Keystone logo

4 دانشنامه برنامه ها که در علوم طبیعی علوم جغرافیا 2024

فیلترها

فیلترها

  • دانشنامه
  • دانشنامه
  • علوم طبیعی
  • علوم جغرافیا
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (4)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دانشنامه برنامه ها که در علوم طبیعی علوم جغرافیا

برنامه های دیپلم، طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهند، اما هر دانش آموز را با آموزش گسترده ای در زمینه موضوع فراهم می کند. برنامه های دیپلم تجربیات آکادمیک درمورد برنامه های تحصیلی است که اغلب در کمتر از دو سال کامل می شود.

دیپلم در علوم جغرافیایی چیست؟ دانش آموزانی که در رشته علوم جغرافیایی وارد می شوند، خود را در یک مطالعه جامع از محیط جهانی همراه با پیامدهای تغییر و پیشرفت خواهند یافت. این ممکن است شامل دوره های در رشته های زیست شناسی، geomorphology، climatology و هیدرولوژی. روابط بین جو، ژئوسفر، هیدروسفر و بیوسفر نیز ممکن است از طریق یک دیپلم در این زمینه مورد بررسی قرار گیرد.

دانش آموزان مهارت هایی را ایجاد می کنند که اضافات عالی را به هر تعداد محیط کاری می دهند. مطالعات جغرافیایی دانش آموزان نمایش کارهای چند وظیفه ای قوی و کار گروهی و همچنین مهارت های تحقیق و جمع آوری داده ها را نشان می دهند. مهارت های سازمان و ارتباطات نیز به بهبود موفقیت در محل کار کمک می کند. با داشتن این مهارت های پس از پیروزی اغلب احتمال ارتقاء یا افزایش حقوق را افزایش می دهد.

یک دیپلم در علوم جغرافیایی می تواند به وسیله برنامه های آموزشی پردیس و گزینه های یادگیری از راه دور، با هزینه های ارائه شده توسط برنامه های مختلف متفاوت باشد. در طول برنامه ها تفاوت ها وجود دارد، همچنین هزینه هایی در میان دانشگاه ها ایجاد می شود. بهتر است که با توجه به مکتب مورد علاقه برای برآورد هزینه هزینه حضور، مشورت کنید.

فرصت های شغلی زیادی برای دانش آموزان با دیپلم در علوم جغرافیایی وجود دارد. یک افسر حفاظتی یک امکان برای فارغ التحصیل شدن است، مانند کار برنامه ریز شهر، افسر بازیافت یا افسر سیستم اطلاعات جغرافیایی. آموزش های ویژه ای نیز می تواند یک دانش آموز را برای اشتغال به عنوان یک کارتوگراف، معمار منظره یا مربی در نظر بگیرد. فارغ التحصیلان همچنین می توانند به عنوان یک بازرس تجاری یا مسکونی به دنبال استخدام باشند.

برای دنبال کردن یک دیپلم در علوم جغرافیایی، دانش آموزان به مطالعه دقیق اسرار و زیبایی های زمین می پردازند. دانش آموزان می توانند طبقات را در سطح محلی یا در سراسر جهان پیدا کنند تا به اهداف دانشگاهی خود برسند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.