توضیحات رسمی را مطالعه کنید

باوهاوس-دانشگاه وایمار یک دانشگاه تحقیقاتی بین المللی است که به این ایده از باوهاوس متعهد و در نتیجه دارای یک جهت گیری به طور سنتی بین المللی است. آرمان خود است که ترکیب هنر با علوم و تکنولوژی است که ما را برای اجرای یک مسیر است که در آلمان منحصر به فرد. آرمان برای بین المللی بدون کلمه خالی اما یک جزء یکپارچه از ما به خود درک و جهت گیری است.

با دانشکده ها و رشته ها مانند معماری، هنر و طراحی، مهندسی عمران و رسانه ها، باوهاوس-دانشگاه وایمار دارای یک هویت متمایز است.

باوهاوس-دانشگاه وایمار تبدیل شده است شناخته شده برای طیف گسترده ای از فعالیت های آموزش و پژوهش بر اساس مهندسی عمران و رشته های-گرا معماری آن است. امروز دانشگاه ارائه می دهد طیف گسترده ای از آموزش با حدود 40 دوره از مطالعه، از جمله هنر رایگان، طراحی، طراحی وب، ارتباطات تصویری، طراحی رسانه، فرهنگ رسانه ای معماری، مهندسی عمران، علم مواد، فن آوری پردازش، محیط زیست و مدیریت.

اصطلاح »باوهاوس« مخفف یک اشتیاق برای آزمایش، باز بودن، خلاقیت، یک لینک به عمل صنعتی و بینالمللی. ساختمان در سنت جنبش باوهاوس، همه دانشکده ها در ایجاد فضاهای عمومی درگیر شده است. هدف این است که برای به دست آوردن علم، هنر و فن آوری با هم کار تحلیلی، خلاقانه و نوآورانه در برنامه ریزی، ساخت و ساز و طراحی فضاهای فعلی و آینده مسکن. تجربه عملی نقش مهمی در تمام زمینه های علمی، و همچنین در توسعه هنری ایفا می کند.

تست، صدور گواهینامه و توسعه محصول فقط به عنوان به مهندسین عمران مهم به عنوان آنها را به توسعه دهندگان و طراحان رسانه ای هستند.

به منظور تعریف تصویر بین المللی خود و به خود را به موفقیت به عنوان یک دانشگاه nternational من، آن استراتژی این دانشگاه برای بین المللی در تمام مناطق است. به خصوص در زمینه های آموزش، پژوهش، و توسعه خلاق هنری، جهت بین المللی باید از طریق ابزارهای مختلف و ابزار ترویج بهبود بخشد. با این حساب، بین المللی به مدیریت توسط اصل از دانشگاه گنجانده شد. علاوه بر این، موقعیت افسر برای همکاری استراتژیک بین المللی ساخته شده است. وظیفه او این است برای به روز رسانی استراتژی های بین المللی و به اقدامات متنوع است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Bauhaus-Universität Weimar

دانشکده هنر و طراحی در باوهاوس-دانشگاه وایمار به زبان انگلیسی، کارشناسی ارشد برنامه درجه MFA در »هنر عمومی و تاسیس ... ... [+]

برنامه درجه کارشناسی ارشد در هنر عمومی و استراتژی های های جدید هنری (MFA)

این دانشکده از هنر و طراحی در باوهاوس-دانشگاه وایمار به زبان انگلیسی-زبان، کارشناسی ارشد برنامه درجه MFA در »هنر عمومی و های جدید هنری استراتژی های« در ترم زمستانی 2001/02 تاسیس. به عنوان رشته اولین و تنها کارشناسی ارشد در نوع خود در آلمان، آن دانش آموزان هنرهای زیبا آماده برای کار در حوزه عمومی و آنها را فراهم می کند با مهارت های مورد نیاز برای مداخله هنری موثر است. این برنامه درجه است که در دانشجویان بین المللی هدف قرار داده و با راه اندازی سرمایه ارائه شده توسط سرویس تبادلات علمی آلمان (DAAD) تاسیس شد. دانش آموزان از سراسر جهان در این برنامه MFA شرکت می کنند، و دانشجویان آلمانی از شبکه گسترده ای از دانشگاه های همکار بین المللی که در آن آنها می توانند برای یک یا دو ترم در خارج از کشور تحصیل بهره مند شوند. ثبت نام در این برنامه درجه است تا 40 دانش آموزان محدود شده است.دانشجویان خارجی صرف چهار ترم تحصیل در وایمار، در حالی که دانشجویان آلمانی مورد نیاز برای تحصیل در خارج به مدت حداقل یک ترم. دانشجویان جدید تنها مجاز به ثبت نام در ترم زمستان. ... [-]

آلمان Weimar
اکتبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Was geht?

Bauhaus-Universität Weimar
Address
Bauhaus-Universität Weimar Geschwister-Scholl-Straße 8
99423 Weimar, Thuringia, آلمان
وب سایت
تلفن
+49 3643 581112