Academy of York

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Academy of York ، کالج تجاری برای افراد با هدف.

Academy of York یک کالج تحصیلات تکمیلی است که در سال 2006 تاسیس شد و بیش از 14000 فارغ التحصیل موفق دارد. دانش آموزان ما همه چیز مشترک دارند که آنها برای زندگی بهتر، شغل بهتر، کسب دانش و مهارت های بیشتر یا افزایش یافته تلاش می کنند. ما درک چالش های مشترک که بسیاری از دانش آموزان در طول تحصیلاتشان تجربه می کنند، زمان، پول و انگیزه است. راه حل Academy of York برای این چالش ها با ارائه مکاتبات مطالعه است که به عنوان یکی از موثر ترین و اثبات شده روش های درمانی شناخته شده است.

ما دانش آموزان خود را برای مدارک تحصیلی زیر ارائه می دهیم:

 • برنامه های مبتنی بر مهارت
 • دوره های کوتاه
 • گواهینامه های ملی
 • دیپلم ملی
 • گواهینامه های بین المللی شناخته شده

وعده ما به شما

تحصیلات اعتباردهنده

AOY یک کالج تجاری ثبت شده توسط DHET معتبر است، گواهی شده و معتبر توسط سازمان های شناخته شده SAQA شناخته شده است

هزینه ماهانه مقرون به صرفه

ما یک طرح پرداخت ماهیانه مقرون به صرفه برای شما ساختیم

پشتیبانی مطالعات متعصب

22 نفر از مشاوران حرفه ای دانشجویی شما را از پذیرش به فارغ التحصیلی انگیزه می دهند

فارغ التحصیلی

ما موفقیت خود را با مراسم فارغ التحصیلی برگزار می کنیم که یک بار در سال برگزار می شود

ما مشتاقانه منتظر استقبال شما در کالج کسب و کار ما برای افراد با هدف!

آیا می دانید؟

همانطور که تحصیلات بیشتری را به عنوان راه حلی برای سرعت بخشیدن به دانش و فرصت های شغلی خود انجام می دهید، انتخاب کالسی است که مورد تایید است. در آفریقای جنوبی، کالج های غیر مجاز بیشتر از معتبر بودن وجود دارد؟ اطمینان حاصل کنید که انتخاب مناسب هوشمندانه ای برای انتخاب کالج مناسب برای نیازهای شخصی خود دارید.

پس اعتبارنامه چیست؟

اعتباربخشی مجموعه ای از استانداردها است که توسط یک هیأت حاکمه تعیین می شود، و کالج ها باید استانداردها و الزامات خاصی را برای تأیید اعتبار به آن ها برسانند. صدها کالج مختلف در آفریقای جنوبی وجود دارد و اگر هر کالج استانداردهای خود را تنظیم کند هیچ راهی برای اطمینان از اینکه مدارک تحصیلی توسط کالج های مختلف یکسان است، وجود ندارد. سازمانها و ادارات مختلفی وجود دارند که اعتباربخشی در آفریقای جنوبی را تأیید می کنند.

Academy of York به طور مداوم با وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی به عنوان یک کالج خصوصی ثبت می شود، طبق قانون اصلاحیه کالج های تربیتی و تربیتی، شماره 1 سال 2013، و با اصالح شده توسط اصلاحات در روزنامه دولتی شماره 38072، جلد 592 ، در تاریخ 8 اکتبر 2014 - شماره ثبت ما 2011 / FE07 / 069 است

بسیاری از SAQA سازمان های حرفه ای را به رسمیت شناخته اند، به عنوان مثال، SABPP (هیئت مدیره برای کارکنان آفریقای جنوبی)، ICB (موسسه کتابداران خبره و PMSA (پروژه مدیریت SA) استاندارد و معیار برای دوره ها ایجاد کرده اند تا اطمینان حاصل شود که یک استاندارد حرفه ای در این صنعت، Academy of York دوره هایی را ارائه می دهد که توسط رهبران صنعت خاص مانند SABPP، ICB، PMSA، CompTIA و ICDL تایید شده و معتبر هستند.

آخرین، اما نه کم است، اداره صلاحیت آفریقای جنوبی (SAQA) است. مدارک تحصیلی SAQA با توجه به چارچوب ملی مدارک (NQF). NQF مانند یک پل در یادگیری است زیرا شما می توانید اعتبارات NQF را برای دوره های مختلف به دست آورید. بالاتر از سطح NQF یک دوره، پیشرفته تر آن است و بالاترین امتیاز را رتبه بندی می کند.

کالج افتخار دارد که توسط موسسات زیر تأیید شود:

 • ICB (موسسه حسابداران خبره)
 • FASSET (خدمات مالی SETA Provider شماره 1237)
 • CompTIA
 • SABPP (هیئت مدیره امور خارجه آفریقای جنوبی)
 • وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی
 • PMSA
 • سایوش

مکان ها

رندبورگ

Address
280 Kent Avenue, Randburg
رندبورگ, گوتنگ, آفریقای جنوبی