Beyond Borders Wildlife Film School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

با حداکثر شش دانش آموز در هر دوره، فراتر از مرزهای حیات وحش مدرسه فیلم، واقع در جهان معروف پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی، شما را با تمام دانش، تمرین و اطلاعات تماس شما نیاز به رویای خود را به حقیقت می پیوندند و تبدیل به یک فیلمساز حیات وحش بازو.

متخصص در 3D ما نیز به شما طناب فیلمبرداری 3D و ویرایش ویدئو 3D آموزش می دهند. از این رو نام ما: "فراتر از مرزها" ما پیشنهاد می دهیم 25 دوره های روز در طول سال، اما در صورتی که این بیش از حد طولانی و / یا اگر شما اشکال سفر، ما نیز ارائه موبایل دوره های عکاسی و فیلمبرداری. ما همچنین ارائه دوره های کوتاه مدت (5 و 7 کارگاه روز) در مورد نوشتن اسکریپت، تکنولوژی دوربین و تکنیک ها و ویرایش ویدیو.

برجسته از 25 روز دوره حیات وحش فیلمسازی ما: شما از این فرصت به اسکریپت، فیلم و خود را ویرایش مستند سه دقیقه خود را در مورد یک موضوع از انتخاب شما در منطقه ما از عمل، که در حال پارک ملی کروگر، دارای مقدار زیادی برای ارائه در قالب کوتاه مستند.

برجسته ما MOBILE سافاری: یادگیری طناب عکاسی حرفه ای و فیلمسازی در حالی که کشف آفریقای جنوبی و رفتن به خانه با یک دی وی دی تولید شده و ویرایش شده توسط شما. یکی در طول عمر فرصت را به مخلوط شور و شوق خود از فیلمسازی و سفر. و به بالا از آن همه، تحت تاثیر قرار دادن دوستان و خانواده خود را به خانه!

برجسته ما دوره های کوتاه مدت: کوتاه، بودجه آگاهانه و قابل انعطاف است. تجربه ما ارائه می دهیم فراموش نشدنی است!

مکان ها

Polokwane

Beyond Borders Film School

Address
Beyond Borders Wildlife Film School,
Parson 16, Balule Nature Reserve - Limpopo

Polokwane, لیمپوپو, آفریقای جنوبی
تلفن
+27 7 2303 0582; +27 7 2976545

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: