43 Air School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

حدود 43 مدرسه هوا

43 هوا مدرسه با افتخار نیرو گرفته شما را به کلاس جهانی آموزش خلبانی استقبال می کند.

ما این ارائه با تنظیم بالاترین استانداردهای، امکانات بی بدیل و شور و شوق جدی برای حمل و نقل هوایی. ما حرفه ای بیش از 5000 فارغ التحصیلان برای به طور کلی، هواپیمایی و بخش هوانوردی نظامی بیش از 28 سال گذشته آموزش دیده، اما آن توانایی ما برای بیش از انتظارات مشتریان ما به ما متمایز است.

43 تنها Jeppesen از آفریقا است و بوئینگ تایید مرکز AB ابتدا به ساکن و ما تنها مدرسه قادر به ارائه یک iATPL، همراه با برنامه های ما جت خلبان (JPP) این ما را قادر به ارائه یک اولین افسر هواپیمایی نامزد آماده در کمتر از 24 ماه می باشد.

مکان ما در RSA مناطق مشروط پرواز اختصاصی آموزش، تراکم ترافیک هوایی کم و دسترسی به امکانات آموزشی ابزار تمرکز دانش آموزان بر اساس آنچه برای ثبت نام.

اختصاص داده شده زندگی می کنند امکانات در دانشگاه اطمینان از نیازهای اجتماعی دانش آموز ما catered برای.

تجربه 43 مربی ما را بی بدیل در صنعت است و تیم است که توسط متخصصان که حرفه برجسته در حمل و نقل هوایی داشته اند به عهده دارد. 43 به تضمین این که ما پهلو به پهلو از تحولات صنعت و روش آموزش حمل و نقل هوایی اقامت متعهد است.

ما ارائه 43 آموزش الکترونیک برای اپل در رابطه با مدرسه زمین ساختار و مربیان اختصاص داده شده به دانش آموزان کمک می کند تا رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

43 صاحب بزرگترین و بهترین حفظ ناوگان هواپیما در قاره و شیشه ای ارائه کابین خلبان در دسترس هستند در مربیان پیچیده است.

تجربه گسترده و رهبری ما در آموزش مکان 43 مدرسه هوایی در خط مقدم استانداردهای آموزش بین المللی است.

چرا با 43 مدرسه هوایی قطار؟

قابلیت مربی بینظیر بزرگترین "در محل" ناوگان آموزش در نیمکره جنوبی یکی از تنها دو مدرسه آموزش بوئینگ Jeppeson بزرگترین "زندگی می کنند در محوطه دانشگاه" مرکز در آفریقا تنها مورد تایید برنامه درسی آموزش الکترونیکی Jeppeson برای iPad در آفریقا تنها بوئینگ تایید برنامه ATPL یکپارچه در سراسر جهان

43 مدرسه هوا یک سازمان آموزش پرواز اختصاص داده شده است، غذا برای خصوصی، تجاری به طور کلی، هواپیمایی و بخش نظامی است. ما تجربه زیادی در خود آموزش و خلبانان حمایت شرکت های بزرگ از زمینه های فرهنگی مختلف و از کشورهای مختلف در سراسر جهان است.

مدرسه ارائه می دهد یک سرویس کامل مسکونی دارای جمعیت متوسط ​​دانش آموز از حدود 300 در دانشگاه اصلی و Bulembu و. مکمل کارکنان حدود 200.

از آغاز ساده خود را در سال 1942، 43 مدرسه هوا شهرت در صنعت حمل و نقل هوایی SA برای ارائه یک استاندارد بالا پرواز آموزش ضمن خدمت ایجاد کرده است. تمام دوره های ما توسط سازمان هواپیمایی کشوری آفریقای جنوبی تایید شده است.

موفقیت ما در نتیجه داشتن یک فلسفه مربوطه و دست یافتنی، برنامه های آموزشی پیچیده برای ترجمه که فلسفه را به نتایج ملموس، و سیستم های مدیریت موثر برای ارائه کنترل کیفیت است. و، البته، حق مردم به انجام این کار.

فلسفه آموزش

فلسفه ما این است که به شما یک قابلیت عملیاتی واقعی را، که شده است، به شما یاد می دهد برای انجام این کار شما دارای مجوز انجام دهید، و آن را به خوبی. این که آیا یک خلبان خصوصی و یا حرفه ای. در حال قادر به انجام این کار مستلزم بسیاری از کنترل یک هواپیما را به درستی و با دقت. این شامل روش های موثر و سازگار، یک دانش عملیاتی اعمال می شود، مهارت های دستور خوب و اعتماد به نفس. همه این ها آموزش داده و سپس از طریق قرار گرفتن در معرض برنامه ریزی شده به شرایط و موقعیت های مختلف انجام می شود.

موفقیت ما در نتیجه داشتن یک فلسفه مربوطه و دست یافتنی، برنامه های آموزشی پیچیده برای ترجمه که فلسفه را به نتایج ملموس، و سیستم های مدیریت موثر برای ارائه کنترل کیفیت است. و، البته، حق مردم به انجام این کار.

43 مدرسه هوایی به اهداف خاص برای همه این جنبه ها را شناسایی کرده است و گام به گام طراحی شده و منطقی برنامه هایی که رسیدن به این ساختار. تئوری و آموزش عملی در سراسر یکپارچه، و در هر ساعت دو و انفرادی استراتژیک برای به حداکثر بهره وری استفاده می شود. هیچ بدون ساختار "ساختمان ساعت" وجود دارد.

برنامه های مدیریت نظارت نه تنها خود، بلکه عملکرد ما، شناسایی مشکلاتی، و اطمینان حاصل اقدامات اصلاحی. علاوه بر مدرسان رئیس زمینی و پرواز، مدرسه چهار استاندارد مربیان پرواز که تنها هدف این است به انجام یک تابع کنترل کیفیت مستمر.

کارکنان تمام حرفه ای تمام وقت، با تجربه گسترده عملیاتی و آموزشی می باشد. کالج ثبت نام liaises با طول می کشد و مراقبت از منافع دانش آموزان ما.

پرسش و پاسخ

چند ساله نیاز دارم به شروع به آموزش؟

دقیقه. سن مورد نیاز 17 ساله برای یک خلبان خصوصی مجوز، و 18 سال برای یک خلبان تجاری مجوز و یا ATPL منجمد است.

دقیقه هستند. نیازهای آموزشی؟

ما نشان می دهد + C در مدرسه فارغ التحصیل هسته ریاضیات، علوم فیزیکی و انگلیسی.

چه اگر من ریاضیات هسته و علوم فیزیکی را ندارد؟

ما توصیه که شما برای اولین بار از این شرط به دست، اگر چه نه از پیش درخواست آن را بسیار توصیه می شود.

دیگر از افراد مدرسه من، چه چیز دیگری نیاز دارم به واجد شرایط برای ثبت نام؟

شما نیاز به تصویب امتحان حمل و نقل هوایی پزشکی (انجام شده توسط یک حمل و نقل هوایی دکتر) و آزمون تسلط به زبان انگلیسی این ها در هزینه های دوره خود را شامل، با این حال، باید به شما هر گونه شرایط از قبل موجود پزشکی ما به شدت نشان می دهد که شما پزشکی خود را انجام داده قبل از شما می رسد.

چه شرایطی می تواند به من از به دست آوردن یک پزشکی حمل و نقل هوایی جلوگیری از؟

رنگ کوری، دیابت (نوع 1)، صرع و اختلالات قلبی ریوی / به ذکر چند.

چه مدارک می کند 43 ارائه می دهد؟

ما ارائه می دهیم خصوصی و خلبان تجاری گواهینامه، گواهینامه هواپیمایی خلبان، و همچنین کنترل و تعمیر و نگهداری هواپیما دوره ترافیک هوایی.

چگونه می توانم برای یک دوره ثبت نام کنم؟

ثبت نام تمامی صفحات برآورد ارسال شده به شما و بازگشت آنها به ما، همراه با مدارک زیر: کپی شناسنامه / گذرنامه خود را، ترک مدرسه گواهی، کپی از خود را پزشکی کمک های اولیه جلد، و اثبات پرداخت برای واریز خود را (به امن خود را ثبت نام).

آیا من نیاز به یک ویزای مطالعه؟

اگر شما یک دانشجوی خارجی هستند، شما نیاز به ویزا مطالعه به مطالعه در 43 هوا، مدرسه، برای یک دوره 24 ماه معتبر است.

آیا به شما پیشنهاد حمایت های مالی و یا بورسیه؟

متأسفانه ما بورسیه و یا حمایت های مالی ارائه نمی: ما به عنوان کاربران از محصول نهایی است.

ارزیابی COMPASS چیست؟

قطب نما (کامپیوتری سیستم غربالگری خلبان استعداد) ابزار انتخاب خلبان مبتنی بر کامپیوتر است که برآورده نیاز به قابل اعتماد، هدف، علمی اثبات شده و روش غربالگری مقرون به صرفه است.

یک تست ارزیابی قطب نما چه می کند؟

COMPASS متشکل از شش آزمون که توسعه یافته اند به آزمون برخی از مناطق استعداد کلیدی برای خلبانان حرفه ای. آزمون عبارتند از:

کنترل: یک کار جبران نگاه عمومی دست / پا / چشم هماهنگی اسلالوم: یک کار ردیابی به دنبال در دست / چشم هماهنگی ریاضیات: یک تست از درک ریاضی کاربردی عمومی و سرعت حافظه: دقت حافظه کوتاه مدت و توانایی به "تکه" اطلاعات مدیر وظیفه: آزمایش قابلیت نامزد برای اسکن صفحه نمایش و مدیریت دو کار همزمان با دقت و سرعت جهت: تفسیر ابزار، درک مطلب و جهت گیری فضایی. تکنولوژی تست: آزمون درک فنی (آزمون فیزیک). حمل و نقل هوایی - انگلیسی: آزمون زبان انگلیسی، از جمله به رسمیت شناختن پیام صوتی ATC. استدلال کلامی: توانایی نامزد به درک، تجزیه و تحلیل و تفسیر منطقی اطلاعات نوشته شده

مشخصات حرفه ای فهرست نیز کشیده شده است، نمایش جزئیات گسترده در افراد مانند شایستگی های شخصی و رابطه ای و misbalances بالقوه، به دنبال یک نتیجه گیری و مشاوره.

این صلاحیت عبارتند از:

حالت ارتجاعی تحمل استرس کنترل تکانه جاه طلبی دقت استقامت تسلط اقناع ابراز کار دسته جمعی مفید یکدلی خودمختاری باز بودن نیاز به تنوع

چگونه ارزیابی قطب نما من بهره مند شوند؟

ارزیابی COMPASS بلافاصله به عنوان خوانده شده اگر شما دارای پتانسیل به اندازه کافی برای به عنوان یک خلبان عمل کند. آن را به وضوح تعریف که گسترش شایستگی شخصی خواستار حال حاضر و / یا که در این راه آنها باید به بیشتر توسعه یافته است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Beechcraft امتیاز 1900 نوع

Campus تمام وقت 21 - 25  February 2019 آفریقای جنوبی Port Alfred Port Elizabeth Johannesburg + {تعداد} بیشتر

43 پیشرفته برتر آفریقا Beechcraft 1900 نوع موسسه آموزش امتیاز، 43 و جوی پیشرفته یک برنامه آموزشی به مشتریان با ارائه یک نوع امتیاز در سطح جهانی توسط توسعه داده اند: [+]

مدت زمان: 21 - 25 روز

43 پیشرفته برتر آفریقا Beechcraft 1900 نوع موسسه آموزش امتیاز، 43 و جوی پیشرفته یک برنامه آموزشی به مشتریان با ارائه یک نوع امتیاز در سطح جهانی توسط توسعه داده اند:

هماهنگی استانداردهای آموزشی ما به بین المللی بهترین استانداردهای عمل ارائه امکانات آموزشی در سطح جهانی با استفاده از بسیار با تجربه نوع امتیاز مدرسان زمان ارائه کامل حرکت به سطح D صفر پرواز شبیه سازی به عنوان یک پلت فرم های آموزشی گواهی ... [-]

برنامه آزمایشی جت

Campus تمام وقت 17  February 2019 آفریقای جنوبی Port Alfred Port Elizabeth Johannesburg + {تعداد} بیشتر

43 JPP ارائه مدرک هواپیمایی آماده با یک امتیاز منجمد ATPL و تجاری مجوز + چند موتور ابزار با هواپیمایی حمل و نقل گواهینامه اعتبار نظریه و نوع بوئینگ 737-800 رتبه (افسر FO نخست [+]

مدت زمان: 17 ماه

پرواز ساعت شامل: 335

43 JPP ارائه مدرک هواپیمایی آماده با یک امتیاز منجمد ATPL و تجاری مجوز + چند موتور ابزار با هواپیمایی حمل و نقل گواهینامه اعتبار نظریه و نوع بوئینگ 737-800 رتبه (FO افسر اول) - شامل دست زدن به جت MCC، هواپیما و لازم تایید مجوز.

به طور خاص از خلبان حرفه هواپیمایی طراحی شده، در این دوره یک مدرک بدون درز برای نامزد با هواپیمایی نوع رتبه * (FO افسر اول) فراهم می کند.... [-]


هواپیما مکانیک تعمیر و نگهداری

Campus تمام وقت July 2018 آفریقای جنوبی Port Alfred Port Elizabeth Johannesburg + {تعداد} بیشتر

آموزش تعمیر و نگهداری هواپیما را می توان بلیط خود را به یک آینده موفق در صنعت تعمیر و نگهداری هواپیما در سراسر جهان. درسی این مجموعه آموزش ما شده است با کمک سازمان تعمیر و نگهداری هواپیما به اطمینان حاصل شود که سفارشی [+]

مدت زمان: 912 روز

آموزش تعمیر و نگهداری هواپیما را می توان بلیط خود را به یک آینده موفق در صنعت تعمیر و نگهداری هواپیما در سراسر جهان. درسی این مجموعه آموزش ما شده است با کمک سازمان تعمیر و نگهداری هواپیما سفارشی به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان در صنعت مورد نیاز حمل و نقل هوایی خاص دانش تعمیر و نگهداری و مهارت های به دست آورید. آکادمی آموزش ما می تواند دانش آموزان را در انتخاب یک تجارت خاص در خط با استعداد و منطقه مورد علاقه خود را کمک کند. ... [-]


هواپیمایی برنامه های آماده سازی خلبان

Campus تمام وقت 87  July 2018 آفریقای جنوبی Port Elizabeth Port Alfred Johannesburg + {تعداد} بیشتر

این برنامه طراحی شده است را به نامزد از سطح / IR CPL در یک، هواپیمای تک خلبان نور به نوع امتیاز در یک هواپیمای جت. در حالی که به عنوان یک دوره خاص نوع (بوئینگ 737-800) تحویل داده، [+]

مدت زمان: 87 روز

این برنامه طراحی شده است را به نامزد از سطح / IR CPL در یک، هواپیمای تک خلبان نور به نوع امتیاز در یک هواپیمای جت. در حالی که به عنوان یک دوره خاص نوع (بوئینگ 737-800) تحویل داده، مفاهیم به دست قابل اجرا به نوع امتیاز در هر حمل و نقل جت های تجاری مدرن هستند. این برنامه شامل چند خدمه همکاری، دست زدن به هواپیماهای جت و امتیاز نوع. البته مجهز به نامزد برای ورود مستقیم به صندلی دست راست یک هواپیمای مسافربری.... [-]


یکپارچه هواپیمایی حمل و نقل گواهینامه خلبانی - Iatpl

Campus تمام وقت 14  February 2019 آفریقای جنوبی Port Alfred Port Elizabeth Johannesburg + {تعداد} بیشتر

خلبانان کار حرفه ای که می خواهند به پرواز به طور خاص برای خطوط هوایی: چه کسی این دوره است [+]

که این دوره برای: خلبانان کار حرفه ای که می خواهند به پرواز به طور خاص برای خطوط هوایی

مدت زمان: 14 ماه

پرواز ساعت شامل: 199

43 iATPL ارائه یک مدرک با ATPL منجمد و یک ابزار خلبان مجوز تجاری + چند موتور از جمله اعتبارات نظریه هواپیمایی حمل و نقل گواهینامه و یک جت MCC * تایید مجوز به دست آورد در سطح هواپیمایی.

قرار دادی طراحی شده برای خلبانان خطوط هوایی شغلی این دوره آموزشی بدون درز با آماده نامزد آماده برای یک نوع هواپیمایی رتبه * فراهم می کند.... [-]


یکپارچه گواهینامه خلبانی تجاری

Campus تمام وقت 378  February 2019 آفریقای جنوبی Port Alfred Port Elizabeth Johannesburg + {تعداد} بیشتر

پرواز منشور، خلبان بوش: چه کسی این دوره است [+]

که این دوره برای: منشور پرواز، خلبان بوش

مدت زمان: 378 روز

پرواز ساعت شامل: 199

"یکپارچه CPL / IR یک دوره تمام وقت، AB ابتدا به ساکن به عنوان یک خلبان تجاری با چند موتور ابزار رتبه مدرک تحصیلی است. طراحی از ابتدا به آموزش یک خلبان حرفه ای، دوره آموزشی بدون درز به CPL / IR فراهم می کند. جنبه منحصر به فرد این برنامه آموزشی است که بدون نیاز به به عنوان یک خلبان خصوصی در مسیر به صلاحیت خلبان حرفه ای خود را واجد شرایط، به طوری که اجازه می دهد آموزش به در راه کارآمد ترین و موثر به شما منجر به یک حرفه ای در حمل و نقل هوایی حرفه ای مرتب شود وجود دارد. "... [-]


ویدئو ها

43 Air School 2015