Keystone logo

1 دانشنامه برنامه ها که در علوم زیستی علوم زیستی 2024

فیلترها

فیلترها

 • دانشنامه
 • دانشنامه
 • علوم زیستی
 • علوم زیستی
رشته های تحصیلی
 • علوم زیستی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  دانشنامه برنامه ها که در علوم زیستی علوم زیستی

  هر دانشجو منحصر به فرد است، همانطور که مسیرهای موجود برای تحصیلات عالی وجود دارد. دانش آموزانی که علاقه مند به رعایت سریع حرفه ای خود هستند، می توانند در یک دوره تحصیلی یک دیپلم کسب کنند.

  دیپلم در علوم زندگی چیست؟ دانش آموزان علاقه مند به این مسیر مطالعه ممکن است در مورد ماهیت شکل های زندگی یاد بگیرند. مرور کلی برنامه های علوم زیستی، همچنین علوم زیست شناسی نامیده می شود، به طور معمول به ماهیت پیچیده موجودات زنده و توسعه، هدف و محیط آنها می پردازد. در این زمینه، زیرمجموعه هایی است که دانش آموزان می توانند بر آن تمرکز کنند مانند زیست شناسی، شیمی، فیزیولوژی، زیست شناسی، ژنتیک، باغبانی و کشاورزی. دانش آموزان همچنین می توانند یاد بگیرند که بهتر از روش علمی برای درک زندگی از کوچکترین تا بزرگترین شکل استفاده کنند.

  دانش آموزان هنگام یادگیری در مورد زندگی در سطوح علمی می توانند مهارت های زندگی خود را افزایش دهند. توانایی های ارتباطی و حل مسئله در علم و زندگی روزمره ذاتی است. دانش آموز همچنین ممکن است با تجزیه و تحلیل نمودارها، ارتباطات و آمار، که رزومه را تکمیل می کند، بیشتر آشنا شود.

  از آنجا که برنامه های دیپلم معمولا حدود دو سال است، دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند حداقل چهار ترم را پرداخت کنند. این هزینه در مدرسه ای که برای حضور در آن انتخاب شده متفاوت است و ممکن است تحت تأثیر آن هم در اینترنت یا در محوطه دانشگاه باشد.

  از آنجا که علوم انسانی یک موضوع وسیع است که با یک حرفه خاص مرتبط نیست، ممکن است فرصت ها با تأکید در یک موضوع خاص آسان تر شود. به طور کلی، دانش آموزان ممکن است نقش یک تکنسین آزمایشگاه یا دستیار تحقیق را پیدا کنند. دیپلم های شیمی و یا زیست شناسی ممکن است به شغل هایی مانند بیوشیمی، میکروبیولوژیست یا پژوهشگر بالینی منجر شوند. مدیران منابع یا طبیعتگرای پارک شغل بالقوه برای کسانی است که علاقمند به محیط زیست هستند. تاکید در فیزیولوژی ممکن است درب پزشکی را باز کند. دانش آموزان ممکن است به عنوان یک پژوهشگر داروسازی یا دانشمند بهداشتی کار پیدا کنند.

  دیپلم علم زندگی می تواند از تعدادی از موسسات معتبر بین المللی بدست آید. برنامه های آنلاین برای مطالعات فرعی خاص در دسترس هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.