Regent Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Regent Business School (RBS) برای برآورده ساختن تقاضای افزایش آموزش مدیریت در جنوب آفریقا تاسیس شد. RBS به عنوان یک موسسه آموزش عالی خصوصی توسط وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی (DHET) در آفریقای جنوبی ثبت شده است. علاوه بر این، شورای آموزش عالی (CHE) برنامه های RBS را که شامل مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) است، تأیید کرده است. RBS همچنین دارای مدارک مختلف دیگری از موسسات مختلف است. RBS طیف وسیعی از برنامه های معتبر را از گواهینامه های بالاتر به مدارک تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. فاصله RBS و برنامه های یادگیری پشتیبانی شده، یک مدارک تحصیلی حرفه ای را فراهم می کنند که دانشآموزان کارآموزی را برای کسب موفقیت در محیط کاری بسیار رقابتی و جهانی در اختیار دانش آموختگان قرار می دهد. RBS از نیاز به برنامه های خود برای بازنویسی تجارت بین الملل استفاده می کند. مواد مطالعه و پشتیبانی شامل شبیه سازی نمونه موردی از شرایط واقعی کسب و کار است که به طور خاص طراحی شده تا منعکس کننده پیشرفت های پیشرفته در شرایط کاری و تاثیر آنها در عملکردهای تجاری باشد.

RBS به شدت متعهد به توسعه مهارت های تجاری و کارآفرینی در جنوب آفریقا است و در عین حال اطمینان دادن به دانش آموزان ما در زمینه محیط رقابتی به سرعت در حال تغییر است.

چرا Regent Business School (RBS) را انتخاب کنید

RBS مجموعه ای از برنامه هایی را طراحی کرده است تا افراد و سازمان ها را با صلاحیت های مدیریتی و مهارت های ضروری برای ایجاد و حفظ مزایای رقابتی در یک محیط تجاری که در حال تغییر و پیچیده است، فراهم کند. تخصص RBS از طریق تحقیقات و توسعه مستمر در ارائه طیف وسیعی از برنامه های آموزش و پرورش محلی و بین المللی انجام شده است.

به عنوان یک برنامه آموزشی تخصصی و آموزشی برای برنامه های یادگیری مربوط به مدیریت، RBS دارای ظرفیت، سیستم ها و منابع برای ارائه دوره ها با انعطاف پذیری در محل، خارج از محل و همچنین آموزش و یادگیری مبتنی بر وب است. به خوبی شناخته شده است که شرکت های موفق تلاش های عمدی برای اطمینان از اینکه آموزش کارکنان تولید و زمان کسب و کار را تحت تاثیر قرار نمی دهد. RBS ارائه دوره هایی را که انعطاف پذیر هستند و توسط طیف وسیعی از امکانات پشتیبانی پشتیبانی می شوند، از جمله پشتیبانی تلفنی، سخنرانی های فوری، پشتیبانی آنلاین و وب و کلاس های مجازی. این سازمان ها را در خط مقدم رقابت قرار می دهد و کارکنان خود را آموزش می دهد و ارتقا می دهد در حالی که هنوز هم بهره وری مطلوب را حفظ می کند.

مکان ها

دوربان

Regent Business School, Kwazulu Natal

Address
35 Samora Machel (Aliwal Street)
4001 دوربان, KwaZulu-Natal, آفریقای جنوبی
تلفن
(+27-31) 304-4626

ژوهانسبورگ

Regent Business School, Johannesburg

Address
Sunnyside Park,13 Frost Avenue
2092 ژوهانسبورگ, گوتنگ, آفریقای جنوبی
تلفن
(+27-11) 482-1404