توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به Elizabeth Galloway Academy Of Fashion طراحی Elizabeth Galloway Academy Of Fashion خوش آمدید

دوره های معتبر ملی ما به دانش آموزان فرصتی برای توسعه مهارت های عملی، حرفه ای، خلاق و تجاری می دهد. ما در تلاش برای تولید یک کالیبر از تمرین کننده طراحی است که قادر به کار مؤثر در صنعت مد است.
هدف ما تجهیز افراد به مهارت و تجربه عملی آنها است که نیاز به رسیدگی به کل فرایند خلاقانه مد - از مفهوم به مصرف کننده. توجه شخصی به دانش آموزان فردی، رشد و اصالت را تضمین می کند. ما در تلاش برای تولید تمرینکنندگان طراحی انعکاسی هستیم که آماده ورود به صنعت مد با حداکثر تخصص و اعتماد به نفس هستند.

بیانیه مأموریت ما

هدف ما تجهیز افراد به مهارت و تجربه عملی آنها است که نیاز به رسیدگی به کل فرایند خلاقانه مد - از مفهوم به مصرف کننده. توجه شخصی به دانش آموزان فردی، رشد و اصالت را تضمین می کند. ما در تلاش برای تولید تمرینکنندگان طراحی انعکاسی هستیم که آماده ورود به صنعت مد با حداکثر تخصص و اعتماد به نفس هستند.

اهداف و چشم انداز

هدف ما این است که توانمندی یادگیرندگان را از طریق آموزش و توسعه مهارت ها، به طوری که اجازه می دهد آنها را از لحاظ اقتصادی مستقل و انتقال مهارت های خود را به دیگران. بنیانگذار این نهاد، الیزابت، به این نتیجه رسیده است که صنعت مد، نیاز به تحصیل و آموزش عالی برای حفظ استانداردهای بالای صنعت مد، هم در سطح محلی و هم در سطح بین المللی دارد. بنابراین این آکادمی در سال 1996 برای حل این نیاز تاسیس شد. الیزابت در مورد آموزش دانش آموزان و اطمینان از اینکه آنها با مهارت های لازم برای ارزش افزوده به صنعت محلی مجهز شده اند و همچنین به علامت گذاری بین المللی خود علاقه مند هستند. علاوه بر این، آکادمیک اهمیت شایستگی های تحصیلی را مورد تأیید و ترویج می دهد، که می تواند صدای قوی تر را برای طراحان مد در میان حرفه ای دیگر به ارمغان بیاورد.

اعتبار ملی

  • وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی (DHET)
  • شورای آموزش عالی (CHE)
  • مقام صلاحیت آفریقای جنوبی (SAQA)

از مفهوم به مصرف کننده

ماموریت، چشم انداز و اهداف ما به صورت زیبایی در عبارت: از مفهوم به مصرف کننده خلاصه می شود. پس از بررسی دقیق، بنیانگذاران و مدیران آکادمی این بیانیه مأموریت را که اساس برنامه ریزی و توسعه برنامه یادگیری است، تایید کرد. منابع لازم ¬ (فکری، سواد آموزی، حمایت مالی و حرفه ای در ارتباط با زیرساخت های سازمانی که به خوبی طراحی شده اند) برای اطمینان از ارائه موفقیت آمیز دوره های ما اعمال شده اند. از طریق تضمین کیفیت داخلی و خارجی، ما می توانیم به طور منظم مأموریت و اهداف موسسه را ارزیابی و بررسی کنیم.

مفهوم یادگیری مداوم بخشی جدایی ناپذیر از مأموریت است. هدف ما این است که فارغ التحصیلان را قادر به کار در مد صنعت در حال تغییر در صنعت محلی و بین المللی از طریق مشاهده، کشف، یادگیری مداوم، خود ارزیابی و خود بازتاب. با توسعه این مهارت ها، فارغ التحصیلان امیدوارند بتوانند طرح های پیشرفته خود را درک کنند و آنها را به صنعت و مصرف کنندگان تحویل دهند.

این موسسه علاوه بر تلاش برای ایجاد یک کالیبر از طراح که آماده ورود به صنعت مد با مهارت و اعتماد به نفس در موضوع است. با ارائه فرصتی برای یادگیرندگان برای توسعه مهارت های عملی، حرفه ای، خلاقانه و تجاری، برنامه ما امیدوار به تولید فارغ التحصیلانی باشد که بتوانند به طور موثر در صنعت کار کنند و به عنوان طراحان مد در آینده چشم پوشند.

آموزش و یادگیری استراتژی

از اواسط دهه 90، Elizabeth Galloway Academy Of Fashion طراحی Elizabeth Galloway Academy Of Fashion ، افرادی را که می خواهند وارد صنعت مد یا کارآفرینان Elizabeth Galloway Academy Of Fashion طراحی شوند، آموزش می دهند. تجربه عملی نقش مهمی در برنامه های ما دارد، زیرا تضمین می کند که دانش آموزان به دانش خاص صنعت * دست پیدا کنند. علاوه بر این، تاکید بر بازتاب نظری باعث ایجاد بینش و درک می شود، که به تسهیل کنندگان اجازه می دهد تا استراتژی های تدریس خود را براساس آن تنظیم کنند.

اخیرا، موسسه تمرکز خود را بر توسعه اعتماد به نفس فراگیران دانش آموزان متمرکز کرده است تا آنها بتوانند با مداوای مد مورد نیاز، به سرعت مدنظر قرار گیرند. به منظور حمایت از این روش جدید کار، ما منابع اضافی مانند کتابخانه ای با دسترسی به اینترنت و استفاده از شبکه جهانی سبک ارزشمند (WGSN) و نیز کتابدار تمام وقت که پشتیبانی تحقیق را ارائه می دهد، آورده ایم. همزمان، هیات کارکنان افزایش یافته است و اعضای هیات علمی تشویق شده اند تا مطالعات خود را ادامه دهند.

استراتژی تدریس و یادگیری ما بر این باور است که آموزش و یادگیری باید متقابل باشد. تسهیلکنندگان قصد ارائه آموزش و یادگیری را دارند که مرتبط و اکتشافی هستند. یادگیرندگان به یک مهارت عملی آموزش داده می شوند، سپس آنها را به نحوی که چرا، چگونه، زمان و کجا برای آن اعمال می شود هدایت می کنند. به منظور رسیدن به یک نتیجه خاص، دانش آموزان از طریق یک مختصر، کار یا سوال به چالش کشیده می شوند. سپس آنها را ملزم می کنند که چالش را از طریق راهنمای خود، اکتشاف و راهنمایی از طرف تسهیلگر تکمیل کنند. وظایف برای ترویج یادگیری خلاق طراحی شده، مهارت های قابل حمل را تشویق می کنند و گزینه های آگاهانه و مناسب را تأیید می کنند. ارزیابی نتایج از طریق ارزیابی و خود بازتاب کمک می کند تا در آماده سازی کلی برای کار در صنعت کمک کند.

تجربه صنعت نقش مهمی در تضمین اینکه آموزش در خلاء اتفاق نمی افتد. اجزای نظری، عملی و مولفه های تجربی نقش های متفاوتی را در استراتژی آموزش و یادگیری ما ایفا می کنند.

* Ginns et al (همانطور که در Norton 2009 اشاره شد) گزارش می دهند که تجربه عملی نقش مهمی در یادگیری و تدریس دارد، اما کافی نیست، زیرا در نتیجه تنها اول (و پایه) سطح در Blooms به رسمیت شناختن طبقه بندی یادگیری - دانش . وینکلر (همانطور که در نورتون در سال 2009 ذکر شده) با Ginns و همکاران (همانطور که در نورتون در سال 2009 ذکر شده) با اهمیت تفکر نظری در ایجاد بینش و فهم همراه است، که به تسهیل کنندگان اجازه می دهد تا در تدریس خود، و استراتژی های یادگیری و دانش آموزان برای ادغام دانش. این همچنین توسط Oblinger و Rush (1997) اهمیت دارد، زیرا آنها گزارش می دهند که با تغییر جامعه و اقتصادهای مهم، اطمینان از این است که آموزش عالی برای پاسخگویی به این نیازها و چالش های جدید مطرح شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

دیپلم در مد طراحی تمام جنبه های مورد نیاز برای برآورده ساختن نیازهای روزافزون و پیشرفته تکنولوژیکی تمرین خلاق را در زمینه طراحی مد و صنعت پوشش می دهد. همچنین تمام فعالیت ... [+]

DIPLOMA IN DESIGN OF FASHIONهدف

دیپلم در مد طراحی تمام جنبه های مورد نیاز برای برآورده ساختن نیازهای روزافزون و پیشرفته تکنولوژیکی تمرین خلاق را در زمینه طراحی مد و صنعت پوشش می دهد. همچنین تمام فعالیت های روزانه و مهارت های مورد نیاز طراح مد لباس را پوشش می دهد. دانش آموزان آموزش دیده و در معرض نقش و فرصت های شغلی در فعالیت های مد طراحی، پارچه، ویرایش / روزنامه نگاری، یک ظاهر طراحی شده، خرده فروشی مد و صنعت پوشاک است.... [-]

آفریقای جنوبی کیپ تاون
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دانشنامه تحصیلات تکمیلی

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

ما متوجه شده ایم که دانش آموزان برای آموزش و تربیت آنها با یک سال تخصص، به مدت طولانی در معرض محیط کار قرار دارند، مفید بوده است. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا ب ... [+]

دیپلم پیشرفته در مد (سال، نیمه وقت)

ما متوجه شده ایم که دانش آموزان برای آموزش و تربیت آنها با یک سال تخصص، به مدت طولانی در معرض محیط کار قرار دارند، مفید بوده است. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا به بهتر شدن چالش هایی که در صنعت مدرن مدرن پیچیده ارائه شده، پاسخ دهند در طول این یک سال تمام و یا دو سال برنامه نیمه وقت، دانش آموزان درک عمیق تر از کل زنجیره ارزش را توسعه می دهند و تجربه صنعت را در یک زمینه تخصصی خاص که آیا آن پوشاک، طراحی لوازم جانبی و یا هر زمینه تخصصی دیگر در مد .... [-]

آفریقای جنوبی کیپ تاون
فوریه 2020
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

مقدمه دوره ی طراحی مدرک الیزابت گلوی یك هدف دوگانه دارد. اولا، این ممکن است به عنوان مقدمه ای بر دیپلم کامل سه ساله در طراحی مد عمل کند. این برنامه کاندیداها را قادر می س ... [+]

مقدمه ای بر طراحی مد (بنیاد، پاره وقت)

مقدمه دوره ی طراحی مدرک الیزابت گلوی یك هدف دوگانه دارد. اولا، این ممکن است به عنوان مقدمه ای بر دیپلم کامل سه ساله در طراحی مد عمل کند. این برنامه کاندیداها را قادر می سازد تا از تکنیک های طراحی مد با کشیدن مهارت های فراتر از سطح پایه به سطح مورد نیاز برای پذیرش در برنامه تمام وقت، کاوش تکنیک های طراحی مد را شروع کنند. ثانیا، پس از موفقیت آمیز بودن دوره های مقدماتی در طراحی مد، کاندیدانی که می خواهند به لحاظ اقتصادی توانمند و خودکفا باشند، مهارت هایی را برای کمک به آنها در تلاش های خود ایجاد خواهند کرد.... [-]

آفریقای جنوبی کیپ تاون
فوریه 2020
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
26 Techno Road, Techno Park, Stellenbosch
7600 کیپ تاون, کیپ غربی, آفریقای جنوبی