Good Hope Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در Good Hope Studies ، شما می توانید انگلیسی را با پیوستن به یکی از دوره های زبان انگلیسی ما، یا در مدرسه زبان ما در مرکز شهر پر جنب و جوش کیپ تاون و یا در منطقه پرجمعیت، مسکونی منطقه Newlands، مطالعه کنید.

در مدرسه انگلیسی ما در کیپ تاون، ما دوره های عمومی انگلیسی، دوره های آمادگی امتحان برای کمبریج، IELTS و TOEFL، انگلیسی برای درس های کار و خصوصی ارائه می دهیم.

داوطلب شدن در کیپ تاون، آفریقای جنوبی و نامیبیا

ما همچنین برنامه داوطلبانه خودمان را اجرا می کنیم. بین پروژه های اجتماعی، پروژه های حفاظت، پروژه های پزشکی و اقامت در مزرعه را انتخاب کنید. ما پروژه های داوطلبانه در کیپ تاون و اطراف آن در سایر نقاط آفریقای جنوبی و در نامیبیا داریم.

دوره های آموزشی معلم در کیپ تاون

برای معلمان زبان انگلیسی، ما دوره محبوب CELTA در کیپ تاون را ارائه می دهیم. مدرک CELTA توسط ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج، بخشی از دانشگاه کمبریج اهدا می شود.

مطالعه انگلیسی در آفریقای جنوبی با Good Hope Studies . یا داوطلب شدن در یکی از پروژه های داوطلبانه ما در آفریقای جنوبی و نامیبیا.

بیانیه مأموریت

Good Hope Studies امیدوارانه مشتریان بین المللی را با یک تجربه فراگیر زبان در بالاترین کیفیت با استانداردهای بین المللی شناخته می شود. از طریق مراقبت شخصی و توجه به جزئیات، ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که هر دانش آموزی که از طریق Good Hope Studies است با توانایی بهبود یافته در ارتباط با زبان انگلیسی و تجربه ی فراموش نشدنی آفریقای جنوبی، برگردد.

Good Hope Studies امیدوارانه کارکنان خود را با یک محیط امن و دوستانه فراهم می کند که در آن می توانند به طور حرفه ای توسعه یابند. هر عضو کارگر به عنوان بخشی از تیم Good Hope Studies ارزشمند است و سهم آنها در توسعه بیشتر Good Hope Studies انتظار می رود و قدردانی می شود.

Good Hope Studies امیدوارانه خود را در پیشبرد توسعه شهر کیپ تاون به عنوان مرکز بین المللی شناخته شده برای تدریس زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی قرار می دهد. در این راستا، هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که کیپ تاون نقش مهمی در جامعه بین المللی EFL ایفا می کند و در نتیجه به صنایع EFL در سراسر جهان کمک می کند.

مکان ها

کیپ تاون

Good Hope Studies - City Centre

Address
City Centre Campus,
5 St. Georges Mall

8001 کیپ تاون, کیپ غربی, آفریقای جنوبی
تلفن
+27 21 425 5403