توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هدف ما

برای ایجاد یک محیط عالی که رشد هر دانش آموز را به پتانسیل کامل خود، در عملکرد ورزشی، آموزش، توسعه فردی و در آماده سازی زندگی، تشویق می کند.

به عنوان بخشی از توسعه استعداد. برای آموزش و تولید قهرمان. برای توسعه رهبران و مشارکت کنندگان مثبت در جامعه.

مربیگری فلسفه

در TGSE فلسفه مربیگری ما بر اساس رفتار هر بازیکن به عنوان یک فرد با ویژگی های و ویژگی های منحصر به فرد است. ما ابتدا مهارت ها را آموزش می دهیم در حالی که هدایت بازیکن را برای پیدا کردن مسیر بهینه خود را به تسلط. در حالی که ما به استفاده از اصول اولیه اعتقاد داریم، از طیف گسترده ای از روش های سنتی و ابتکاری برای دستیابی به بهترین گلف برای بازیکنان ما استفاده می کنیم. ما همچنان از هر یک از بازیکنان ما یاد می گیریم و به تمام راه های بهبود و یادگیری باز می گردد. گلف حرفه ای به مراتب بیشتر از استعداد و تکنیک است، و ما در TGSE قصد داریم در خط مقدم تکامل مربیگری گلف باقی بمانیم. "

فلسفه آموزش

فلسفه آموزش TGSE در اطراف آموزش مهارت های اصلی مهارت مورد نیاز برای تسلط است. ما معتقدیم که با توجه به نگرش درست یادگیری، اخلاق کار، راهنمایی و محیط یادگیری، می توان هر مهارت را آموزش داد. آموزش متمرکز بر مهارت ها به قلب نیازهای هر بازیکن می رسد و عملکرد را در مقابل زیبایی شناسی قرار می دهد و اطمینان را فراهم می کند.

ما همچنین از اصول Development Player Long Term پیروی می کنیم، جوانان را با شیوه های مختلف در هر مرحله از توسعه، آموزش می دهیم.

ما آموزش جامع در همه زمینه های زیر ارائه می دهیم؛

  • آموزش مهارت ها
  • تکنیک
  • تناسب اندام گلف
  • تهویه ذهنی
  • استراتژی دوره

عوامل دیگر که ما ارزیابی می کنیم عبارتند از:

  • تجهیزات
  • سبک زندگی
  • تغذیه
  • آماده سازی مسابقات
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

The Golf School of Excellence

بازی و مطالعه گلف در هوا در تمام طول سال از آفریقای جنوبی است. ... [+]

بررسی اجمالی

آیا شما از شرکت کالج گلف رؤیایید؟ اگر شما علاقمند به گلف هستید و می خواهید حرفه ای را از بازی دوست داشته باشید، این دوره 3 ساله / گلف برای شما مناسب است.

دریافت آموزش کارآیی نخبگان برای آماده سازی شما برای حرفه ای بازی.مطالعه مسائل مربوط به گلف ویژه PGA برای آماده شدن و واجد شرایط بودن برای حرفه ای در گلف.تجربه کسب و کار صنعت، از جمله شانس 8 هفته مربیگری در ایالات متحده را به دست آورید.وضعیت آماتور خود را در طول تحصیلات خود حفظ کنید تا بتوانید در مدار آماتور رقابت کنید، نمایندگی از استان یا حتی کشور خود را نشان دهید.تقریبا 25 درصد از دانشجویان ما دانشجویان خارجی هستند.برنامه مربیگری... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی