Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 دانشنامه ها برنامه ها که در علوم گیاهی 2023

2 دانشنامه برنامه ها که در علوم گیاهی 2023

بررسی اجمالی

اخذ دیپلم خود را در یک موضوع خاص مطالعه راه منحصر به فرد، کارآمد و اغلب مقرون به صرفه از گرفتن آموزش و پرورش است. برنامه های دیپلم معمولا در آماده کردن دانش آموزان برای جهان کار با ارائه آنها را با انواع مواد است که هر دو علمی و عملی در طبیعت بسیار خوب است.

اما آنچه که یک دیپلم علوم گیاهی است؟ دانش آموزانی که پرشور در مورد تمام جنبه های گیاه شناسی و زیست شناسی ممکن است علاقه مند به این درجه از مطالعه، که در آن ممکن است قادر به گذراندن دوره های در گیاه شناسی درست، مواد شیمیایی گیاهی، ترکیب گیاهی، اصول بیولوژیکی، مواد غذایی و تغذیه، کشت، و کشاورزی است. اگر دانش آموزان را انتخاب کنید، آنها نیز ممکن است قادر به تخصص در یک شاخه خاص از علوم گیاهی، مانند بیوشیمی یا علم درخت است.

دارندگان کارخانه علوم دیپلم اغلب از آموزش خود بهره مند شوند در بسیاری از روش های مختلف، از افزایش درک از محیط زیست طبیعی به عنوان یک کل، به بهبود مهارت های بین فردی و حتی فرآیندهای علمی.

بسیاری از دانش آموزان در مورد هزینه های هنگام ورود به یک برنامه دیپلم نگران هستند. توصیه می شود که آنها با مدارس آینده نگر خود را برای دریافت آمار و ارقام برای شهریه برآورد و هزینه های دیگر، از این جزئیات مالی می توانید از جایی به جای متفاوت است.

پس از فارغ التحصیلی، کسانی که دارنده مدارک علوم گیاهی ممکن است قادر به پیدا کردن شغل به عنوان محققان، گیاه شناسان، زیست شناسان، تحلیلگران، کولتیواتور، نویسندگان و یا مربیان. بسیاری از رشته های مختلف و اشخاص، از کشاورزی و مواد غذایی علوم گیاهی به دارو و گیاه شناسی کسب و کار، ممکن است علاقه مند در استخدام شما برای تخصص خود را در این زمینه است. شما به احتمال زیاد قادر به انجام مطالعات، ارسال گزارش ها، نظارت بر عملیات و مدیریت کارخانه و یا فرآیندهای مربوط به زیست شناسی خواهد بود.

هستند بسیاری از مکان و راه هایی برای در مورد گرفتن دیپلم خود را در علوم گیاهی رفتن مختلف وجود دارد. برای قرار دادن مدرسه است که به بهترین وجه نیازهای شما مناسب، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دانشنامه
  • دانشنامه
  • علوم زیستی
  • باغبانی علمی
  • علوم گیاهی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه