European Sportsmanagement Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ESMoutside

از حرفه ای ها برای حرفه ای ها و علاقه مندان به ورزش

درست به این شعار، کارشناسان از رشته های آموزش و پرورش، ورزش های حرفه ای و کسب و کار راه خود را پیدا کرده و European Sportsmanagement Academy را تاسیس کردند. بنیانگذار و آغازگر این مطالعه، که مخصوصا برای نیازهای ویژه ورزشکاران حرفهای و حرفه ای طراحی شده بود، خود یک فوتبالیست حرفه ای بود . دیپلم Sportökonom همچنین تخصص آکادمیک است. علاوه بر این، هر دو طرف، دکتر Ing. توماس روسربرگر و دانیلا روسببرگر، 40 سال تجربه در شرکت های پیشرو آلمانی دارند.

هدف اعلام شده از ESM-Academy برای کمک به ورزشکاران حرفه ای و رقابتی قبلی است که بتوانند بعد از دوران حرفه ی ورزشی خود، یک چشم انداز حرفه ای جدید در مدیریت ورزش باشگاه ها یا در اقتصاد را باز کنند . مطالعه، جدا از زمان و مکان.

ESM-Academy با یک برنامه تحصیلی مناسب برای بیش از دو ترم ، فراهم می کند انعطاف پذیر، بدون عارضه، جمع و جور و حرفه ای تمام شرایط لازم حرفه ای برای موفقیت حرفه ای به عنوان مدیر ورزشی، مدیر ورزشی و یا مدیر عامل.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • آلمانی

بازدید کنید Certificates »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

گواهی

مدیر ورزشی گواهی

Online & Campus Combined پاره وقت October 2019 آلمان Nuremberg

گواهی مدیریت ورزشی ما دانشجویان را برای رهبری در ورزش حرفه ای آماده می کند. علاوه بر تجربه عملی خود، به عنوان مثال به عنوان یک ورزشکار حرفه ای یا رقابتی، در این روز و زمان لازم است که تخصص زیادی را به همراه داشته باشد. به همین علت، European Sportsmanagement Academy یک برنامه مطالعه آنلاین به طور خاص برای ورزشکاران حرفه ای یا فعال حرفه ای ایجاد کرده است. [+]

مطالعه برای ورزشکاران حرفه ای و علاقه مندان به ورزش!

گواهی مدیریت ورزشی ما دانشجویان را برای رهبری در ورزش حرفه ای آماده می کند.

علاوه بر تجربه عملی خود، به عنوان مثال به عنوان یک ورزشکار حرفه ای یا رقابتی، در این روز و زمان لازم است که تخصص زیادی را به همراه داشته باشد. به همین علت، European Sportsmanagement Academy یک برنامه مطالعه آنلاین به طور خاص برای ورزشکاران حرفه ای یا فعال حرفه ای ایجاد کرده است.... [-]