توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هر تابستان از سال 2012، ما درهای خود را برای کارگاه های مختلف در سراسر رشته های مختلف باز کرده ایم: هنرهای زیبا و هنری، طراحی، موسیقی، کارآفرینی خلاق، مدیریت هنر و خود بازاریابی. همه اینها در قلب بزرگترین و الهام بخش ترین شهر آلمان است.

یک تیم از معلمان و مربیان پرشور محیطی حمایتی ارائه می دهد که در آن شما می توانید خود را در بیان خلاق و تفکر انتقادی به چالش بکشید، صدای هنری و زبان بصری خود را بیابید، ایده های خود را بفهمید، آنها را با افراد متمول به اشتراک بگذارید و شبکه ایجاد کنید مربوط به حرفه شما است

برای تحصیل در برلین به ما بپیوندید و هنرمندان و خلاقین را از سراسر جهان ملاقات کنید. از فضای منحصر به فرد الهام گرفته، منافع خود را کشف و شیرجه رفتن به کلان شهر خلاقیت در یکی از بزرگترین و دانشگاهی ترین هنرهای هنری در جهان است.

برای خبرنامه ما ثبت نام کنید تا بهروزرسانی شود .

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Berlin Summer University of the Arts

هر تابستان از سال 2012، ما درهای خود را برای کارگاه های مختلف در سراسر رشته های مختلف باز کرده ایم: هنرهای زیبا و هنری، طراحی، موسیقی، کارآفرینی خلاق، مدیریت هنر و خود با ... [+]

تخفیف برای فارغ التحصیلان و رزرو های چندگانه: ما خوشحالیم که دوباره شما را ببینیم و مایل به پاداش دادن به شما با تخفیف 100 یورو فارغ التحصیل دوره خود را (یا هزینه نهایی اگر بیش از یک دوره ثبت نام کرده اید) پاداش دهید. شرکت کنندگان که برای تعدادی از دوره های ما ثبت نام می کنند تخفیف 50 یورو از قیمت نهایی دریافت خواهند کرد.

اطلاعات و ثبت نام: www.summer-university.udk-berlin.de

هنرهای زیبا

انتقال 01.07-05.07 - طراحی و فضا... [-]

آلمان برلین
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
3 - 14 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی