University of Aruba

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره University of Aruba

University of Aruba (UA) یک دانشگاه مدرن است که دارای آموزش عالی ، تحقیق و خدمات اجتماعی به آروبا و مناطق اطراف است. امارات متحده عربی که در جامعه آروبی جاسازی شده است ، الگویی در تنوع فرهنگی است که نمایانگر آرایش فرهنگ اربعین است و دارای دانش آموزانی از پیشینه خانواده های کارائیب ، اروپا ، لاتین ، آسیا و آمریکاست. چهار دانشکده فعلی و مراکز مختلف دانشگاهی در تلاشند تا در بحث دانشگاهی مشارکت کنند ، در توسعه پایدار آروبا مشارکت کنند و تفکر انتقادی فکری را تقویت کنند. ارائه این خدمات بخش مهمی از ماموریت امارات متحده عربی برای پس دادن جامعه آروبا است.

121313_CopyofUA2015-509.jpg

مانند جمعیت دانشجویی ، کادر آموزشی در امارات متحده عربی از بدن متنوعی از محققان اختصاصی آروبا و خارج از کشور تشکیل شده است. این تیم از محققان محلی و بین المللی با همکاری نزدیک ، رشد علمی تقریبا 700 دانشجو را که در امارات متحده عربی شرکت می کنند ، پرورش می دهد. علاوه بر این ، امارات متحده عربی ، برای ارتقاء دانشکده و پیشرفت دانشجویی ، تعدادی از خدمات مهم اداری ، امکانات و خدمات فردی را ارائه می دهد که توسط یک کارگر دوستانه و پشتیبان UA ارائه می شود.

امارات متحده عربی ریشه های خود را به سال 1988 بازگرداند ، هنگامی که شروع دانشکده حقوق (FdR) آغاز رشد دانشگاهی امارات را نشان داد. در سال 1993 دانشکده حسابداری ، دارایی و بازاریابی (FEF) شروع به کار کرد که هم اکنون بزرگترین دانشکده امارات متحده عربی است ، و پس از آن دانشکده مهمان نوازی و مطالعات مدیریت گردشگری (FHTMS) در سال 2005. جدیدترین جمع بندی امارات متحده عربی دانشکده است. هنر و دانش (FAS) که از سال 2009 آغاز شده است. در سالهای آینده ، امارات متحده عربی امیدوار است با ارائه برنامه های مدرک دانشگاه برای دانشجویان محلی و بین المللی ، گسترش خود را ادامه دهد.

چشم انداز

ایجاد یک مؤسسه استثنایی آموزش عالی و تحقیقاتی که در سطح ملی ، منطقه ای و بین المللی به عنوان رهبر تدریس با کیفیت بالا و تحقیقات مربوطه شناخته می شود که دانشجویان را برای آینده ای پایدار و پویا آموزش می دهد. هدف ما این است که مکانی باشیم که تأکید و حمایت از امکانات ، آزادی ها و مسئولیت های شخصی و اجتماعی باشد.

مأموریت

به منظور تقویت توانایی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانش آموزان برای شرکت در دنیای پویا و در حال تغییر ، الهام بخش افرادی که تحقیقات و آموزش با کیفیت را انجام می دهند و ارائه می دهند ، در نتیجه شهروندان جهانی مسئول ، راضی ، دانش آموزان مادام العمر و آماده ارائه تا به کیفیت زندگی جامعه کمک کند.

ارزش های ما

در University of Aruba ، ما از صراحت ، آگاهی شخصی و اجتماعی ، همکاری ، ذهن آگاهی ، تعالی ، دسترسی و نوآوری قدردانی می کنیم تا به بهترین مربیان و محققان تبدیل شویم.

دانشجویان بین المللی: مزایای تحصیل در امارات متحده عربی

مزایای تحصیل در University of Aruba عبارتند از:

  • کلاس های کوچک؛
  • امکانات چندرسانه ای؛
  • تعاملی و راهنمایی های شخصی.
  • کار گروهی و پروژه های میدانی؛
  • تلفیق زندگی دانشجویی با زندگی اجتماعی و کار در جامعه؛
  • بدن فعال دانشجویی ، فعالیت ها و موارد دیگر.

شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، تنها نیستید: ما به کلاس های بین المللی و کارمندان بین المللی خود افتخار می کنیم.

این دانشگاه خوشحال است که از دانشجویان بین المللی برای ثبت نام ، درخواست ویزا ، مسکن و سایر امور اداری کمک می کند.121767_IMG_9793.jpg

با امارات متحده عربی تماس بگیرید

پردیس اصلی UA در مرکز شهر Oranjestad و در فاصله کمی از مغازه ها ، رستوران ها و سواحل واقع شده است. دانش آموزان می توانند از محیط اصلی پردیس اصلی که در ساختمان تاریخی و زیبای د لا سالل واقع شده لذت ببرند. هر کلاس مدرن است و جدیدترین فناوری را در اختیار مربیان و دانشجویان برای ارائه تعالی در آموزش می گذارد. اخیراً ، امارات متحده عربی فرصت هایی را برای آموزش آنلاین فراهم کرده است. همچنین یک کتابخانه در حال گسترش در پردیس اصلی و یک مرکز / کلاس درس کاملاً مجهز وجود دارد. ساختمان ماهواره ای ما در APEX واقع در بلوار ال جی اسمیت تعدادی مرکز و دفاتر را در خود جای داده است که باعث رشد تحصیلی ، آموزش و تحقیقات می شوند.

این مراکز و دفاتر امارات متحده عربی در حال کمک به امارات متحده عربی برای تبدیل شدن به یک رهبر در کارائیب برای تعالی دانشگاهی است.

مکان ها

اورانجستاد

Address
J. Irausquinplein,4
اورانجستاد, آروبا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: