Read the Official Description

پر جنب و جوش، چند فرهنگی و پویا، دانشگاه ژوهانسبورگ (UJ) سهام سرعت و انرژی جهان وطنی ژوهانسبورگ، شهرستان که نام آن را حمل. با افتخار نیرو گرفته آفریقای جنوبی، دانشگاه زنده به ریشه های آفریقایی خود را، و به خوبی آماده برای نقش آن در تحقق پتانسیل که آموزش عالی نگه می دارد برای توسعه این قاره است.

داستان موفقیت فوق العاده از دانشگاه یکی است که منتقدان را شگفت زده کرد و بیش از شکاکان به دست آورد. بودن یک موسسه است که خود را در تعالی در دسترس خود می بالد، تنها پس از 11 سال UJ خود را به عنوان یک موسسه تعالی جهانی و قد و قامت در سطح جهانی ایجاد کرده است.

در آن پنج سال اول از وجود، UJ خروجی پژوهش معتبر آن دو برابر شده و تعداد آن از برجسته صندلی تحقیقات آفریقای جنوبی از هیچ به هفت افزایش یافته است. این دستاورد قابل توجه و جلوتر از هدف تعیین شده برای 2015 رسیده بود. نتیجه تحقیقات سال 2010 نتیجه تمایل UJ بود، در طول دوره اولیه، برای ایجاد UJ به عنوان یک دانشگاه به طور کامل تحقیق متمرکز شده است.

UJ اولین و تنها دانشگاه آفریقایی بستری کنسرسیوم بسیار مورد احترام 28 دانشگاه تحقیقات فشرده در جهان است، یونیورسیتاس 21 - به معنای تایید مهمی از قد رو به رشد بین المللی UJ.

UJ دارای کلاس جهانی، برنامه های دانشگاهی شناخته شده بین المللی بر اساس برنامه های درسی اطلاع تحولات برش لبه در هر دو مقطع کارشناسی و آموزش و پرورش کارشناسی ارشد. برنامه UJ است، در عرض نه قوه خود، طراحی شده برای آماده سازی دانش آموزان برای دنیای کار و شهروندی جهانی. این دانشگاه دارای چهار دانشگاه، یعنی پردیس اوکلند پارک بانتینگ ROAD؛ پردیس اوکلند پارک Kingsway در؛ پردیس Doornfontein؛ و پردیس سووتو.

بر اساس انتخاب از دانش آموزان نارنجی فرش سال اول UJ است - کسانی که با APS نمره برابر و بیشتر از 40 امتیاز - برنامه های شاخص این عبارتند از: حسابداری؛ برق و الکترونیک / مکانیک / عمران / مهندسی معدن؛ LLB / قانون BA / قانون بدون Bcom؛ / ریاضی کاربردی ریاضی؛ IT / علوم کامپیوتر؛ فیزیولوژی انسان؛ بینایی سنجی؛ امور مالی؛ روانشناسی؛ و معلم آموزش و پرورش.

به منظور ایجاد آموزش، پژوهش و نوآوری اهداف UJ یک واقعیت، UJ است، در هشت سال گذشته، سرمایه گذاری در بیش از R2 میلیارد به ارتقا و گسترش امکانات زندگی و یادگیری در تمام دانشگاه ها و به ایجاد یک امن و امن، آموزش در سطح جهانی و محیط زیست تحقیق و پژوهش برای هر دو کارکنان و دانش آموزان است.

UJ همچنین دستگاه های دستی (یک تبلت یا لپ تاپ) را به کلاس های درس سال اول در سال 2014 معرفی شده است، در تلاش برای اتصال این ذهن جوان با جهان از E-دانش است که آنها در حال رشد به، و برای تبدیل توانایی خود را برای کمک و به رقابت بپردازند.

میزان موفقیت فارغ التحصیل UJ در حال حاضر در 83،4 درصد است و به طور کلی خروجی فارغ التحصیل سالانه در بیش از 11،400 دانش آموزان است. تجربه برنامه دانشگاه سال اول (FYE)، ابتکار عمل را ارائه تقویت مهارت های تحصیلی با لهجه در دانش آموزان نظارت دانشجویان، یکی از برنامه های پشتیبانی که کمک به کاهش انتقال مدرسه به دانشگاه است. تقریبا 1300 دانش آموز آموزگار، انتخاب شده از سطح سوم و سال، به عنوان یک رابط بین دانش آموزان و کارکنان آموزش عمل می کنند. UJ همچنین مشاوران تحصیلی در خوابگاه دانشگاه معرفی و خارج از دانشگاه امکانات محل اقامت تایید شده است. تحت برنامه برتری علمی UJ است، 250 مشاوران دانشجویی خدمت 2000 دانش آموزان سال اول در 25 خوابگاه.

قابل توجه، بیش از حد، این است که UJ، با بیش از 49،500 دانش آموزان؛ 2300 دانشجویان بین المللی؛ 6700 فوق لیسانس و هیات علمی مشهور، یک موسسه با نرخ فارغ التحصیلی قابل تحسین است. UJ خانه را به 133 محققان امتیاز، شش نفر از آنها A-امتیاز است و دارای هفت صندلی بنیاد تحقیقات ملی. علاوه بر این، آن را به تولید بیشترین تعداد حسابداران سیاه و سفید از همه دانشگاه های مسکونی معتبر در کشور است.

در حالی که UJ دنبال تعالی جهانی و قد و قامت، دانشگاه پیش بینی بودن در سراسر کشور به شیوه ای که تنها UJ می توانید پاسخگو. در این راستا، در میان شش دانشگاه های پیشرو در آفریقای جنوبی، تنها UJ موفقیت فراهم می کند دسترسی به تقریبا 2000 دانش آموزان سال اول که از فقیرترین جوامع آمده، ارائه آنها را، که در آن مورد نیاز است، با بالا تا بودجه NSFAS، خزانه داری و دو وعده های غذایی سالم در روز .

در ده سال آینده، UJ شش اهداف استراتژیک، یعنی تعیین کرده است:

تعالی جهانی در تحقیق و نوآوری.
تعالی جهانی در آموزش و یادگیری.
مناسب مشخصات بین المللی برای جهانی تعالی و قد و قامت.
تجربه برجسته دانشجو.
فعال جهانی مدیریت اعتبار، و
این نهاد و مردم جا برای جهانی تعالی و قد و قامت.

چشم انداز

یک دانشگاه بین المللی از انتخاب، لنگر در آفریقا، به صورت پویا شکل دادن به آینده.

ماموریت

الهام بخش جامعه خود را برای تبدیل و خدمت به بشریت از طریق نوآوری و پیگیری مشترک از دانش است.

ارزش

خیال پردازی گفتگو بازسازی بنیان اخلاقی

شکل دادن به آینده

فکر مستقل
در حال توسعه یک هویت جهان وطنی
برگزاری نمایشگاه جاه طلبی و درایو
اتخاذ روش های کارآفرینی

یادگیری با هم از تنوع ما

تصمیم گیری عاقلانه جمعی

درگیر شدن معنی داری با یکدیگر
نمایش احترام متقابل
پیشرو consultatively

توسعه پایدار از طریق کمک خلاق

Introspecting برای تجدید

نوآوری در جهت منافع مشترک
ساخت تغییر مثبت
در استفاده از فرصت نادیده گرفته

میاندوختید آزادی علمی

به دنبال تعادل در دستیابی به دانش

رویارویی با چالش را با شجاعت و اعتماد به کسب درآمد
اقدام مسئولانه توسط عادلانه، سازگار و شفاف بودن
مشارکت در کمک به جامعه (اوبونتو) *
  • اوبونتو ظرفیت برای بیان محبت، عدالت، عمل متقابل، کرامت، هماهنگی و بشریت در منافع ایجاد، حفظ و تقویت جامعه است. اوبونتو به ما بین ارتباط، انسانیت مشترک ما و مسئولیت هر که از ارتباط ما جریان صحبت می کند.
Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دانشنامه

University of Johannesburg

... [+]

رفتار و نمایش دانش و استفاده از پروژه و مدیریت زنجیره تامین اصول، کیفیت و بهبود بهره وری. [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

دانش آموزانی که این صلاحیت به دست آمده صالح برای حمایت از سرپرستان، مدیران و نقشه برداران مقدار خواهد بود. ... [+]

دیپلم ملی در زمینه مورد نظر از مطالعه خواهد شد به نامزدها پس از اتمام موفقیت آمیز تمام نیازهای یادگیری نظری و تجربی تعلق می گیرد.

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

گزارش نوشته ... [+]

گزارش نوشته [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

... [+]

موضوع توصیه می شود: طراحی فنی. دانش آموزانی که برنامه های دسترسی مناسب گذشت ممکن است از حداقل مورد نیاز معاف هستند. [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

... [+]

نتایج خروج از سطح: دانش آموز مقدماتی قادر خواهید بود به:

دانش آموزانی که برنامه های دسترسی مناسب گذشت ممکن است از حداقل مورد نیاز معاف هستند. [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

... [+]

برنامه ریزی و اجرای تولید محصولات مورد نیاز است. استفاده از آن در استفاده از روش های مهندسی، مهارت ها و ابزار. دانش آموزانی که برنامه های دسترسی مناسب گذشت ممکن است از حداقل مورد نیاز معاف هستند.

دیپلم ملی در زمینه مورد نظر از مطالعه خواهد شد به نامزدها پس از اتمام موفقیت آمیز تمام نیازهای یادگیری نظری و تجربی تعلق می گیرد.

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

برقراری ارتباط، توسعه، نگهداری و پیاده سازی سیستم های نرم افزار است. توسعه، اجرا و نگهداری سیستم های سخت افزاری در محاسبات محیط زیست. پیاده سازی و نگهداری سخت افز ... [+]

برقراری ارتباط، توسعه، نگهداری و پیاده سازی سیستم های نرم افزار است. توسعه، اجرا و نگهداری سیستم های سخت افزاری در محاسبات محیط زیست. پیاده سازی و نگهداری سخت افزار شبکه و سیستم عامل. توصیف و اجرای اصول نظری حمایت از محاسبات محیط زیست پذیرش الزامات و معیارهای انتخاب

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

عواقب ... [+]

عواقب [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

... [+]

این مدرک برای تکنسین برنامه ریزی مشغول به کار در بخش های دولتی و غیر دولتی در نظر گرفته شده.

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

با تمدید شده General دیپلم ملی شما می توانید فرصت مدیریت در صنایع مختلف در سطح اول و / یا وسط مدیریت، مدیر آموزش، مدیر توسعه منابع انسانی، روابط استخدام مدیر، محصولات مدی ... [+]

فرصت های مدیریت در صنایع مختلف در سطح مدیریت اولین و / یا وسط، آموزش مدیر، مدیر توسعه منابع انسانی، روابط استخدام مدیر، مدیر توسعه محصولات، مدیر شعبه، مدیر کل، تغییر تسهیل، مشاور مدیریت، کارآفرینی، کسب و کار نوآور

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 25 با ریاضیات و یا 28 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 6 (70٪ +)

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف واجد شرایط، توسعه دانش آموز است ... [+]

هدف از واجد شرایط، توسعه مهارت های کاربردی و شناختی دانش آموز در کسب، تفسیر، درک و استفاده از اطلاعات مدیریت و پشتیبانی تصمیم است. دانش آموز باید قادر به تجزیه و تحلیل و توضیح داده ها، اطلاعات و سیستم های شرکت و محیط زیست در زمینه یک شرکت و محیط کسب و کار آن باشد، و برای ارزیابی و تفسیر تاثیرات خارجی تصمیمات. دانش آموز همچنین باید بتواند بر تصمیمات و برنامه های مدیریتی خود و برنامه های کاربردی خود تاکید کند تا تاثیر آن را در متن کلی از عملکرد های مدیریت تخصصی در صنعت، به منظور یادگیری آنها در محیط کسب و کار خود، و درک پیشرفت ها و مداخلات آنها می تواند در محیط کار خود تاثیر بگذارد.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

دانش آموزانی که دیپلم در روابط عمومی و ارتباطات باید قادر به اجرای فعالیت های روابط عمومی تخصصی باشد. تولید رسانه های ارتباطی برای زمینه روابط عمومی؛ استفاده از نظریه برا ... [+]

دانش آموزانی که دیپلم / دیپلم تمدید در روابط عمومی و ارتباطات باید قادر به:

اجرای فعالیت های روابط عمومی و تخصصی. تولید رسانه های ارتباطی برای زمینه روابط عمومی است. استفاده از نظریه برای شکل دادن به چارچوب گسترده تر که در آن یک روابط عمومی توابع پزشک. دولت استفاده و ویژگی های رهبری به عنوان یک روابط عمومی حرفه ای است. برنامه درسی برای دیپلم در روابط عمومی و ارتباطات

هدف: هدف از این صلاحیت است به منظور توسعه در دانش آموز صلاحیت برای برنامه ریزی، اعمال می شود، پیاده سازی و ارزیابی روابط عمومی و شیوه های مدیریت ارتباطات در انواع کسب و کار و اجتماعی زمینه. ... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

دانش آموز به دست آوردن این مدرک را به مهارت در تجزیه و تحلیل و استفاده از اصول سیستم مد از تولید از طریق به مصرف به منظور متر خواسته های بازار EET نشان می دهد. ... [+]

دانش آموز به دست آوردن این مدرک را به مهارت در تجزیه و تحلیل و استفاده از اصول سیستم مد از تولید از طریق به مصرف به منظور متر خواسته های بازار EET نشان می دهد.

این برنامه ساخت یافته است به تولید نتایج نشان داد که توسط توانایی دانش آموزان به:

توسعه و اعمال یک استراتژی تولید که نشان دهنده تحقیقات بازار، توسعه طراحی، نام تجاری، بازاریابی، تجارت و توزیع طیف محصول که نیازهای بازار هدف مد شناخته شده است. درخواست نرم افزار نساجی پیشرفته، مهارت های دستی و تکنولوژی کامپیوتر (CAD / CAM) به فرآیندهای تولید یک طیف متنوعی از محصولات مد. توسعه بسته های فنی است که تجزیه و تحلیل، حل و برقراری ارتباط مشکلات مربوط به توسعه محصول فنی و بهبود کیفیت محصولات مد. درخواست کسب و کار، پرسنل و اصول مدیریت عملیات به منظور افزایش کیفیت، بهره وری و سودآوری های مرتبط با تولید مد. انجام تحقیقات پایه در یک منطقه تخصصی انتخاب شده از زنجیره تامین مد: توسعه محصول فنی؛ تکنولوژی نساجی و نرم افزار؛ تولید و کیفیت سیستم. بازاریابی و نام تجاری. مواد و محصول سپارش؛ و تصویب و مصرف اقلام مد. opportunaties حرفه ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از این دیپلم است که به ارائه دانش و مهارت های حسابداری برای اطمینان از شایستگی در انجام وظایف گزارش، توضیح خدمات مالیات و خدمات مدیریت مشاوره در سطح تکنسین حسابداری، ... [+]

هدف از این دیپلم است که به ارائه دانش و مهارت های حسابداری برای اطمینان از شایستگی در انجام وظایف گزارش، توضیح خدمات مالیات و خدمات مدیریت مشاوره در سطح تکنسین حسابداری، و برای تبدیل این دانش جاسازی شده عملا به یک برنامه نرم افزار حسابداری.

فرصتهای شغلی ممکن حسابداری تکنسین دفتردار حسابدار هزینه پذیرش مورد نیاز حداقل APS 20 با ریاضیات 22 با سواد ریاضی انگلیسی: 3 ریاضیات: 3 سواد ریاضی: 5 ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

این برنامه شامل دیپلم جواهرات و اشیای قیمتی تمرین که شامل جواهرات و اشیای قیمتی طراحی، نقاشی و تکنیک های ساخت. دیگر زمینه های کلیدی از مطالعه شامل جواهر شناسی، فناوری، مط ... [+]

دانشگاه ژوهانسبورگ (UJ) در شهر ژوهانسبورگ واقع شده است و یکی از مراکز جواهرات و اشیای قیمتی پویا از آفریقای جنوبی است. دولت از امکانات مدرن همراه با تخصص کارکنان سخنرانی می کند وزارت UJ جواهرات و اشیای قیمتی طراحی برتر تنظیم به مطالعه نسبت به یک حرفه ای در صنعت جواهرات و اشیای قیمتی است. هدف این اداره است به پرورش مهارت های گسترده ای را مرتبط با کارآفرینی جواهرات. دانش آموزان را تشویق به توسعه طیف وسیعی از شایستگی که آنها را قادر به رسیدن به پتانسیل کامل خلاق خود را.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

موفق دانشجویی عملیات مواد غذایی و آشامیدنی دانش مناسب، مهارت های فنی و شخصی در سطوح عملیاتی و نظارتی در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی در آفریقای جنوبی و یا بین المللی را داش ... [+]

موفق دانشجویی عملیات مواد غذایی و آشامیدنی دانش مناسب، مهارت های فنی و شخصی در سطوح عملیاتی و نظارتی در صنعت مواد غذایی و آشامیدنی در آفریقای جنوبی و یا بین المللی را داشته باشد.

مردم می توانند در مواد غذایی و آشامیدنی واحد، پذیرایی خصوصی و اجرایی، بازاریابی و تبلیغات، آموزش و یا در مناطق از مواد غذایی کار می کنند و نوشیدن در صنعت.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

WITN دیپلم کسب و کار فناوری اطلاعات، IT پزشکان ارائه راه حل برای مشکلات کسب و کار از طریق استفاده از فن آوری مبتنی بر کامپیوتر و تکنیک های. ... [+]

WITN دیپلم کسب و کار فناوری اطلاعات، IT پزشکان ارائه راه حل برای مشکلات کسب و کار از طریق استفاده از فن آوری مبتنی بر کامپیوتر و تکنیک های.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 6 (70٪ +)

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

گروه معماری ارائه می دهد دیپلم در معماری، که دارای اعتبار بی قید و شرط از حرفه معماری (SACAP) و انجمن مشترک المنافع معماری (CAA). ... [+]

حرفه ای معماری در شکل دادن به محیط زیست ساخته شده نقش دارند. تلاش های خود را در همه جا مشهود است، از ساخت و ساز ساده از یک پروژه مسکن کم هزینه به نصب پیچیده از آسمان خراش ها. حرفه ای معماری در طراحی، وضوح فن آوری و مدیریت پروژه های ساخت و ساز استفاده می شود.

گروه معماری ارائه می دهد دیپلم در معماری، که دارای اعتبار بی قید و شرط از حرفه معماری (SACAP) و انجمن مشترک المنافع معماری (CAA).

دیپلم معماری بروشور... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

با دیپلم / تمدید دیپلم ملی در تدارکات فارغ التحصیلان می تواند به عنوان مدیران خرید که با جنبه های خرید در حال اجرا یک کسب و کار معامله، به عنوان مدیران انبار و بیشتر کار ... [+]

با دیپلم / تمدید دیپلم ملی در تدارکات فارغ التحصیلان می تواند به عنوان مدیران خرید که با جنبه های خرید در حال اجرا یک کسب و کار معامله، به عنوان مدیران انبار و بیشتر کار می کنند.

شرایط پذیرش دیپلم ملی حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) تمدید شرایط پذیرش دیپلم ملی حداقل APS: 19 با ریاضیات و یا 21 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

با دیپلم ملی / تمدید ملی در مدیریت فارغ التحصیل می توانید به عنوان یک استاد راهنما، مدیر خط اول، ارشد / مدیر میانی، مدیر در محیط سازمانی، مدیریت کسب و کار خود، مدیر شعبه، ... [+]

با دیپلم ملی / تمدید ملی در مدیریت فارغ التحصیل می توانید به عنوان یک استاد راهنما، مدیر خط اول، ارشد / مدیر میانی، مدیر در محیط سازمانی، مدیریت کسب و کار خود، مدیر شعبه، مشاور کسب و کار کار

شرایط پذیرش دیپلم ملی حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) تمدید شرایط پذیرش دیپلم ملی حداقل APS: 19 با ریاضیات و یا 21 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

مدیران حمل و نقل با انواع نگرانی حمل و نقل مرتبط را در کسب و کار و یا شرکت و سازمانی رسیدگی کند. ... [+]

مدیران حمل و نقل با انواع نگرانی حمل و نقل مرتبط را در کسب و کار و یا شرکت و سازمانی رسیدگی کند.

شرایط پذیرش دیپلم ملی حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) تمدید شرایط پذیرش دیپلم ملی حداقل APS: 19 با ریاضیات و یا 21 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +)

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

با دیپلم / تمدید دیپلم ملی در منابع انسانی فارغ التحصیلان مدیریت می تواند به عنوان پزشکان مدیریت منابع انسانی برخورد با مسائل مربوط به کارکنان در سازمان کار می کنند. ... [+]

با دیپلم / تمدید دیپلم ملی در منابع انسانی فارغ التحصیلان مدیریت می تواند به عنوان پزشکان مدیریت منابع انسانی برخورد با مسائل مربوط به کارکنان در سازمان کار می کنند.

شرایط پذیرش دیپلم ملی حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) تمدید شرایط پذیرش دیپلم ملی حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

با دیپلم / تمدید دیپلم ملی در مدیریت کسب و کار کوچک شما می توانید به عنوان یک کارآفرین کار، شروع و اجرای کسب و کار خود را، یک مشاور کسب و کار، مدیریت یک کسب و کار / متوسط ... [+]

با دیپلم / تمدید دیپلم ملی در مدیریت کسب و کار کوچک شما می توانید به عنوان یک کارآفرین کار، شروع و اجرای کسب و کار خود را، یک مشاور کسب و کار، مدیریت یک کسب و کار / متوسط ​​کوچک، و یا کارآفرین اجتماعی.

شرایط پذیرش دیپلم ملی حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) تمدید شرایط پذیرش دیپلم ملی حداقل APS: 19 با ریاضیات و یا 21 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +) ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

برای حداقل لازم برای ورود به گواهی ارشد (تا سال 2008) و گواهی ارشد ملی (از سال 2009) به دانشکده مقررات EB3 مراجعه کنید. گواهی N4 با حداقل پاس 70 درصد در ریاضیات و علو ... [+]

برای حداقل لازم برای ورود به گواهی ارشد (تا سال 2008) و گواهی ارشد ملی (از سال 2009) به دانشکده مقررات EB3 مراجعه کنید. گواهی N4 با حداقل پاس 70 درصد در ریاضیات و علوم مهندسی، و یک پاس به دو زبان. دانش آموزانی که برنامه های دسترسی مناسب گذشت ممکن است از حداقل مورد نیاز معاف هستند. جایزه دیپلم [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف اصلی از دیپلم ملی آمار این است که توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در آمار نشان می دهد. ... [+]

پردیس DOORNFONTEIN

هدف اصلی از دیپلم ملی آمار این است که توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در آمار نشان می دهد. بنابراین این برنامه بر روی تجهیز دانش آموزان با در عمق و دانش تخصصی اصول کلی و مهارت های عملی قابل اجرا به صنعت آمار متمرکز مرکزی. به عنوان بخشی از مطالعه دیپلم، و در همکاری با نهادهای مربوطه در محل کار / بدن / سازمان، دانش آموزان نیز به جهان مربوط به کار به منظور به دست آوردن تجربه در استفاده از دانش به دست آورد و مهارت های عملی در زمینه محل کار قرار گرفته است. شهریه و تجربه کاری دانش آموزان موفق را قادر به دسترسی به تعدادی از فرصت های شغلی و اشتغال مربوط به تحلیلی تخصص خود.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

بازاریابان تعیین نیازهای مصرف کنندگان و برآوردن نیازهای مصرف کننده. ... [+]

بازاریابان تعیین نیازهای مصرف کنندگان و برآوردن نیازهای مصرف کننده.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +)

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

تحقیقات زیست محیطی پزشکان بهداشت، شناسایی، ارزیابی و کنترل خطرات زیست محیطی امکان پذیر است. ... [+]

توجه: ثبت نام از دانشجویان جدید نمی خواهد برای مدرک دیپلم رخ می دهد اگر به تایید دریافت شده است برای ارائه کارشناسی بهداشت محیط در سال 2017.

حرفه ای

تحقیقات زیست محیطی پزشکان بهداشت، شناسایی، ارزیابی و کنترل خطرات زیست محیطی امکان پذیر است.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 23 زبان تدریس و یادگیری انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: پذیرفته نشد علوم فیزیکی: 4 (50٪ +) علوم زندگی: 4 (50٪ +) تم اضافی 1: 4 (50٪ +) تم اضافی 2: 4 (50٪ +) ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف اصلی از دیپلم ملی بیوتکنولوژی است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در بیوتکنولوژی نشان می دهد. ... [+]

پردیس DOORNFONTEIN

هدف اصلی از دیپلم ملی بیوتکنولوژی است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در بیوتکنولوژی نشان می دهد. بنابراین این برنامه بر روی تجهیز دانش آموزان با در عمق و دانش تخصصی اصول کلی و مهارت های عملی قابل اجرا به صنعت بیوتکنولوژی تمرکز مرکزی. به عنوان بخشی از مطالعه دیپلم، و در همکاری با نهادهای مربوطه در محل کار / بدن / سازمان، دانش آموزان نیز به جهان مربوط به کار به منظور به دست آوردن تجربه در استفاده از دانش به دست آورد و مهارت های عملی در زمینه محل کار قرار گرفته است. شهریه و تجربه کاری دانش آموزان موفق را قادر به دسترسی به تعدادی از فرصت های شغلی و اشتغال مربوط به تحلیلی تخصص خود.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف اصلی از دیپلم ملی بیوشیمی است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در بیوشیمی نشان می دهد. ... [+]

پردیس DOORNFONTEIN

هدف اصلی از دیپلم ملی بیوشیمی است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در بیوشیمی نشان می دهد. بنابراین این برنامه بر روی تجهیز دانش آموزان با در عمق و دانش تخصصی اصول کلی و مهارت های عملی قابل اجرا به صنعت بیوشیمی تمرکز مرکزی. به عنوان بخشی از مطالعه دیپلم، و در همکاری با نهادهای مربوطه در محل کار / بدن / سازمان، دانش آموزان نیز به جهان مربوط به کار به منظور به دست آوردن تجربه در استفاده از دانش به دست آورد و مهارت های عملی در زمینه محل کار قرار گرفته است. شهریه و تجربه کاری دانش آموزان موفق را قادر به دسترسی به تعدادی از فرصت های شغلی و اشتغال مربوط به تحلیلی تخصص خود.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف اصلی از دیپلم ملی صنایع غذایی است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در صنایع غذایی نشان می دهد. ... [+]

پردیس DOORNFONTEIN

هدف اصلی از دیپلم ملی صنایع غذایی است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در صنایع غذایی نشان می دهد. بنابراین این برنامه بر روی تجهیز دانش آموزان با در عمق و دانش تخصصی اصول کلی و مهارت های عملی قابل اجرا به صنعت صنایع غذایی متمرکز مرکزی. به عنوان بخشی از مطالعه دیپلم، و در همکاری با نهادهای مربوطه در محل کار / بدن / سازمان، دانش آموزان نیز به جهان مربوط به کار به منظور به دست آوردن تجربه در استفاده از دانش به دست آورد و مهارت های عملی در زمینه محل کار قرار گرفته است. شهریه و تجربه کاری دانش آموزان موفق را قادر به دسترسی به تعدادی از فرصت های شغلی و اشتغال مربوط به تحلیلی تخصص خود.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف اصلی از دیپلم ملی جانورشناسی است به منظور توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در جانورشناسی نشان می دهد. ... [+]

پردیس DOORNFONTEIN

هدف اصلی از دیپلم ملی جانورشناسی است به منظور توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در جانورشناسی نشان می دهد. بنابراین این برنامه بر روی تجهیز دانش آموزان با در عمق و دانش تخصصی اصول کلی و مهارت های عملی قابل اجرا به صنعت جانورشناسی تمرکز مرکزی. به عنوان بخشی از مطالعه دیپلم، و در همکاری با نهادهای مربوطه در محل کار / بدن / سازمان، دانش آموزان نیز به جهان مربوط به کار به منظور به دست آوردن تجربه در استفاده از دانش به دست آورد و مهارت های عملی در زمینه محل کار قرار گرفته است. شهریه و تجربه کاری دانش آموزان موفق را قادر به دسترسی به تعدادی از فرصت های شغلی و اشتغال مربوط به تحلیلی تخصص خود.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف اصلی از دیپلم ملی ریاضیات است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در ریاضیات نشان می دهد. ... [+]

پردیس DOORNFONTEIN

هدف اصلی از دیپلم ملی ریاضیات است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در ریاضیات نشان می دهد. بنابراین این برنامه بر روی تجهیز دانش آموزان با در عمق و دانش تخصصی اصول کلی و مهارت های عملی قابل اجرا به صنعت ریاضیات متمرکز مرکزی. به عنوان بخشی از مطالعه دیپلم، و در همکاری با نهادهای مربوطه در محل کار / بدن / سازمان، دانش آموزان نیز به جهان مربوط به کار به منظور به دست آوردن تجربه در استفاده از دانش به دست آورد و مهارت های عملی در زمینه محل کار قرار گرفته است. شهریه و تجربه کاری دانش آموزان موفق را قادر به دسترسی به تعدادی از فرصت های شغلی و اشتغال مربوط به تحلیلی تخصص خود.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

رویکرد آموزشی به کار است یادگیری از طریق تعامل فعال با مسائل و دانش آموزان از مسئولیت های مدنی خود آگاه به عنوان شهروندان در رابطه با علم، فناوری و جامعه. کارکنان در دان ... [+]

پردیس DOORNFONTEIN

هدف اصلی از دیپلم ملی شهروندی است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در شهروندی نشان می دهد. بنابراین این برنامه بر روی تجهیز دانش آموزان با در عمق و دانش تخصصی اصول کلی و مهارت های عملی قابل اجرا به صنعت علم تمرکز مرکزی. به عنوان بخشی از مطالعه دیپلم، و در همکاری با نهادهای مربوطه در محل کار / بدن / سازمان، دانش آموزان نیز به جهان مربوط به کار به منظور به دست آوردن تجربه در استفاده از دانش به دست آورد و مهارت های عملی در زمینه محل کار قرار گرفته است. شهریه و تجربه کاری دانش آموزان موفق را قادر به دسترسی به تعدادی از فرصت های شغلی و اشتغال مربوط به تحلیلی تخصص خود.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف اصلی از دیپلم ملی شیمی کاربردی است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز شیمی کاربردی نشان می دهد. ... [+]

پردیس DOORNFONTEIN

هدف اصلی از دیپلم ملی شیمی کاربردی است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز شیمی کاربردی نشان می دهد. بنابراین این برنامه بر روی تجهیز دانش آموزان با در عمق و دانش تخصصی اصول کلی و مهارت های عملی قابل اجرا به صنعت شیمی کاربردی متمرکز مرکزی. به عنوان بخشی از مطالعه دیپلم، و در همکاری با نهادهای مربوطه در محل کار / بدن / سازمان، دانش آموزان نیز به جهان مربوط به کار به منظور به دست آوردن تجربه در استفاده از دانش به دست آورد و مهارت های عملی در زمینه محل کار قرار گرفته است. شهریه و تجربه کاری دانش آموزان موفق را قادر به دسترسی به تعدادی از فرصت های شغلی و اشتغال مربوط به تحلیلی تخصص خود.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف اصلی از دیپلم ملی فیزیک است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در فیزیک نشان می دهد. ... [+]

پردیس DOORNFONTEIN

هدف اصلی از دیپلم ملی فیزیک است که به توسعه فارغ التحصیلان که می توانید دانش و مهارت های متمرکز در فیزیک نشان می دهد. بنابراین این برنامه بر روی تجهیز دانش آموزان با در عمق و دانش تخصصی اصول کلی و مهارت های عملی قابل اجرا به صنعت فیزیک تمرکز مرکزی. به عنوان بخشی از مطالعه دیپلم، و در همکاری با نهادهای مربوطه در محل کار / بدن / سازمان، دانش آموزان نیز به جهان مربوط به کار به منظور به دست آوردن تجربه در استفاده از دانش به دست آورد و مهارت های عملی در زمینه محل کار قرار گرفته است. شهریه و تجربه کاری دانش آموزان موفق را قادر به دسترسی به تعدادی از فرصت های شغلی و اشتغال مربوط به تحلیلی تخصص خود.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

... [+]

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

دیپلم ملی در مدیریت مهمان نوازی فارغ التحصیل با جنبه های عملیاتی و مدیریتی، که می تواند در تمام شرکت های بزرگ و کسب و کار کارآفرینی در صنعت مهمان نوازی اعمال آماده می شود ... [+]

دیپلم ملی در مدیریت مهمان نوازی فارغ التحصیل با جنبه های عملیاتی و مدیریتی، که می تواند در تمام شرکت های بزرگ و کسب و کار کارآفرینی در صنعت مهمان نوازی اعمال آماده می شود.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +)

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

ورزشی درس، امکانات مدیر، حرفه ای مربی، مربی تناسب اندام، بازاریاب ورزشی، مدیر حمایت از ورزش، مدیریت رویدادها و پژوهش بازاریاب پزشکان، شناسایی، ارزیابی و کنترل خطرات زیست ... [+]

حرفه ای

ورزشی درس، امکانات مدیر، حرفه ای مربی، مربی تناسب اندام، بازاریاب ورزشی، مدیر حمایت از ورزش، مدیریت رویدادها و پژوهش بازاریاب پزشکان، شناسایی، ارزیابی و کنترل خطرات زیست محیطی امکان پذیر است.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 18 ریاضیات و یا 19 با سواد ریاضی زبان تدریس و یادگیری انگلیسی: 3 (40٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 4 (50٪ +) تم اضافی 1: 3 (40٪ +) تم اضافی 2: 3 (40٪ +) تم اضافی 3: 3 (40٪ +) تم اضافی 4: 3 (40٪ +) ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

دیپلم ملی در مدیریت کسب و کار خرده فروشی شما آماده برای کار در صنعت خرده فروشی. ... [+]

دیپلم ملی در مدیریت کسب و کار خرده فروشی شما آماده برای کار در صنعت خرده فروشی.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +)

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

دیپلم ملی در مدیریت گردشگری آماده فارغ التحصیل با جنبه های عملیاتی و مدیریتی به کار در بخش های مختلف مختلف گردشگری مربوط می شود. ... [+]

دیپلم ملی در مدیریت گردشگری آماده فارغ التحصیل با جنبه های عملیاتی و مدیریتی به کار در بخش های مختلف مختلف گردشگری مربوط می شود.

پذیرش مورد نیاز حداقل APS: 22 با ریاضیات و یا 24 با سواد ریاضی انگلیسی: 4 (50٪ +) ریاضیات: 3 (40٪ +) سواد ریاضی: 5 (60٪ +)

نشست حداقل مورد نیاز دانشکده را برای یک برنامه خاص لزوما تضمین ورود به آن برنامه به عنوان معیارهای انتخاب خاص ممکن است استفاده شود و با توجه به محدودیت فضا.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

یادگیرنده واجد شرایط خواهد بود از لحاظ فنی در روند و نیروی انسانی مدیریت موثر و ایمن از تمام فعالیت های تولید معدن در مدیریت سطح اول و سطح نظارت در معادن صالح. ... [+]

وزارت حق انتخاب به دانش آموزان برای این برنامه محفوظ است. دانش آموزان توصیه برای اطمینان از پرونده سلامت 100٪، به عنوان اشتغال و یادگیری تجربی در معادن مورد نیاز است.

لطفا توجه داشته باشید:

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از دیپلم در خدمات عملیات مالی است که به توسعه دانش دانش آموز در منطقه خدمات مالی و عملیات خود را. ... [+]

هدف از دیپلم در خدمات عملیات مالی است که به توسعه دانش دانش آموز در منطقه خدمات مالی و عملیات خود را. این برنامه از برنامه درسی متمرکز متشکل برای آماده سازی دانش آموزان برای یک شغل در صنعت خدمات مالی. تسلط از این دوره آموزشی دانش آموزان با توانایی سنتز اصول خدمات مالی عملیات در شیوه ای حرفه ای فراهم می کند. دانش اساسی خدمات مالی جهانی مربوط به صنعت خدمات مالی دست آورده خواهد شد قادر می سازد دانش آموز مقدماتی به کار در جهان امروز از صنعت خدمات مالی عملیات حرفه ای است. این برنامه بر 5 شایستگی، صداقت، و استفاده از اخلاق در یک محیط حرفه ای است. دانش آموز موفق خواهد یک دیدگاه جهانی و آفریقای جنوبی بازار مالی و درک عمیق از محیط زیست که آنها را با یک مزیت رقابتی برای اشتغال ارائه خواهد شد به دست آورید.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg

دانشنامه تحصیلات تکمیلی

University of Johannesburg

... [+]

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
February 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Johannesburg

هدف از پیشرفته دیپلم است برای آماده سازی دیپلم یا دیپلم ملی دانش آموزان در زمینه ارزش گذاری و مدیریت املاک. آن را نیز به یک فرصت برای دانش آموزان برای تبدیل شدن به VALUE ... [+]

هدف از پیشرفته دیپلم است برای آماده سازی دیپلم یا دیپلم ملی دانش آموزان در زمینه ارزش گذاری و مدیریت املاک. آن را نیز به یک فرصت برای دانش آموزان برای تبدیل شدن به VALUERS املاک حرفه ای پس از موفقیت تکمیل الزامات شورای آفریقای جنوبی برای VALUERS املاک حرفه (SACPVP) فراهم می کند.

شرایط ورود

الزامات ورودی برای دیپلم پیشرفته در ارزش گذاری و مدیریت املاک یک دیپلم یا دیپلم ملی با تخصص در مدیریت اموال یا معادل آن و درجه 12 ریاضی با حداقل APS از 4. دانش آموزان با APS زیر 4 برای ریاضیات و یا با درجه 12 ریاضی سواد تنها خواهد شد پس از اتمام ریاضیات برای ماژول دانشجویان دیپلم توسط دانشکده علوم در دانشگاه ژوهانسبورگ ارائه شده به تمام دانش آموزان سال دیپلم دوم و سوم علاقه مند به دنبال بیشتر در نظر گرفته مطالعات در دانشگاه ژوهانسبورگ.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از پیشرفته دیپلم است برای گسترش و تعمیق دانش، درک، بینش و مهارت های با هدف یادگیری بیشتر در اقتصاد. این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای بازار ک ... [+]

هدف از پیشرفته دیپلم است برای گسترش و تعمیق دانش، درک، بینش و مهارت های با هدف یادگیری بیشتر در اقتصاد. این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای بازار کار با ارائه آنها را با ابزار برای تفسیر صحیح و درک درستی از اقتصاد در سطح اقتصاد خرد و اقتصاد کلان، در چارچوب محیط کسب و کار.

شرایط ورود

شرایط ورود برای دیپلم پیشرفته در اقتصاد یک دیپلم، دیپلم ملی یا BTech با اقتصاد به عنوان یک سطح سال عمده تا 3 (با میانگین 55٪ اقتصاد 3 و به طور متوسط ​​به طور کلی از 55٪ برای احراز صلاحیت مربوطه و حداقل APS از 4 برای ریاضیات). دانش آموزان با APS زیر 4 برای ریاضیات و یا با درجه 12 ریاضی سواد تنها خواهد شد پس از اتمام موفقیت آمیز از ریاضیات برای ماژول دانشجویان دیپلم ارائه شده توسط دانشکده علوم به همه دانش آموزان سال دیپلم دوم و سوم علاقه مند به دنبال مطالعات بیشتر در دانشگاه در نظر گرفته .... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از دیپلم پیشرفته در بازارهای مالی است که به توسعه دانش دانش آموز از نظم و انضباط از بازارهای مالی و تجارت. ... [+]

هدف از دیپلم پیشرفته در بازارهای مالی است که به توسعه دانش دانش آموز از نظم و انضباط از بازارهای مالی و تجارت. این برنامه از برنامه درسی متمرکز متشکل برای آماده سازی دانش آموزان برای یک شغل در بازارهای مالی. برنامه درسی شامل ده مناطق موضوع اعم از مقدمه به بازارهای مالی به نظریه احزاب شرکت به تجارت در بازارهای مالی و نتیجه گیری مبادلات در بازارهای مالی. تسلط از این دوره آموزشی دانش آموزان با توانایی سنتز اصول بازار مالی و اعمال ابزارهای مالی در شیوه ای حرفه ای فراهم می کند. دانش اساسی سرمایه گذاری های جهانی مربوط به صنعت بازار مالی دست آورده خواهد شد قادر می سازد دانش آموز مقدماتی به کار در جهان امروز از حرفه ای صنعت بازارهای مالی است. این برنامه بر شایستگی، صداقت، و استفاده از اخلاق در یک محیط حرفه ای است. دانش آموز موفق خواهد یک دیدگاه جهانی و آفریقای جنوبی بازار مالی و درک عمیق از بازار که آنها را با یک مزیت رقابتی برای اشتغال ارائه خواهد شد به دست آورید.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از دیپلم پیشرفته است برای آماده سازی دانش آموزان برای یادگیری بیشتر در زمینه های حسابداری، حسابرسی و مالیاتی. این برنامه همچنین به دانش آموز برای بازار کار را قادر م ... [+]

هدف از دیپلم پیشرفته است برای آماده سازی دانش آموزان برای یادگیری بیشتر در زمینه های حسابداری، حسابرسی و مالیاتی. این برنامه همچنین به دانش آموز برای بازار کار را قادر می سازد یک دانش آموز به استفاده از دانش یکپارچه و مهارت های تفکر مفهومی پیشرفته برای مشکلات پیچیده در حسابداری، حسابرسی و مالیات آماده کند.

شرایط ورود

شرایط ورود برای دیپلم پیشرفته در حسابداری یک دیپلم یا دیپلم ملی با حسابداری مالی، حسابرسی و یا حسابرسی داخلی و مالیات در سطح سال 3 و درجه 12 ریاضی با حداقل APS از 4. دانش آموزان با APS زیر 4 برای ریاضیات و یا با درجه 12 ریاضی سواد تنها خواهد شد پس از اتمام ریاضیات برای ماژول دانشجویان دیپلم توسط دانشکده علوم در دانشگاه ژوهانسبورگ ارائه شده به تمام دانش آموزان سال دیپلم دوم و سوم علاقه مند به دنبال بیشتر در نظر گرفته مطالعات در دانشگاه ژوهانسبورگ.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از دیپلم پیشرفته در خرده فروشی است که به توسعه شایستگی های کاربردی و عملی از فارغ التحصیل در کسب، درک و استفاده از اصول خرده فروشی. این فراهم می کند فشرده، متمرکز و ت ... [+]

هدف از دیپلم پیشرفته در خرده فروشی است که به توسعه شایستگی های کاربردی و عملی از فارغ التحصیل در کسب، درک و استفاده از اصول خرده فروشی. این فراهم می کند فشرده، متمرکز و تخصصی در زمینه خرده فروشی اعمال شده به اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان دارای درک عمیق و سیستماتیک تفکر فعلی، عمل، نظریه و روش در زمینه خرده فروشی.

پذیرش مورد نیاز

متقاضی باید دیپلم مناسب و یا مدرک لیسانس یا مدرک معادل در سطح NQF 6 عنوان توسط یک کمیته وضعیت تعیین نگه دارید.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از این صلاحیت است به دانش آموزان با دانش و مهارت های لازم برای توسعه راهکارهای نرم افزاری برای حل مشکلات کسب و کار موثر با استفاده از آخرین فن آوری. آن را به تولید ای ... [+]

هدف از این صلاحیت است به دانش آموزان با دانش و مهارت های لازم برای توسعه راهکارهای نرم افزاری برای حل مشکلات کسب و کار موثر با استفاده از آخرین فن آوری. آن را به تولید این دیپلمات با مهارت های نظری و عملی را به درخواست آخرین فن آوری و ابزار که در حال توسعه یک راه حل نرم افزار بهینه برای یک کسب و کار.

پذیرش مورد نیاز

درجه هر کارشناسی مناسب و یا 3 سال دیپلم فناوری اطلاعات، با حداقل یک سال تجربه در زمینه توسعه نرم افزار است. متقاضیان در سال آخر خود را از مطالعه نیاز به طور متوسط ​​60٪.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از دیپلم پیشرفته است برای آماده سازی دیپلم یا دیپلم ملی دانش آموزان برای یادگیری بیشتر در زمینه های مدیریت مالی و حسابداری مدیریت. ... [+]

هدف از دیپلم پیشرفته است برای آماده سازی دیپلم یا دیپلم ملی دانش آموزان برای یادگیری بیشتر در زمینه های مدیریت مالی و حسابداری مدیریت.

این برنامه دانش آموز برای بازار کار با آنها را قادر به استفاده از دانش یکپارچه و مهارت های تفکر مفهومی پیشرفته برای حل مشکلات پیچیده ظ در مدیریت مالی آماده کند.

شرایط ورود

شرایط ورود برای دیپلم پیشرفته در مدیریت مالی دیپلم یا دیپلم ملی با حسابداری مالی و حسابداری مدیریت در سطح سال 3 و درجه 12 ریاضی با حداقل APS از 4. دانش آموزان با APS زیر 4 برای ریاضیات و یا با درجه 12 ریاضی سواد تنها خواهد شد پس از اتمام ریاضیات برای ماژول دانشجویان دیپلم توسط دانشکده علوم در دانشگاه ژوهانسبورگ ارائه شده به تمام دانش آموزان سال دیپلم دوم و سوم علاقه مند به دنبال بیشتر در نظر گرفته مطالعات در دانشگاه ژوهانسبورگ.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg

دانشنامه کارشناسی ارشد

University of Johannesburg

... [+]

این برنامه از برنامه درسی متمرکز متشکل برای آماده سازی دانش آموزان برای یک حرفه ای در برنامه ریزی و مستغلات.

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از این برنامه تقویت دانش و درک دانش آموزان در رشته های بازارهای مالی و بورس اوراق بهادار به عنوان زمینه ای است بین رشته ای در طبیعت و در خدمت تقویت و تقویت دانش دانش ... [+]

هدف از این برنامه تقویت دانش و درک دانش آموزان در رشته های بازارهای مالی و بورس اوراق بهادار به عنوان زمینه ای است بین رشته ای در طبیعت و در خدمت تقویت و تقویت دانش دانش آموز است. این برنامه شامل یک برنامه درسی مبتنی بر گسترده برای آماده سازی دانشجوی کارشناسی ارشد برای تخصص های مرتبط با بازار مالی است. این برنامه بر کاربرد، تحلیل و ارزیابی در هر موضوع و همچنین استفاده از یکپارچگی و اخلاق در محیط حرفه ای تاکید دارد. این مدرک مستلزم سطح بالایی از تعامل نظری و استقلال فکری است و همچنین توانایی ارتباط دانش با طیف وسیعی از زمینه ها برای انجام کار حرفه ای یا مهارت های بسیار ماهر. تسلط بر برنامه درسی، دانش آموزان را با مهارت هایی برای به وجود آوردن اصول پیچیده تربیت بدنی، به منظور رانندگی و اضافه کردن ارزش به اشخاصی که آنها را استخدام می کنند، فراهم می کند. دانش آموز موفق، چشم انداز بازار سهام را به دست خواهد آورد که مزیت رقابتی را برای اشتغال فراهم می کند.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
February 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Johannesburg

هدف از این برنامه این است که توسعه مهارت های فکری و عملی دانش آموزان در تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از حسابرسی، نظارت و کنترل و اصول حسابرسی / مالیات داخلی. ... [+]

هدف از این برنامه این است که توسعه مهارت های فکری و عملی دانش آموزان در تجزیه و تحلیل، تفسیر و استفاده از حسابرسی، نظارت و کنترل و اصول حسابرسی / مالیات داخلی. این برنامه دانش آموزان را برای اعمال حسابرسی، نظارت و اصول کنترل و حسابرسی داخلی و یا مالیات در عمل.

در نهایت این برنامه دانش آموزان را برای مطالعات بیشتر در حسابرسی، نظارت و کنترل و حسابرسی داخلی و یا مالیات به عنوان یک علم را آماده کند. فارغ التحصیلان این برنامه همچنین قادر به ثبت نام با بدن حرفه ای مانند موسسه آفریقای جنوبی حسابداران حرفه ای (سایپا) و انستیتوی حسابرسان داخلی (IIA). این برنامه، با این حال، دسترسی به موسسه آفریقای جنوبی حسابداران خبره (SAICA) امتحانات هیئت مدیره ارائه نمی دهد.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف PGDip (علوم حسابداری) این است که دانش، مهارت ها و مهارت های کاربردی در زمینه حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی و مالیات را به دانش آموزانی که قصد دارند واجد شرایط حسابدا ... [+]

هدف PGDip (علوم حسابداری) این است که دانش، مهارت ها و مهارت های کاربردی در زمینه حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی و مالیات را به دانش آموزانی که قصد دارند واجد شرایط حسابداران مجاز باشند، به طوری که آنها را مطابق با الزامات مطابق با حرفه حسابداری

این برنامه با چارچوب صلاحیت و الزامات برنامه درسی موسسه حسابداران رسمی آفریقای جنوبی (SAICA) هماهنگ شده است. دانش آموزانی که با PGDip واجد شرایط هستند (حسابداری) مجاز به ثبت نام برای امتحان جامع SAICA برای واجد شرایط بودن به عنوان یک حسابدار قانونی می باشند. این برنامه دانش آموزان را با مهارت و مهارت های مورد نیاز برای حرفه ای در زمینه حسابداری، حسابرسی، مدیریت مالی و مالیات به کار می گیرد.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از این برنامه ارائه دانش آموزان به دانش لازم برای انجام کار حرفه ای بسیار ماهر در رشته های حسابداری مدیریت و امور مالی است. این برنامه شامل یک برنامه درسی مبتنی بر گس ... [+]

هدف از این برنامه ارائه دانش آموزان به دانش لازم برای انجام کار حرفه ای بسیار ماهر در رشته های حسابداری مدیریت و امور مالی است. این برنامه شامل یک برنامه درسی مبتنی بر گسترده برای آماده سازی دانشجوی کارشناسی ارشد برای طیف وسیعی از تخصص های مرتبط با امور مالی است. این برنامه بر کاربرد، تحلیل و ارزیابی در هر موضوع و همچنین استفاده از یکپارچگی و اخلاق در محیط حرفه ای تاکید دارد. تسلط بر برنامه درسی، دانش آموزان را به مهارت هایی برای ایجاد مدیریت پیچیده، مالی، عملکرد و اصول ریسک برای هدایت و افزودن ارزش به اشخاصی که آنها را استخدام می کنند، فراهم می کند. دانش آموز موفق، چشم انداز کلی مالی و تجاری را به دست خواهد آورد که به آنها مزیت رقابتی برای اشتغال ارائه می دهد.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

eduquiries@uj.ac.za ایمیل تمرکز بر رابطه بین تئوری و عمل و راه هایی که هر اطلاع و غنی دیگر در حال گسترش، تقویت و تحکیم دانش خود را از آموزش، یادگیری و ارزیابی در آم ... [+]

eduquiries@uj.ac.za ایمیل

تمرکز بر رابطه بین تئوری و عمل و راه هایی که هر اطلاع و غنی دیگر در حال گسترش، تقویت و تحکیم دانش خود را از آموزش، یادگیری و ارزیابی در آموزش عالی در زمینه آفریقای جنوبی تسهیل توانایی خود را برای توسعه، پیاده سازی و ارزیابی برنامه های درسی آگاهانه و پاسخگو و آموزش مرتبط، از جمله یادگیری با تکنولوژی توسعه ظرفیت خود را به عنوان پژوهشگران آموزشی

... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

هدف از این برنامه است که برای تقویت و تعمیق دانش دانش آموز و به منظور توسعه مهارت های کاربردی در تجزیه و تحلیل، تفسیر و درک سیستم های اطلاعات حسابرسی فرآیندها، اصول و روش ... [+]

هدف از این برنامه است که برای تقویت و تعمیق دانش دانش آموز و به منظور توسعه مهارت های کاربردی در تجزیه و تحلیل، تفسیر و درک سیستم های اطلاعات حسابرسی فرآیندها، اصول و روش. آن را بیشتر توسعه که استقلال فکری، تحقیق و حرفه ای مهارت های دانش آموزان است. صلاحیت دانش آموزان به طور معنی داری به سازمان اطلاعات سیستم حسابرسی کمک و همچنین کسب، بهره برداری و توسعه سیستم های فناوری اطلاعات و آماده می کند.... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg

دوره های آموزشی

University of Johannesburg

... [+]

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس با:

دانشگاه ژوهانسبورگ

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

آموزش و یادگیری: مدیر دانشکده مدیریت دانشگاه ژوهانسبورگ ... [+]

آموزش و یادگیری:

مدیر

دانشکده مدیریت

دانشگاه ژوهانسبورگ

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

دوره های کوتاه مدت برنامه ها ارائه شده توسط دانشکده مهندسی و محیط ساخته شده ... [+]

عنوان مدت زمان قیمت پذیرش مورد نیاز تماس علوم مهندسی عمران (مقدمه ای بر بتن) 3 روز R10000 درجه تشخیص 12. آموزش قبلی خواهد شد در تجربه نامزدها در تکنولوژی بتن و یا رشته مرتبط برای یک دوره حداقل 1 سال بر اساس آقای J بستر jannesb@uj.ac.za علوم مهندسی عمران (بتن) 3 روز R10000 کلاس 12 به علاوه حداقل دو سال تجربه در تکنولوژی بتن و یا فی مرتبط در محیط ساخته شده است. اتمام موفقیت آمیز از SLP مقدمه به بتن ف... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
February 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Johannesburg

دوره های کوتاه مدت در علوم ... [+]

دوره های کوتاه مدت در علوم عنوان مدت زمان قیمت پذیرش مورد نیاز اطلاعات تماس گواهی در امنیت سایبر در صورت تقاضا R20000 درجه تجربه 12 2 سال صنعت در امنیت سایبر science@uj.ac.za گواهی عالی در فناوری اطلاعات 1 سال تمام وقت (حداقل) 2 سال پاره وقت R32000 کلاس 12 science@uj.ac.za پیشرفته نقشه مهارت های کار 6 روز از جمله ارزیابی R6000 درجه / دیپلم و ترجیحا معلمان آموزش جغرافیا در سطح FET. خانم تئا شومان 011 5... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
February 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Johannesburg

دوره های کوتاه مدت در علوم اقتصادی و مالی ... [+]

دوره های کوتاه مدت در علوم اقتصادی و مالی عنوان مدت زمان قیمت پذیرش مورد نیاز تماس برنامه حسابداری تجاری فوریه-نوامبر R15000 کلاس 12 تایید دیپلم به علاوه پذیرش مورد نیاز امتیاز (APS) APS - 18 (ریاضیات) یا 20 (ریاضی سواد) خانم M VERMAAK / آقای H Coovadia mvermaak @ uj.ac.za اقتصاد مسابقه 1 هفته در یک ترم در هر سال R11350 بدون Bcom، بدون Bcom (قانون)، LLB یا معادل آن و یک پس زمینه در قانون رقابت و سیاست. دکتر سی... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
February 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Johannesburg

دوره های کوتاه مدت در علوم انسانی ... [+]

عنوان مدت زمان قیمت شرط پذیرش تماس مدرن و پیشرفته یونانی GRK 3001 (پیشرفته مدرن یونانی) 10 ماه R3000 متوسط ​​مدرن یونانی خانم Marilena Triandafillou marilenap @ uj.ac.za عمومی کتاب مقدس عبری متون (عمومی کتاب مقدس عبری متون) 1 ترم R3000 عبری کتاب مقدس برای مبتدی ها دکتر GE لیر gelier@uj.ac.za عمومی گفتاری عربی (عمومی گفتاری عربی) 1 ترم R3000 کلاس 12 دکتر SM Mathee smathee @ uj.ac.za کتاب مقدس عبری برای مبتدی ها (کتاب مقدس ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
February 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of Johannesburg

دوره های کوتاه مدت در مدیریت ... [+]

عنوان مدت زمان قیمت پذیرش مورد نیاز تماس مدیریت کسب و کار (گواهی پیشرفته در مدیریت کسب و کار: مدیریت پروژه) 1 سال R34740 گواهی عالی در مدیریت کسب و کار (مدیریت پروژه) Refiloe کوز bmshortcourses@uj.ac.za مرکز کارآفرینی اجتماعی و اقتصاد اجتماعی (CSESE) (دارایی مبتنی بر توسعه اجتماعی و اقتصادی) سه روز متوالی. ساعت تماس واقعی هشت ساعت در روز است R3900 NQF 4 مدرک تحصیلی و یا کار برای / مدیریت یک شرکت اجتماع... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
February 2019
تمام وقت
پاره وقت
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

University of Johannesburg

The Department of Quality and Operations Management at the University of Johannesburg, offers certificate courses to individuals who would like to upgrade their formal qu ... [+]

[-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
University of Johannesburg

گسترش افق های بازاریابی خود را با حضور در برنامه بسیار تحسین ما در بازاریابی و مشتری مداری طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای از تمرین و یا مشتاق بازاریابان. ... [+]

آیا شما خود را در یک موقعیت که در آن شما را مجبور به انجام بازاریابی بخش یا سازمان خود را پیدا کنید، و شما واقعا نیاز به دانش بازاریابی بهتر است؟ موقعیت خود را رد بازحمت حرکت کردن طولانی برای به دست آوردن یک مدرک بازاریابی و مطالعه با یک دسته از leavers مدرسه واقعا از شما درخواست یا نه. با این حال، شما نیاز به پیدا کردن یک راه برای تبدیل شدن به یک بازاریاب موفق است.

خوانده شده در .... چون جاده به موفقیت در بازاریابی اجرا می شود از طریق گواهی در بازاریابی و مداری و ضوابط ... WHO باید بروند؟ ... [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg

گواهی کارشناسی ارشد

University of Johannesburg

... [+]

آموزش تخصصی پشتیبانی: تربیت بدنی [-]
آفریقای جنوبی Johannesburg
February 2019
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 
Campus
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Location address
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Social Media