ها که در شبکه 2024

11 دانشنامه برنامه ها که در شبکه 2024

بررسی اجمالی

برای به دست آوردن یک مدرک، دانش آموزان شرکت در یک برنامه یک تا دو سال آموزش به معنای آماده شرکت کنندگان برای کار در یک رشته خاص است. بسیاری از کالج ها و مدارس فنی ارائه دیپلم. فارغ التحصیلان این نوع برنامه ممکن است انتخاب کنید به دنبال یک حرفه ای بلافاصله و یا دنبال دوره های پیشرفته از مطالعه.

دیپلم در شبکه چیست؟ این دوره از مطالعه ویژگی های کلاس در فناوری اطلاعات و دانشجویان به استفاده از فناوری شبکه برای انواع مقاصد. دانشجویان جدید و کسانی که به دنبال ارتقاء مهارت های خود ممکن است علاقه مند در این نوع برنامه. شرکت کنندگان ممکن است از انواع سیستم عامل، برنامه های پردازش کلمه و برنامه های کاربردی وب یاد بگیرند. آنها همچنین ممکن است یاد بگیرند که چگونه به استفاده از پایگاه های داده، صفحات گسترده و ارائه نرم افزار. درسها ممکن است به دانش آموزان آموزش برای نصب، پیکربندی و / یا توسعه نرم افزار، به نوشتن کد های برنامه نویسی جدید و حفظ و به روز رسانی کد موجود است. برخی از دوره های دانش آموزان برای امتحانات گواهینامه صنعت خاص آماده کند.

شبکه و مهارت های IT بسیار پس از در قلمرو حرفه ای به دنبال. تقریبا هر شرکت با بهره گیری از کامپیوتر، شبکه داخلی و اینترنت خدمات و نیاز به یک متخصص برای نصب و نظارت بر سیستم آن است. دانش آموزانی که تکمیل دیپلم در شبکه های بسیاری از گزینه های حرفه ای.

بسیاری از کالج ها، مدارس فنی و برنامه های آنلاین است که ارائه دیپلم در شبکه وجود دارد. شهریه با توجه به برنامه و موسسه انتخاب متفاوت خواهد بود.

فارغ التحصیلان یک برنامه دیپلم شبکه ممکن است برای کار به عنوان متخصصان IT در تعدادی از ظرفیت به رقابت بپردازند. متخصصان پشتیبانی فنی و کمک تحلیلگران میز ممکن است شرکت ها و افراد با کامپیوتر، نرم افزار، نرم افزار و شبکه مشکلات کمک کند. مدیران شبکه به طور کلی نصب، نگهداری و مدیریت شبکه های کامپیوتری برای شرکت ها و سازمان.متخصصان امنیت شبکه ممکن است فایروال نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی برای محافظت از اطلاعات مهم شرکت به عنوان فعالیت های مانیتور کارمند. کسب و کار کامپیوتر متخصصان نرم افزار می تواند کمک به کسب و کار به استفاده از تکنولوژی کامپیوتر موثر و کارآمد در عملیات کسب و کار خود را.

دریافت دیپلم در شبکه می تواند هیجان انگیز و با ارزش. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن در قالب سرب است.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دانشنامه
  • دانشنامه
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • شبکه
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه