Filter
دانشنامه
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ دانشنامه های برترین را هنر های آزاد

دیپلم های مفید برای نشان دادن آموزش حرفه ای و یا پر کردن فاصله بین مناطق مختلف مطالعه است. دانش آموزان می توانند یک مدرک دیپلم را بدون مدرک دبیرستان پس از کسب مدرک تحصیلی یا کار در حرفه ای دنبال کنند.

دیپلم در هنرهای لیبرال چیست؟ برخی از دیپلم های هنر لیبرال بر رشد دانش آموزان به عنوان یک شهروند و متفکر بحرانی تمرکز می کنند، در حالی که دیگران بر آمادگی شغلی تمرکز می کنند. اولین چیزی که دانش آموز باید انجام دهد تعیین این است که کدام یک از هنرهای لیبرال، علاقه مند به تحصیل باشد، مانند ادبیات، فلسفه، علوم اجتماعی و مطالعات دینی. اکثر کلاس ها بر مهارت های غیر فنی تمرکز می کنند، اما در هر زمینه، کار البته کمی متفاوت خواهد بود.

یک دیپلم هنر لیبرال می تواند به شما در درک مطلب، تفکر خلاق و نحوه ترکیب ایده های جدید آموزش دهد. درک خواندن راه خوبی برای ماندن در بالای اخبار و درک قراردادهای نوشته شده است. خلاقیت و توانایی پردازش اطلاعات جدید مهارتهای مفید برای حل مشکلات هستند.

درآمد یک دیپلم بدون هیچ گونه هزینه ای، از جمله هزینه های دوره و خرید کتاب است. شما همچنین باید بدانید که چه نوع از منابع شما خریداری می شود و برای کلاس ها در یک مکان فیزیکی، هزینه های سفر ممکن است به بازی وارد شود.

هنر لیبرال یک نقطه شروع عالی برای کارهای مختلف در دولت، رسانه، آموزش و پرورش و کسب و کار است. با یک دیپلم، می توانید یک کارفرمای خود را نشان دهید که شما وظیفه ای برای انجام آن دارید. برخی از مشاغلی که ممکن است برای این دیپلم واجد شرایط باشند عبارتند از معاون فروش خرده فروشی، سازنده موسیقی، مدیر شخصی، تولید کننده فیلم، روزنامه نگار و معلم. دیپلم هنر لیبرال همچنین می تواند راه خوبی برای پیشرفت در حرفه فعلی شما باشد.

دیپلم هنر لیبرال در نهادهای سراسر جهان یافت می شود. برخی از آنها در اینترنت مستقر هستند و برخی دیگر در کلاس های دانشگاه هستند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی:

3نتایج درهنر های آزاد

Community Colleges of Spokane

ما یک برنامه تکمیل دبیرستان (HSC) برای دانش آموزان واجد شرایط بین المللی دبیرستان می خواهیم که در تحصیلات کالج خود شروع به کار کنند. شما می توانید با تکمیل دو برنامه در ی ... [+]

برنامه اجرایی دبیرستان بین المللی

ما یک برنامه تکمیل دبیرستان (HSC) برای دانش آموزان واجد شرایط بین المللی دبیرستان می خواهیم که در تحصیلات کالج خود شروع به کار کنند. شما می توانید با تکمیل دو برنامه در یک زمان صرفه جویی در وقت و پول. دانش آموزان در این برنامه می توانند دیپلم دبیرستان و مدرک دیپلم واشنگتن را در همان زمان کسب کنند.

ما یک دیپلم دبیرستان مستقل ارائه نمی دهیم. همه دانش آموزان این برنامه باید در تکمیل دبیرستان و مدرک کارشناسی ما در همان زمان ثبت نام کنند. کلاس ها برای هر دو درجه تحصیلی دریافت خواهند کرد.... [-]

آمریکا Spokane
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Leysin American School

... [+]

اسکان

Inquirers مراقبت

روش پذیرش هزینه درخواست شهریه قیمت اطلاعات

[-]
سویس لایسین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 - 4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Olympic College

دانشجویان بین المللی می تواند دبیرستان را تمام و کسب اعتبار دانشگاه انتقال در همان زمان. دانش آموزان می توانند کلاس هایی است که برای هر دو دیپلم دبیرستان و کاردانی خود ر ... [+]

برنامه دیپلم بالا برای دانشجویان بین المللی

لطفا از ما E-بروشور.

کالج المپیک یک کالج عمومی دو ساله در ایالت واشنگتن است که بیش از 70 درجه و گواهینامه های مختلف در انتقال علمی و برنامه های حرفه ای و فنی ارائه می دهد است. پردیس در Bremerton در سایت 33 هکتاری قاب توسط دیدگاه های کوه المپیک، کوه واقع شده بارانی، ورودی های آب شور، و کوه های آبشار.

دانشجویان بین المللی می تواند دبیرستان را تمام و کسب اعتبار دانشگاه انتقال در همان زمان. دانش آموزان می توانند کلاس هایی است که برای هر دو دیپلم دبیرستان و کاردانی خود را کامل در زمان کمتر به حساب و صرفه جویی در پول.... [-]

آمریکا برمرتون
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی