Keystone logo

77 دانشنامه برنامه ها که در مطالعات هنر 2024

فیلترها

فیلترها

  • دانشنامه
  • دانشنامه
  • مطالعات هنر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (77)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دانشنامه برنامه ها که در مطالعات هنر

دیپلم هنر چیست؟ این نوع از دیپلم ایده آل برای دانش آموزانی که می خواهید را به دانش خود را از هنرهای زیبا، آن است که آیا عکاسی، موسیقی، زبان فرانسوی، طراحی داخلی، و یا تصویر است، به سطح بعدی است.

این دیپلم اجازه می دهد تا دانش آموزان به در یک منطقه خاص از هنر است که آنها بیشتر علاقه مند هستند و آماده آنها را به بعد به دست آوردن مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد در این زمینه دقیق تمرکز می کنند. برای مثال، اگر یک دانش آموز بود به دنبال دیپلم در تصویر، آنها را دوره مانند تکنیک های اساسی تصویر، نقاشی، هنر پیشرفته، و دیگران را.

با کسب این مدرک، دانش آموزان مهارت های لازم و دانش مورد نیاز برای هر دو رشد در زمینه کار هنری خود را انتخاب و یا رفتن در به دست آوردن آموزش و پرورش بیشتر به بهبود مهارت های خود و حتی بیشتر داشته باشد.از آنجا که این دیپلم به یک جنبه خاص از هنر را هدف قرار، دانش آموزان نه تنها تبدیل کارشناسان در هنر و صنعت خود را، اما همچنین یک مزیت در همین زمینه در مقایسه با دیگران که با دریافت دیپلم تخصصی نیست.

چقدر هزینه برای به دست آوردن دیپلم هنر وابسته به که در آن دوره ها گرفته شده و نرخ خاص موسسه است. علاوه بر این، چه مدت طول می کشد تا کامل این برنامه همچنین نقش بزرگی در چقدر هزینه دارد. به عنوان مثال، یک دانش آموز به احتمال زیاد پرداخت خواهد شد بیشتر به تکمیل یک برنامه دیپلم که به یک دانش آموز که در یک برنامه یک ساله ثبت نام طول می کشد به مدت دو سال در مقایسه.

با استفاده از این نوع دیپلم، دانش آموزان می توانند انتظار برای به دست آوردن یک حرفه در زمینه هنر آنها مورد مطالعه قرار. برای مثال، اگر دانش آموز عکاسی مورد مطالعه، آنها را مهارت آنها نیاز به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک عکاس حرفه ای داشته باشد.

دانش آموزان علاقه مند باید چند مرحله در حال حاضر به بهبود آموزش و پرورش و مهارت های هنری خود را. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.