Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 23 دانشنامه ها برنامه ها که در مدیریت پروژه 2024

23 دانشنامه برنامه ها که در مدیریت پروژه 2024

بررسی اجمالی

وقتی که شما آماده به آموزش و پرورش خود را به سطح بعدی است، ممکن است زمان برای سرمایه گذاری در یک برنامه دیپلم. برنامه های مختلف بی شماری ارائه اجازه می دهد که شما را به یک دوره تخصصی مطالعه، افزایش دانش و توانایی های شما وجود دارد. دانش آموزان می توانند دیپلم بدون هیچ آموزش عالی قبل کامل، و یا حرکت به یک سطح کارشناسی ارشد یا بالاتر پس از اتمام یک برنامه کارشناسی یا دیپلم.

دیپلم مدیریت پروژه چیست؟ دانش آموزان از یک برنامه در مدیریت پروژه به طور کامل درک مفصل روش که به میدان می آید به دست آورید. تمام مجموعه ابزار های مختلف مورد استفاده در زمینه به طور کامل پوشانده شده است. دانش آموزان همچنین در مورد اسناد و مدارک مناسب از کار در حوزه مدیریت را یاد بگیرند. کل چرخه عمر یک پروژه است که معمولا تحت پوشش، از جمله برنامه ریزی و مرحله طراحی تمام راه را از طریق ارزیابی و استراتژی های تجزیه و تحلیل نهایی.

تکمیل این برنامه ممکن است فارغ التحصیلان یک دانش کامل از تمام ملاحظات می شود را به حساب در برنامه ریزی پروژه گرفته شده است. روش شامل استفاده از ابزار مختلف، از جمله گانت و همچنین نمودار PERT. مستندات می گیرد در سطح سیستم ها و برنامه و همچنین بر اساس فنی. این شامل اسناد و مدارک مبتنی بر کاغذ.

هزینه اخذ دیپلم در مدیریت پروژه از جنبه های مهم به آن توجه شود. مقدار یک دانش آموز به پرداخت بستگی به مدرسه برنامه است که در ارائه، و همچنین عوامل دیگر مانند کمک هزینه تحصیلی.

کسانی که با این مدرک قادر به دست آوردن شغل مدیریت خواهد بود. گزینه های شغلی عبارتند از کسانی که از برنامه ریز پروژه، تحلیلگر سیستم و دیگر موقعیت های مختلف تحلیلی و مدیریت. هر کار که نیاز به درک کامل فنی از عوامل مختلف درگیر ممکن است در دسترس یک آموزش دیده در زمینه مدیریت پروژه است.

همانطور که شما به برنامه مدیریت پروژه راست نگاه کنید، در نظر گرفتن یک کلاس آنلاین. گزینه های آنلاین اجازه می دهد بیشترین انعطاف پذیری، حتی برای دانش آموزان در یک کشور خارجی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • دانشنامه
 • دانشنامه
 • مطالعات مدیریت
 • مدیریت پروژه
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مدیریت (23)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه