Berlin Summer University of the Arts

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هنرمندان، طراحان، نوازندگان و ذهن خلاقان در سراسر جهان - در تابستان سال جاری، برای هر علاقه و نیاز دانشگاهی، Berlin Summer University of the Arts بهترین مکان برای ارائه است. از شما دعوت می شود که از مجموعه گسترده ای از کارگاه های آموزشی در تمام رشته های هنری - موسیقی، طراحی، هنرهای نمایشی و هنرهای زیبا - و همه اینها در قلب بزرگترین و الهام بخش ترین شهر آلمان باشد.

شما فرصتی عالی برای افزایش دانش خود را در زمینه خود بازاریابی، مدیریت هنر و کارآفرینی خلاق. در اینجا شما می توانید ابزار کامل ایده های خود را برای زندگی، توسعه مفهوم کسب و کار خلاقانه خود و پیشبرد حرفه ای یا اعتبار دانشگاهی خود بدست آورید.

گروهی از استادان بین المللی شناخته شده تکنیک های هنری و گفتمان فعلی را در هر دو روش تجربی و کلاسیک، مانند استاد کلاس ها معرفی خواهد کرد.

برای تحصیل در برلین به ما بپیوندید و هنرمندان و خلاقیت های بیش از 55 کشور مختلف را ملاقات کنید. از فضای منحصر به فرد الهام گرفته، منافع خود را کشف و شیرجه رفتن به کلان شهر خلاقیت در یکی از بزرگترین و دانشگاهی ترین هنرهای هنری در جهان است.

برای خبرنامه ما ثبت نام کنید تا بهروزرسانی شود .

دانشکده حرفه ای برلین

دانشگاه تابستانی هنر / بین المللی مدرسه تابستانی کارآفرینی خلاقانه توسط کالج حرفه ای برلین - موسسه مسئول ادامه تحصیل در دانشگاه برلین ارائه شده است. دوره های اعتباربخشی، برنامه های کارشناسی ارشد و کارگاه ها در انتظار هنرمندان، طراحان و علاقه مندان به دنبال گسترش افق های خود و گسترش مجموعه مهارت های خود را در یکی از بزرگترین آکادمی هنرمندان در جهان است. طیف گسترده ای از دوره ها بر اساس تحقیقات فعلی ما در مورد نیازهای مهارت در صنایع خلاق امروز است.

وب سایت دانشگاه کالج برلین

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


Berlin Summer University of the Arts

Campus پاره وقت 3 - 14  June 2019 آلمان Berlin

هنرمندان، طراحان، موسیقیدانان و ذهن خلاق در سراسر جهان - در تابستان امسال، برای هر علاقه و نیاز دانشگاهی، Berlin Summer University of the Arts بهترین مکان برای بودن است. از شما دعوت می شود که از مجموعه گسترده ای از کارگاه های آموزشی در تمام رشته های هنری - موسیقی، طراحی، هنرهای نمایشی و هنرهای زیبا - و همه در قلب شهر بزرگ و الهام بخش آلمان بزرگتر انتخاب کنید. شما فرصتی عالی برای افزایش دانش خود را در زمینه خود بازاریابی، مدیریت هنر و کارآفرینی خلاق. در اینجا شما می توانید ابزار کامل ایده های خود را برای زندگی، توسعه مفهوم کسب و کار خلاقانه خود و پیشبرد حرفه ای یا اعتبار دانشگاهی خود بدست آورید. تیمی از سخنرانان بین المللی شناخته شده، روش های هنری و گفتمان فعلی را در هر دو روش تجربی و کلاسیک، مانند استاد کلاسی، ایجاد می کنند. برای تحصیل در برلین به ما بپیوندید و هنرمندان و خلاقیت های بیش از 55 کشور مختلف را ملاقات کنید. از فضای منحصر به فرد الهام گرفته، منافع خود را کشف و شیرجه رفتن به کلان شهر خلاقیت در یکی از بزرگترین و دانشگاهی ترین هنرهای هنری در جهان است. [+]

تخفیف برای فارغ التحصیلان و رزرو های چندگانه: ما خوشحالیم که دوباره شما را ببینیم و مایل به پاداش دادن به شما با تخفیف 100 یورو فارغ التحصیل دوره خود را (یا هزینه نهایی اگر بیش از یک دوره ثبت نام کرده اید) پاداش دهید. شرکت کنندگان که برای تعدادی از دوره های ما ثبت نام می کنند تخفیف 50 یورو از قیمت نهایی دریافت خواهند کرد.

اطلاعات و ثبت نام: www.summer-university.udk-berlin.de

هنرهای زیبا

9.7 - 13.7 انتقال - طراحی و فضا با Pauline Kraneis... [-]


تماس

Berlin Summer University of the Arts

وب سایت https://summer-university.udk-berlin.de