Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 12 دانشنامه ها برنامه ها که در علوم کشاورزی 2023

12 دانشنامه برنامه ها که در علوم کشاورزی 2023

بررسی اجمالی

برنامه دیپلم یک انتخاب بزرگ است اگر شما می خواهید برای دریافت تجربه عملی در یک زمینه خاص بدون صرف زمان زیادی را در مورد نیاز آموزش عمومی است. برنامه های دیپلم متمرکز شده است، دست در مطالعاتی که به طور کلی فقط یک یا دو سال طول بکشد.

دیپلم در علوم کشاورزی است، شما بپرسم؟ برنامه با این موضوع کلی در کشاورزی سبز تمرکز، مانند کشاورزی سازگار با محیط زیست و دام جمع آوری پول، و یا ممکن است یک موضوع گسترده تر در جهان از کشاورزی اند. در هر صورت، مطالعات خود را به احتمال زیاد شامل حفاظت از منابع، چه طبیعی و مالی، و همچنین افزایش سود و برنامه ریزی برای آینده کشاورزی. سایر دوره های عمومی شامل شیمی، علوم خاک، زیست شناسی گیاهی و ایمنی مواد غذایی و کیفیت.

مهارت هایی که در یک برنامه علوم دیپلم کشاورزی به احتمال زیاد شما به خوبی به عنوان شما را از طریق صفوف مدیریت مزرعه و یا دام پیشرفت.در ادامه شما را یاد بگیرند و عمل، بهتر است شانس خود را به احتمال زیاد به پیدا کردن یک کار ارضا در بخش کشاورزی باشد.

همانطور که با هر برنامه آموزشی، هزینه های از کشوری به کشور و مدرسه به مدرسه متفاوت است. هنگامی که یک برنامه ای است که به نظر می رسد امیدوار را پیدا کنید، در ارتباط با مدرسه ارائه آن و در مورد هزینه های برنامه بخواهید به طور مستقیم.

هنگامی که دیپلم خود را در علوم کشاورزی به دست آورده اند، شما می توانید در رفتن به دنبال شغلی در دام، مدیریت مزرعه، مدیریت مزرعه و یا تحقیقات کشاورزی. شما ممکن است قادر به پیدا کردن مشاوره کار با عملیات کوچک کشاورزی، کمک به طراحی و پیاده سازی کشاورزان محلی کنترل کیفیت مدیریت، مدیریت مواد زائد و سیستم های کنترل آفات. یا ممکن است شما تا پایان کار به عنوان یک عامل سهام و یا چیزی که از طبیعت.

پیدا کردن گزینه های آنلاین برای مطالعات کشاورزی ممکن است مفید باشد اگر شما در حال حاضر در رشته مرتبط کار.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دانشنامه
  • علوم زیستی
  • علوم کشاورزی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (12)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه