The Private Hotel School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به مدرسه هتل خصوصی خوش آمدید

بر اساس در محیط های زیبا از شهر از Stellenbosch، شراب مقصد برتر گردشگری آفریقای جنوبی، و سرمایه آشپزی کشور، هتل مدرسه خصوصی که در آن رویاها به حقیقت می پیوندند مهمان نوازی. هتل مدرسه خصوصی با تیم مجرب خود از حرفه ای، آموزش ملی و دوره های معتبر بین المللی، یکی از بیشتر از مدارس هتل در آفریقای جنوبی به دنبال دارد و به شما کمک خواهد آرزوهای خود را از حرفه ای متوجه در جهان تحریک از مهمان نوازی. برنامه درسی ما ترکیبی از آموزش لبه مهمان نوازی ابتکاری و پیشرو با آموزش عملی صدا و دانش صنعت مهمان نوازی. این اجازه می دهد تا ما را به ارائه رهبران صنعت مهمان نوازی فردا با آموزش دست، مهارت های آگاهی آموزشی و فرهنگی لازم برای موفقیت در اقتصاد جهانی رقابتی امروز. در همان زمان ما نیز با هدف ترویج حسن نیت بین المللی و دوستی است. در مدرسه مهمان نوازی ما دانش آموزان ما آموزش دیده به کارشناسی کارشناسی ارشد مهارت های کمیاب و حرفه ای، به دست آوردن سطح بالایی از دانش تخصصی برای پیشرفت لازم در محیط مهمان نوازی. شرایط ما با AHA-IHMS معتبر و اجازه می دهد تا دانش آموزان ما به تکمیل سال 3 اختیاری خود را در ایالات متحده است.

چه باعث می شود ما متفاوت و ما مجموعه جدا از هر آکادمی مهمان نوازی دیگر؟

به عنوان یک موسسه آموزش عالی خصوصی و ثبت به ارائه مطالعات هتل زیر است: 1- TPHS با وزارت آموزش عالی و آموزش ثبت نام (2010 / HE007 / 005 شماره ثبت):

  • گواهی عالی در مدیریت مهمان نوازی،
  • گواهی پیشرفته در مدیریت مهمان نوازی و
  • دیپلم پیشرفته در آموزش و پرورش مهمان نوازی.

2- ما تنها مدرسه آفریقای جنوبی ارائه دیپلم پیشرفته در آموزش و پرورش مهمان نوازی.

3- ما اعضای افتخار از انجمن های پیشرو در آفریقای جنوبی مانند Fedhasa (فدرال انجمن مهمان نوازی از آفریقای جنوبی)، انجمن ارائه دهندگان خصوصی آموزش و پرورش، آموزش و توسعه (APPETD) و انجمن آفریقایی سرآشپزان جنوبی (SACA) می باشد.

4- هتل مدرسه های خصوصی است که مهمان نوازی مشهور بین المللی و مورد احترام آمریکایی Academy- هتل بین المللی مدیریت دانشکده ها مدیریت (AHA-IHMS) معتبر است. مدارس IHMS به ارائه پاسخ های نوآورانه به نیاز صنعت مهمان نوازی برای رهبران اختصاص یافته است.

5- هتل مدرسه خصوصی یک مرکز ثبت و راجستر شده برای مشهور بین المللی شهر و اصناف گروه است.

6- ما یک توافقنامه همکاری با دانشگاه متمایز بین المللی Stellenbosch از.

7- مدیر هتل مدرسه خصوصی مشورتی عضو هیئت مدیره از AHA-IHMS (مدیریت مهمان نوازی مدارس بین المللی) است.

8- ما یک عضو انجمن رستوران ملی ایالات متحده آمریکا (NRA).

9- ما یک عضو از Stellenbosch گردشگری.

10- TPHS در هیئت مدیره از EUROCHRIE، فدراسیون رسمی برای اروپا و آفریقا، شورای بین المللی گردشگری و مربیان مهمان نوازی می کند.

به عنوان یک دانشجوی در هتل مدرسه خصوصی شما مهارت های کمیاب حرفه ای کارشناسی ارشد و به دست آوردن سطح بالایی از دانش تخصصی برای پیشرفت لازم در صنعت مهمان نوازی. اگر شما علاقه مند به کار در مهمان نوازی و یا آشپزی زمینه هستند، ما می خواهم به گسترش دعوت نامه شخصی به شما و خانواده خود را به بازدید از محوطه دانشگاه ما و به تجربه تفاوت شخصی هتل مدرسه.

مکان ها

استلنبوس

The Private Hotel School

Address
The Private Hotel School
33 Stellenbosch
Vlottenburg Road
Vlottenburg
7604

استلنبوس, کیپ غربی, آفریقای جنوبی
تلفن
+27 21 881 3792